Şimdi Ara

Yeni Aracım POLO 1.9 TDI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
22.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni aracın hayırlı olsun mehmet abi çok güzel olmuş.166 hp yi yolda hissetmek gerçekten güzel bir deneyim olsa gerek.bizim caddy leri 135 hp yaptıktan sonra yolda tutunma yani pati çekme sorunu çok olur mu?herkes 1. ve 2. viteslerin patide geçtiğini söylüyor.eğer bu şekilde olursa araç hızlı kalkışlarda gücünü yola aktarabilir mi?iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zooplankton

yeni aracın hayırlı olsun mehmet abi çok güzel olmuş.166 hp yi yolda hissetmek gerçekten güzel bir deneyim olsa gerek.bizim caddy leri 135 hp yaptıktan sonra yolda tutunma yani pati çekme sorunu çok olur mu?herkes 1. ve 2. viteslerin patide geçtiğini söylüyor.eğer bu şekilde olursa araç hızlı kalkışlarda gücünü yola aktarabilir mi?iyi günler

büyük lastik jant kombinasyonlarıyla arac yolda daha iyi tutunur + olarak 130 hp ve üstü güçlerde piyasaya çıkan 1.9 tdi lerde 6 ileri vites kutusu kullanılmış buda gücü yola daha tutarlı bir şekilde aktarıyo

• Hiç sahibindende falan göremedim bu araçtan sayılı herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

quote:

Orijinalden alıntı: zooplankton

yeni aracın hayırlı olsun mehmet abi çok güzel olmuş.166 hp yi yolda hissetmek gerçekten güzel bir deneyim olsa gerek.bizim caddy leri 135 hp yaptıktan sonra yolda tutunma yani pati çekme sorunu çok olur mu?herkes 1. ve 2. viteslerin patide geçtiğini söylüyor.eğer bu şekilde olursa araç hızlı kalkışlarda gücünü yola aktarabilir mi?iyi günler

büyük lastik jant kombinasyonlarıyla arac yolda daha iyi tutunur + olarak 130 hp ve üstü güçlerde piyasaya çıkan 1.9 tdi lerde 6 ileri vites kutusu kullanılmış buda gücü yola daha tutarlı bir şekilde aktarıyo

bende zaten chip uygulanınca lastik ebatını değiştirmeyi düşünüyorum.inşallah tutunma problemi olmaz.

• 350 üstü tork değeri olan araçlarda kaliteli lastik kullanmak şart oluyor..

ben bridgestone potenza adrenalin kullanarak bi nebze aştım bu sıkıntıyı
  • EGR mizi de iptal ettik..

Yeni Aracım POLO 1.9 TDI
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

EGR mizi de iptal ettik..

chiple beraber egr iptalinin kazancı ne kadar oluyo mehmet abi
  • quote:

yarın en son yaptıklarımdan bikaç 1.8 TSI dyno sheet ini eklerim..

1.8 TSI dyno cıktısını unuttunuz galiba
    saygılar
  • quote:

quote:

EGR iptali modifiye değildir..

motor sağlığı ile alakalı bir uygulamadır..

detaylı bilgiler için bknzwww.dizelim.com
  • quote:

quote:

quote:

EGR iptali modifiye değildir..

motor sağlığı ile alakalı bir uygulamadır..

detaylı bilgiler için bknzwww.dizelim.com

evet unuttum..C.tesi çok yoğun du..

yarın kısmetse hallederim.

• Mehmet
    Kulağıma geldi.
    Geçen cumartesi senin chiplediğin kırmızı bir polo geçmiş seni ışıklarda....
  • ya ben onu köfteci arabası zannettim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muradovskiy

Mehmet
    Kulağıma geldi.
    Geçen cumartesi senin chiplediğin kırmızı bir polo geçmiş seni ışıklarda....

ya Murad abi ağzında bakla ıslanmadı ha.. geçme denir mi ona hiç, ayıp olur Mehmet'e

Mehmet, EGRyi sadece mekanik mi iptal ettin yazılıma da girdin mi? dün sürerken farkettim, motor ışığı yanıyodu..

• quote:

ya ben onu köfteci arabası zannettim :D

vayyy ustacım yarın söküyorum arka camdan Megachips stickerini..
  • quote:

Yalnız 170 hp lik DSG li passata kafa tutmuş biridir kendileri. Passatın sahibi dumur olmuştu resmen.. Acayip gazcıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muradovskiy -- 27 Aralık 2009; 23:45:14 >
  • EGR mekanik iptal..resimdeki conta dan gorulduğu uzre..

2 sene yatmış bir araç EGR valfi sıkışmış kaçırıyordu..iptal sonraası çok ciddi düşük devir canlanması ve ekonomi sağladım..

ışığın yanma sebebi ile ilgilenmedim henuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muradovskiy

quote:

Yalnız 170 hp lik DSG li passata kafa tutmuş biridir kendileri. Passatın sahibi dumur olmuştu resmen.. Acayip gazcıdır.

...

neyse Mehmet'in başlığı dağıtmayalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34UD5759 -- 28 Aralık 2009; 0:13:32 >
  • Maşşallah...

seninki bide aile arabası..

bizim sanayide bi ustanın cordobası belkide TR de 1.4 TDI 75 hp den chiple en fazla güç alınan arabadır..

118 hp 255 nm

bide onu düşün ((:

ekleme: bide 6 ileri koydu arabaya ((:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChipTuning Uzmanı -- 28 Aralık 2009; 0:14:59 >
  • ya biraz mübalağa var tabi o konuda, imzamda yazan senin yaptığın yazılım değerlerine sahip fındık motorlu TDI Polo ile fiziken 170 HP - 350 Nm değerlerine sahip bir TDI Passat'a kafa tutmak biraz sıkar..

ne ise, bana ilk yaptığın yazılımda (100 HP iken) ben bile 2. ve 3.viteste feci patiye düşüyordum ki senin araba pek daha fena..

ama duman atıyo musun bakmadım dün aynadan..

1.4 TDIden sırf yazılımla alınan veri mi 118 HP ? Eksantrik ve büyük turbo yok mu? Ona da maşallah..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34UD5759 -- 28 Aralık 2009; 0:26:38 >
  • yok yok hiçbirşey..sadece chip
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.