Şimdi Ara

Yeni Aracım POLO 1.9 TDI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
0
Favori
22.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynadaki sinyali ve farlardaki sinyali parklarla beraber devamlı yanar hale getirdik..sinyali kullanınca yanıp sönüyorlar..

Yeni Aracım POLO 1.9 TDI

Yeni Aracım POLO 1.9 TDI
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Kafama takıldı,orijinal hali demişsiniz de,VW'nin 1.9 TDI motoru nasıl 166 HP oluyor?

Bu arada Megachips yazısını görünce aklıma takıldı,siz burada mı çalışıyorsunuz?

Sorum Magachips ile alakalı,başka bir şey yapmadan sadece chip ile benim arabam 127-130 HP olur mu?

Bildiğim kadarıyla 115bg den 129bg oluyor cip ile.155N/m'den 175N/m Tork değerine ulaşıyor.500Tl civarı maliyeti var.Bende bir ara düşündüm düşük devirde yakıt tasarufuda sağlıyor.Yaptıran kişilerin görüşlerini almak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

Yeni Aracım POLO 1.9 TDI

yakıyor mehmet abi ortalığı Allah nazarlardan korusun mehmet abi turbo değişip o gücü yakalarız ama bizdeki 5 ileri vites kutusuyla bu gücü tam kullanabilirmiyiz hızlanma ve son hızda burada polo 6 ileri mi
  • Bu arabanın videolarını da görmeyi çok isterim.Maşallah çok şık duruyor.Üfff 250 hp tdı polo ne gider ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

quote:

Yeni Aracım POLO 1.9 TDI

yakıyor mehmet abi ortalığı Allah nazarlardan korusun mehmet abi turbo değişip o gücü yakalarız ama bizdeki 5 ileri vites kutusuyla bu gücü tam kullanabilirmiyiz hızlanma ve son hızda burada polo 6 ileri mi

Evt 6 ileri.

caddy i 6 ileri yapmak 500-1000 TL arası bir oaraya malolur..

• quote:

Evt 6 ileri.

caddy i 6 ileri yapmak 500-1000 TL arası bir oaraya malolur..

daha öncede konuştuk mehmet abi şu maddi durumu düzelltiğim an yanındayım iki beyazı yanyana koyacaz inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdor

quote:

Kafama takıldı,orijinal hali demişsiniz de,VW'nin 1.9 TDI motoru nasıl 166 HP oluyor?

Bu arada Megachips yazısını görünce aklıma takıldı,siz burada mı çalışıyorsunuz?

Sorum Magachips ile alakalı,başka bir şey yapmadan sadece chip ile benim arabam 127-130 HP olur mu?

Bildiğim kadarıyla 115bg den 129bg oluyor cip ile.155N/m'den 175N/m Tork değerine ulaşıyor.500Tl civarı maliyeti var.Bende bir ara düşündüm düşük devirde yakıt tasarufuda sağlıyor.Yaptıran kişilerin görüşlerini almak lazım.

Ben ilk olarak bu FSI modifiyesini Audi'nin forumunda gördüm.Belki de oradaki kişi ile ChipTuning Uzmanı nickli arkadaş aynı kişidir.
    Passat forumunda bu değerlere ulaşılamaz dendi;ama benim konuşmamda FSI motorda normal atmosferikten daha fazla HP alındığı söylendi.

@ChipTuning Uzmanı

Cevabınız için teşekkür ederim.

Peki nasıl bir garanti veriyorsunuz?Deneme amaçlı demo yükleniyormuş galiba,doğru mu?

Arabamın performansı bana yetiyor;ama 130 HP'ye hayır demem tabi ki.İlerleyen zamanlarda yaptırmayı düşünebilirim;ama daha önce böyle bir şeye girişmediğim için çekiniyorum açıkçası.

Bu arada motor gerçekten güzelmiş,Polo'yu uçurur o.Sürmesi keyiflidir,güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deserthawk -- 23 Aralık 2009; 16:32:29 >

• Hayırlı olsun üstat

Yeni kupalar bekliyoruz
  • quote:

Ben ilk olarak bu FSI modifiyesini Audi'nin forumunda gördüm.Belki de oradaki kişi ile ChipTuning Uzmanı nickli arkadaş aynı kişidir.
    Passat forumunda bu değerlere ulaşılamaz dendi;ama benim konuşmamda FSI motorda normal atmosferikten daha fazla HP alındığı söylendi.

@ChipTuning Uzmanı

Cevabınız için teşekkür ederim.

Peki nasıl bir garanti veriyorsunuz?Deneme amaçlı demo yükleniyormuş galiba,doğru mu?

Arabamın performansı bana yetiyor;ama 130 HP'ye hayır demem tabi ki.İlerleyen zamanlarda yaptırmayı düşünebilirim;ama daha önce böyle bir şeye girişmediğim için çekiniyorum açıkçası.

Bu arada motor gerçekten güzelmiş,Polo'yu uçurur o.Sürmesi keyiflidir,güle güle kullanın.

evet malum sitenin sponsoru benim..

Gereken her türlü garantiyi tarafımdan alabilirsiniz..O konu kafanızı kurcalamasın..

Demo Program 10 günlük Test süresini içeriyor..Bu süre dahilinde işlem ücretini bende bırakıyorsunuz..

FSI chiptuning cok sert bir modifiye değil..Max %15 den bahsediyoruz..Motor bu yükü çok rahat kaldıracaktır..

Bütün bu garanti taahhütleri, deneme süreleri hep sizin gibi bu işi tanımayan bilmeyen kullanıcıların bu işin verimini tadmalarını, lezzetini görmelerini istememden kaynaklanıyor..

yoksa piyasada birçok Chipci yüklediği programı geri almak istemez, bırakın 10 günü 1 gün bile deneme süresi vermek istemez..

• Kardeşim hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan inşallah.

Yakın zamanda tekrar görüşmek üzere..
  • Mehmet Bey, bilmediğim için soruyorum belki soru saçmadır kusura bakmayın. Passat 1,6 102hp'e de chip uygulaması yapılıyormu?
    Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Legolas

Mehmet Bey, bilmediğim için soruyorum belki soru saçmadır kusura bakmayın. Passat 1,6 102hp'e de chip uygulaması yapılıyormu?
    Teşekkürler..

yapılır 110 hp olur
  • quote:

evet malum sitenin sponsoru benim..

Gereken her türlü garantiyi tarafımdan alabilirsiniz..O konu kafanızı kurcalamasın..

Demo Program 10 günlük Test süresini içeriyor..Bu süre dahilinde işlem ücretini bende bırakıyorsunuz..

FSI chiptuning cok sert bir modifiye değil..Max %15 den bahsediyoruz..Motor bu yükü çok rahat kaldıracaktır..

Bütün bu garanti taahhütleri, deneme süreleri hep sizin gibi bu işi tanımayan bilmeyen kullanıcıların bu işin verimini tadmalarını, lezzetini görmelerini istememden kaynaklanıyor..

yoksa piyasada birçok Chipci yüklediği programı geri almak istemez, bırakın 10 günü 1 gün bile deneme süresi vermek istemez..

Fiyatınız nedir peki? FSİ için ciplesek donanımhaber forum üyesi olarak bir indiriminiz söz konusumu? :) Bilmiyorum 15Bg için değermi ama diyeceğiniz fiyat.,Turbolu araçlarda değebilir ama atmosferik araçlarda fazla bir değişiklik olmadığı için insanlar para bağlamak istemiyor haliyle. Enson ne olur biraz bilgilendirirseniz seviniriz.

• bizde bu yüzden 750 tl olan turbo benzinli fiyatını turbosuz benzinlilerde 500 tl ye düşürüyoruz..

kesinlikle değeceğini düşünüyorum..
  • mehmet bey
    1.8 tsi dyno çıktısı varmı ekleyebileceginiz elinizde hic?
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w.antilles -- 25 Aralık 2009; 22:38:14 >
  • yarın en son yaptıklarımdan bikaç 1.8 TSI dyno sheet ini eklerim..
  • quote:

bizde bu yüzden 750 tl olan turbo benzinli fiyatını turbosuz benzinlilerde 500 tl ye düşürüyoruz..

kesinlikle değeceğini düşünüyorum..

Peki nekadar artış oluyor şimdi internete bakınca kimisinde 14bg 25tork kimisinde 12bg 10tork Fiyata göremi değişiyor nedir.
  • çok takılmayın 1 e 3 e
  • Hayılı olsun...
  • Aracınızı Ataşehir'de gördüm daha doğrusu ""pufff"" lamasından dikkatimi çekti, arkasında da megachips yazıyor. En azından ataşehirden carrefour a kadar 20 kere puff lamıştır Hayırlı olsun bu arada kazasız belasız kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.