Şimdi Ara

Yeni araba aldık ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün sıfır opel corca enjoy araba aldık arabaya necvox adında bir multimedya cihazı takmışlar ki bunun için 2000tl fazla ödedik gelin görün ki bu necvox cihazda ne iphone ne de android usb mirroring yani ekran yansıtma çalışmıyor araçta anahtar takılı kalınca uyarı ver seçeneği aktif olmasına rağmen çalışmıyor, araç durduktan sonra otomatik kilitle seçeneği çalışmıyor, kapılardan biri açıksa kilitlemeyi engelle seçeneği de çalışmıyor corsa alıp da bu cihazda öyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba

• çakma yan sanayi android satmışlar size hocam
    sahibinden.com'da 900 liraya satılıyor aynı ürün
    gidin geri verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

çakma yan sanayi android satmışlar size hocam
    sahibinden.com'da 900 liraya satılıyor aynı ürün
    gidin geri verin.

Tüm Opel yetkili bayilerinin navigasyon, sürücü destek ekranı için önerdiği ve taktığı bir marka Necvox. Çakma, yan sanayi falan değil.

Benim aracımda yok ama Astra grubumuzda Necvox ile sorun yaşayan pek yok. En güveniliri servisle iletişime geçmek..
  • ürünün fiyatı 1800 tl civarı montaj hariç. 2000 e işçilikle normal. ama cihaz basit, parlayan bi ekran olsun torba dolsun.
  • Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    Servis birşeyi önerince o kesin doğru sonuç olmuyor, bu multimedia işleriyle ugraşmış baya kafa yormuş birisi olarak söylüyorum.
    o zaman opel kullanıcılarına geçmiş olsun, hepsini iyi bir kekliyorlar.
    bu ürünler çinden gelir, hepsinin sonu X ile biter.
    Piyasa'da bir sürü X ile biten marka vardır.
    hepsi birbirinin aynısı, sadece bir marka basıyorlar üstüne tüketiciye kakala gitsin.
    neyse ben burada anlatmama gerek yok, alan alsın kullanan kullansın.
    ben araştırıp ögrenmeyi detay severim.
    o yüzden yardımcı olmak istedim olay bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schneeflocke -- 24 Şubat 2018; 11:47:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

Servis birşeyi önerince o kesin doğru sonuç olmuyor, bu multimedia işleriyle ugraşmış baya kafa yormuş birisi olarak söylüyorum.
    o zaman opel kullanıcılarına geçmiş olsun, hepsini iyi bir kekliyorlar.
    bu ürünler çinden gelir, hepsinin sonu X ile biter.
    Piyasa'da bir sürü X ile biten marka vardır.
    hepsi birbirinin aynısı, sadece bir marka basıyorlar üstüne tüketiciye kakala gitsin.
    neyse ben burada anlatmama gerek yok, alan alsın kullanan kullansın.
    ben araştırıp ögrenmeyi detay severim.
    o yüzden yardımcı olmak istedim olay bu.

Ürün Almanya'dan geliyor GM malı diye üstelemedim zaten. Sadece Opel öneriyor demek Opel garanti veriyor demek. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda Çin konsolosunu aramıyoruz yani. Opel araçların multimedyalarına daha uygun bir sistem olmadığı için Necvox mevcut ve sayısız araca takılıyor her gün. Opel'in de satış sonrasında iyi olduğu nadir ürünlerden biri kendisi.

• Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, opel'i direk muhattap olarak bulmanız güzel
    yalnız bin lira civarında fark koyup sattıktan sonra muhattap olsa ne olur olmasa ne olur
    zaten bu cihazlar asla bir orjinal ürün gibi saglam da olmaz
    sıcaktan soguktan fazlasıyla etkileniyorlar
    uzun bir kullanma deneyimi yaşadım ondan yazıyorum
    valla bu forumda opelcilere laf anlatılmıyor
  • Schneeflocke kullanıcısına yanıt
    Opel'i koruyacak son kişiyim kullanıcısı olarak. Ben müthiş cihaz, sıfır sıkıntı demedim. Dikkatli okuyalım. Sadece Opel'in destek verdiği ve Opel araçların sistemlerine tam uyumlu olan nadir sistemlerden dedim. Sahibinden'de satan kişilerin destek verdikleri ve en önemlisi sattıkları cihazın çalışır durumda olduğu ne malum? 1000 lira daha verip orjinalini almakta fayda görüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.