Şimdi Ara

YENİ ARABA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet dostlar. Malum şuan bindiğimiz araç sütçü beygiri misali öldü artık. Yeni bir araba almak istiyoruz ama benzin mi dizel mi hatta arabanın marka modelini bile seçemedim. Yani piyasada o kadar çok değişik ürün var ki aa bu iyiymiş derken of şu daha iyi fiyatına göre diye ordan oraya zaplayıp duruyorum.

Malum su tesisat işinde olduğumuzdan aracın biraz dayanıklı olması, fazla yakmaması, bagajının da idare edebilecek (hilti,matkap tarzı aletleri taşıyabilmek için ideal) kapasitede olması lazım. Motor tarzından da yani öyle ahım şahım basması gerekmez (ama birazda gitsin yani ) hep şehir içi yol yapılcak şehirler arası bayramlardan bayramlara.

Kısacası fiyat aralığı 25,000-30,000 hadi bide krediyi zorladık mı 35,000 maksimum fiyat. Ne alabiliriz ? Dizel mi benzin mi bize avantaj sağlar danışayım dedim. Arabalarla uzaktan yakından alakam yok belirteyim.

0 ve 2. el fark etmez ama 0 öncelikli bütçe yetmezse istediğimiz tarz arabaya 2. el

• ford fiesta.
  • küçük ve pahalı gibime geldi sence ?
  • bilmem sen bilirsin .
  • Hafif ticariler daha iyi olurdu ama "K" belgesi lazım o yüzden düşünmezsiniz sanırım..
  • Ticaride kullanacağınız için büyük ihtimal araç çok km yapacaktır bu yüzden dizel daha iyi olur.
    Ayrıca yine tesisat işi ile uğraştığınız için bagajın büyük,aracın geniş olması gerek,örnek olarak 1.3 dizel fiorino olabilir.
  • caddy olabilir 1.6 tdi comfortline.
  • 1.3 mutlijet linea

ticari düşünürseniz fiorino
  • dacia dokker alacaksın karı olur ticaride ama lodgyde olur bikere ucuz 1.5 110hp 6 ileri o vergisi az 2 yılda muayene dev bağaj...
  • 2011-12 punto evo 1.3 dizel piyasası 30-32 civarı,,, diğer önerilen arabalara bak ama aklının bir kenarında bulunsun,bunu da bir incele,yukardaki tarifin ve fiyat aralığın bu arabaya uyuyor
  • Hafif ticari yerine Renault scenic düşünebilirsiniz. Hem bagaj ticari gibi. Gemde binek araç. 1.5DCİ 110 beygir. Basarsan gider. Basmazsan az yakar. Size göre.
    Fiyatları bilmiyorum. Mobilden bakamıyorum. Ama 30 bine heralde 2005-2008 civarı alabilirsiniz.
    Önemli olan kmsi düşürülmemiş, bakımları serviste yapılmış, kazanız bulmak.
    Şimdiden hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepinize tavsiyeler için teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: enoman

caddy olabilir 1.6 tdi comfortline.

biraz fazla tuzlu fiyatı var düşünmedim değil güzel bi caddy.

quote:

Orijinalden alıntı: Pasha37

Hafif ticariler daha iyi olurdu ama "K" belgesi lazım o yüzden düşünmezsiniz sanırım..

K belgesini ticariler için hiç duymamıştım araştırayım biraz.

quote:

Orijinalden alıntı: ImagınePerest

Ticaride kullanacağınız için büyük ihtimal araç çok km yapacaktır bu yüzden dizel daha iyi olur.
    Ayrıca yine tesisat işi ile uğraştığınız için bagajın büyük,aracın geniş olması gerek,örnek olarak 1.3 dizel fiorino olabilir.

O zaman daha çok dizel araçlara yöneleyim. Babamın da aklında dizel doblo ve fiorino var gerçi.

quote:

Orijinalden alıntı: ^^chicken_translate^^

2011-12 punto evo 1.3 dizel piyasası 30-32 civarı,,, diğer önerilen arabalara bak ama aklının bir kenarında bulunsun,bunu da bir incele,yukardaki tarifin ve fiyat aralığın bu arabaya uyuyor

hocam oda fiesta gibi küçük bir araba gibi duruyor fotoğraflarda. bagaj hacmi biraz büyük olmalı ya. hiç yoksa sedan bi tip.

quote:

Orijinalden alıntı: -Juhziz-

1.3 mutlijet linea

ticari düşünürseniz fiorino

lineaya bakıcam teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

dacia dokker alacaksın karı olur ticaride ama lodgyde olur bikere ucuz 1.5 110hp 6 ileri o vergisi az 2 yılda muayene dev bağaj...

dokkeri başka bi abimizde önermişti zaten. station wagon logan araştırırken onuda söylemişlerdi güzel araba gibi duruyor. piyasasıda iyiymiş zaten. teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: sungurtigin

Hafif ticari yerine Renault scenic düşünebilirsiniz. Hem bagaj ticari gibi. Gemde binek araç. 1.5DCİ 110 beygir. Basarsan gider. Basmazsan az yakar. Size göre.
    Fiyatları bilmiyorum. Mobilden bakamıyorum. Ama 30 bine heralde 2005-2008 civarı alabilirsiniz.
    Önemli olan kmsi düşürülmemiş, bakımları serviste yapılmış, kazanız bulmak.
    Şimdiden hayırlı olsun.

önceliğim bu fiyata alabiliceğim sıfır bi araba. bunların sıfırınada bi baktımda tuzluymuş baya . tavsiye için teşekkürler.

• chevrolet aveo
  • Hocam bipper fiorino falan yada doblo falan bakın. Sedan almayın.
  • TartısmakmıIstıyon T kullanıcısına yanıt
    hocam bende alacağım şuan kampanya bekliyorum dacia kampanya şartlarına göre dizel dokker veya lodgy almak niyetindeyim.
  • Bipper değil de fiorino ve doblo bakıyorum ama insanın gözü sedanı arıyo ya

@KibarAyı

ben kampanya değil de şu 20 yaş yasasını bekliyorum.

@wehrmacht
  • quote:

Orijinalden alıntı: TartısmakmıIstıyon

Bipper değil de fiorino ve doblo bakıyorum ama insanın gözü sedanı arıyo ya

@KibarAyı

ben kampanya değil de şu 20 yaş yasasını bekliyorum.

@wehrmacht

20 yaş yasasının basına yansıyan şartlarına bakarak dokker alamazsınız lodgyde yerli değil

yerli 1.6dan küçük otomobil sınıfında olacağı öngörülüyor ki zaten o iş yatar gibi ülke gündemi karışık seçimler yaklaşırken ekonomi verileri parlak değil
  • Yazdıklarınızı okuyunca aklıma direk linea geldi.Ticari düşünüyorsanız fiorino olabilir.

Sadece ufak araç gereçler taşıyacaksanız linea fazlasıyla işinizi görür.Önceliğinizi lineaya vermenizi öneririm.
  • Neyse bi çıksın da bakalım artık ne alabilirsek çıkmazsada alıcaz kaçarı yok yani.

@wehrmacht

saolun yasa çıksın artık hangisi aklımıza yatarsa bakıp alıcaz. hepinize teşekkürler ilginiz için.

@niquel
  • Sanırım en ideali dokker. Fiyatı düşük. Tipi güzel. Motoru verimli. Bagajı geniş. Daha ne olsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.