Şimdi Ara

Yeni Anket Yayınlandı! AK Parti-MHP İttifakı Yüzde 50'yi Rahat Geçiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayat pahalı ..benim fifa'cım işini bilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Optimar ak parti ne derse onu çıkarır.

Konda ve sonar dışındakileri sallamayın.

• Csb

• Yaw ne seçimi..belli degil mi sonuç..kandirmayalim birbirimizi ister sevelim ister sevmeyelim sonuç belli..artık umudum yok kaptan yak gemiyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: furandor

18 yıldır bıkmadınız mı her seçim öncesi akp %30 vs algılarından .

Tayyip erdogan oldugu sürece akp her zaman iktidar olacaktır.

Abi sana bir sorum var

2012 yilinda Playstation store da Türkçe Psn de oyun kac paraydi ?

Bir de su an mesela fifa 18 kactan cikti paylasir misin bizle ??

Pes oyna. Ben pes oynuyorum. EA'nın Oyunları her zaman eşek ölüsü fiyatı :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: furandor

18 yıldır bıkmadınız mı her seçim öncesi akp %30 vs algılarından .

Tayyip erdogan oldugu sürece akp her zaman iktidar olacaktır.

Abi sana bir sorum var

2012 yilinda Playstation store da Türkçe Psn de oyun kac paraydi ?

Bir de su an mesela fifa 18 kactan cikti paylasir misin bizle ??

Pes oyna. Ben pes oynuyorum. EA'nın Oyunları her zaman eşek ölüsü fiyatı :-)

Pek fark etmiyor artik ucuza oyun yok. D&R gibi yerlerden hic alinmiyordu zaten indirimlisu bile cok pahali.

• Öyle olsa deli gibi müttefik aramazlardı yanlarına. %50 hayal onlar için.

• Ne yazık ki ankette ciddi manada mantık hatası var.Şöyle ki:

'''Bugün seçim olsa hangi ismi Cumhurbaşkanı olarak görmek istersiniz' sorusuna ise katılımcıların yüzde 46.8'i Erdoğan yanıtını verirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kendi parti seçmeninin yüzde 96.4'ünün, MHP seçmeninin yüzde 16.4'ünün, SP seçmeninin ise yüzde 30'unun destek verdiği kaydedildi. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin seçmeninden yüzde 68,4 destek gördüğü, bu oranın MHP Lideri Devlet Bahçeli için yüzde 67.7 olduğu açıklandı.''

Bir kere MHP zaten Cumhur İttifakı gereği Erdoğan'ı doğal Cumhurbaşkanı adayı ilan etmiş bir durumda iken Bahçeli'nin %67.7 destek gördüğü MHP içinde Erdoğan'a desteğin %16.4 olması anket içi mantıksızlığın dik alasıdır.
  • Seçimler sembolik olacak sizin ne oy verdiğinizin önemi yok. YSK belirleyecek oy oranlarını.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anketlere fazla takılmayın.
    Bu seçim karşıtlıklar üzerinden olursa ve RTE olmasında kim olursa olsun zihniyeti ile karşı blok oluşturulmaya çalışılırsa RTE %51ri rahat aşar.

Şahsen benim açımdan başkanlık için RTE ile Akşener arasında bir fark yok. Ama Kılıçdaroğlu başkan olursa çok fark var. Ama RTE karşıtlığı solcuların gözünü kör etmiş. RTE'yi devirmek için Akşener'e destek verirlerse benim için hiç olumsuz yanı yok.

Parti başkanlarının gücü üzerinden sonuca gitmek yerine, blok üzerinden bir sonuca gitmeye çalışmak hiç bir değişikliğe neden olmaz.

Solcuların Kılıçdaroğlu'nu seçtirme şansları olmadığına göre ve RTE karşıtlığında Akşener'e yüklenirlerse ve RTE yine kazanırsa solcuların ve özelde CHP'nin özgül varlığı sona erecek.

Her durumda RTE'nin başında olduğu parti birinci olacak. Karşı blok RTE karşıtlığı hariç hiç bir konuda fikir birliğine varamayacağına göre ülkede kısa ve ortada vadede hiç bir ekonomik sorunun çözülemeyecek gerçeği ortada olduğuna göre, mesela "RTE seçilirse Dolar 5 lira olur, seçilmezse Dolar 2 lira olacak" diye inanan kim var. Hiç kimse olmadığına göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 23 Mart 2018; 19:39:12 >

• İttifaka destek %54 ama MHP+AKP nin oy toplamı %63
    Eeee! Nereye gitti %9 ?
    Demekki ittifak tavanda var tabanda yok.
    Zor dostum zor...
  • AKP MHP ittifakı yüzde kaç oy alır bilmem ama CHP hava alır ona garanti veririm

• quote:

Orijinalden alıntı: volkanbravo

Hocam bu anket bence gerçekleri yansıtmıyor.Akp şu saatten sonra ülke ekonomik kriz ve borç batağındayken %40 ı zor görür.Mhp de hergeçen gün kan kaybetmeye devam ediyor.

Yaşlıları geçtim, üniversite okuyan gençler bile avmler dolu telefonun var falan diyip ekonomi iyi demeye getiriyorlar. Yüzde 50 gelirse şaşırmam. Millet zevk alıyor vergilerden.
  • iamburak kullanıcısına yanıt
    Bu çok vahim bir durum. Ne büyük günah ne büyük kul hakkı. Hadi onu geçtim insanlar da nasıl olsa hile yapacaklar sonuç belli diyerek ümidini kaybetmiş. Muhalefet böyle nasıl kazanabilir ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Bu çok vahim bir durum. Ne büyük günah ne büyük kul hakkı. Hadi onu geçtim insanlar da nasıl olsa hile yapacaklar sonuç belli diyerek ümidini kaybetmiş. Muhalefet böyle nasıl kazanabilir ki?

Kazanamayacak zaten. Senelerdir söylüyorum. AKP demokratik yollarla gönderilecek bir parti değil. Adamlar mafya olmuş ne yasa tanıyor ne yargı. Ne seçimle ne yasayla ne de başka demokratik bir yolla hiç bir şekilde gitmeyecekler. Halk bu gerçeği ne kadar çabuk kabullenirse o kadar iyi. Muhalefet boşa kürek çekiyor. AKP'nin demokratik yollarla gitmesini beklemek, kuru sıkı silahla bir mafyayı yok etmeye çalışmaya benziyor. Hiç bir şekilde olumlu sonuç alınamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 23 Mart 2018; 22:14:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iamburak kullanıcısına yanıt
    Haklı olabilirsin. Bir de milletin iradesi falan diyorlar ya ah ulan.
  • çevremdeki mhp'lilere göre konuşacak olursam, %3 gibi.

• senin yaptigin anket bizim hosumuza gider sen hayirdir

gunesin oldugu yerde ampule ihtiyac yoktur

• 16 Nisandan bu yana ne değişti ?
  • Bu kadar olana rağmen %45 i geçerse bütün varımı yoğumu bırakıp yurtdışına giderim. Daha da bu ülke için uğraşmam.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.