Şimdi Ara

Yeni android oyunum 'Hard Life'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar dostlar.Game Maker ile yaptığım piksel tabanlı dövüş oyunumu yayınladım.Hala geliştiriyorum.Yeni düşmanlar ve dövüş hareketleri ve modları ilerleyen zamanda ekleyeceğim.Şuanki haliyle bile oynanabilir düzeyde.Bir bakıp yorumlarsanız sevinirim.Uzun vadede buna benzer fakat rpg elementleri içeren ve hikayesi olan piksel tabanlı dövüş oyunu yapmayı planlıyorum.NES oyunlarından "Mighty Final Fight" ve "Double Dragon" havası olacak.
    Yeni android oyunum "Hard Life"

Yeni android oyunum "Hard Life"

Hard Life

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrti14 -- 15 Haziran 2017; 13:41:21 >

• Hoş duruyor fakat iOS sürümü olmadığı için deneyemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ape kullanıcısına yanıt
    Malesef şuan için sadece android sürümü mevcut.
  • Bizim zamanızmızda Hagar vardı Hagar :)
    Oynadım güzel dahada gelişirse hoş olur
    Şansın bol olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ich51 -- 15 Haziran 2017; 21:45:19 >
  • ich51 İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.Çizim yaparken Mighty Final Fight'dan örnek alarak yaptım biraz ona benzedi.Tabi daha geliştirilmesi gereken çok şey var.
  • Piksel grafikler harika görünüyor. Android cihazım olmadığı için deneyemiyorum. Eğer power barı full olunca punch tuşuna falan basılı tutunca süper hareket falan yapıyorsa baya iyi olur.
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.Power bar dolunca hızlıca ileriye doğru atılıyor ve önündekiler yere seriliyor.Bunu power dolunca otomatik yapıyor.Tabi daha çok şey eklenebilir.
  • Murat tebrik ederim güzel olmuş,ben de Gamesalad'dan Gamemaker'a geçmeyi düşünüyorum,gamemaker'da mobilde kontrolleri anlayamadım sen kendin mi hazırladın yoksa hazır bir eklenti mi kullandın bunu merak ettim.Bir sorumda Gamemaker'ın hangi versiyonunu kullanıyorsun?
  • Sprite flickering yok. Şaka bir yana dokunmatik ekranda oynamak bana zor gelse de oynanış iyi. Grafikleri de çok başarılı buldum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exelente kullanıcısına yanıt
    Joystick hazır eklenti olarak kullandım.Game Maker mağazasında virtual joystick gibi ücretsiz bir çok eklenti var.Admob eklentiside ücretsiz olarak mevcut.Tuş eklemek ise çok kolay.Game Maker 1.4 kullanıyorum.Humble Bundle'dan satın almıştım.
  • yoktur kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.