Şimdi Ara

[Silindi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
2.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 41
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 32
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 16
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • İNDİRİM SEYYAHI (32 mesaj) 2K23 (11 mesaj) ProfessionalGamer333 (8 mesaj) MRTFR (7 mesaj) Surpentor (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (81 mesaj) Mobil (31 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> YENİ ANAYASA ÇALIŞMASI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ TROLLER YORUM YAZMASIN
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    75 Mesaj
    bu olayı ortağa atan Ümit Özdağ akp ve iyi partinin ortak anayasa çaliştığını döylemişti akp parti sözcüsü twitter dan yalanlamıştı ve farkındaysanız hiç bir tv bu konuda konuşmuyor peki chp iyi hdp ve sp anayasa çalışması yaptığı konuşulmaya başladığın da chp,iyi ve sp ortak bi dille yalanlamışken üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen neden tvlerde siyaset sahnesinde konuşuluyo ve altta attığım twitlere bakılacak olursa akp sözcüsü ömer çelik, ümit özdağ hakkında "ajandası yalan, iftira ve güdümlü operasyon olanın kimliği siyasetçi olamaz" böyle hitap ettiği bi insanın chp, iyi, hdp ve sp ortak anayasısı neden bu kadar konuşuluyor neyse zaten hepsinin cevabını siz biliyosunuz

• Er
    10 Mesaj
    [26 Mart 2021 17:31:06 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Konu Sahibine Özel

Bak dostum sende bende vatan evladıyız bu siyasi hareketleri inan bizim savunduğumuz gibi içinde bulunan üyeleri savunmuyor yani bu kadar belge ve dökümana gerek yok yorma kendini herkes neyin ne olduğunu biliyor bana Şu an Ülkenin Kurucusu Atatürk ün izinden giden Bi tane siyasi parti gösterirmisin la Vatan elden gidiyor birileri yatta katta İkinci Bi anayasa hazırlıyor birileri farklı Bi Anayasa hazırlama peşinde eee sonuç!?
    Hani ilke ve inkilapların peşinden gidenler İskambil kağıdı tavsiyesinde bulunan Bi liderden sence kurtarıcı olabilir mi!
    pkk cenazesine katılan milletvekilleri ile aynı anayasa taslağı etrafında birleşilebilir mi?
    Yada başkan aponun heykelini dikicez diyen Bi teröristi savunmak Atatürkün partisine yakışır mı
    Sana yeminle söylüyorum en ufak bi parti üyeliğim yok TROLLER yazmasın dememdeki kasıt sağ ve sol trollerdir hangisi kendi partisinin yanlışını savunuyorsa EN büyük hain ve trol odur bence üstüne basa basa yazdım o zaman hata yapanların hatalarını tekrarlamak 2x hainliktir.
    Umarım mevzu anlaşılmıştır..
    |
    |
    Surpentor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Doğruluk altın bileizktir herkeste bulunmaz ağzına sağlık iyi özetlemişsin
    |
    |
    DARTH_BLACK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Batı ile iyi olsa adı diktatör değil Sayın Maduro olurdu emin ol ve o kadar iyimser olma hele ki Muhalefeti güçlendirip Hükümeti yıkmamız gerekli diyen Bidon geldikten sonra 😏
    |
    |
    MRTFR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Unutma gerçekler elbet ortaya çıkar belge önemlidir.
    İftira siyaseti bitmiştir.
    Siz ittifak yaptığınız biri ile Anayasa çalışması da yapabilirsiniz! Ama muhalefet olduğunuz Bi hükümet ile yok Anayasa yapma görüşmesi yapıldı diye iftira atarsanız Ok döner dolaşır şu an bulduğu gibi sizi de bulur...
    |
    |
    ultra sonic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Valla onu bize değil Anayasa çalışması yapan gruba sorucan cevabı yanlış yerde arıyorsun 😎
    |
    |
    The Killing Road kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6827 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İNDİRİM SEYYAHI

Şimdi sizde kazanma uğruna Selonun eteğine sarıldınız yani aynı po.. Farklı rengisiniz adama bak ya kopyala yapıştır mantığından çıkın Başkan Aponun heykelini dikicez diyen Bi adamı nasıl ifade özgürlüğü kısıtlanıyor adil yargılanıyor diye savunursunuz Nerde Atatürkün milliyetçilik ilkesi la hepiniz Bi makam işgal etme peşindesiniz hepiniz hükümeti devirme peşindesiniz ama şunu bilin bu kafa ile ancak un çuvalını devirirsiniz o da elinize yüzünüze bulaşır 😎
    Not:hayatımda hiçbir siyasi parti ile en ufak bağlantım yok Kralı araştırsın bulamaz en ufak hayatta particiliği sevmem ben Venezuela olurmuyuz diye düşünüyorum yarın birgün Biden Çıkar Kılıçdaroğlunu tanıyoruz resmi hükümet olarak yada Seloyu tanıyoruz derse acaba o zaman savunacak neyiniz kalacak bakalım ve görelim 😎
    Ben bir patiyi deli gibi savunmam, koru korune inanmam, chp li degilim demiyorum ama hangi parti olursa olsun falso gorursemde o partiyi yada kisileri gozden cikaririm. 18 yilda akpnin onca seyine ragmen hala akp yi savunabiliyorsan sen partini dusunmekten ote gidemeyen birisindir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    221 Mesaj

Ben burada diyorum şu şu maddeler zaten var, sen diyorsun yazana sor.

Sizin gibilere laf anlatmaya çalışanda hata gerçi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İNDİRİM SEYYAHI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Peki dostum ben burda ne sormuştum İroni yaparak yeni anayasa çalışması hakkında ne düşünüyorsunuz demişim ve üstte de sana cevabı verdim istersen yazdıklarımı Bi kere daha oku beni çok daha iyi anlayacaksın benim tek derdim ülkem Hangi hakla belli Bi grup Anayasa çalışması yapmaya yelteniyor benim tek derdim o particilik yapmadım bak yazdıklarıma istersen
    |
    |
    Cem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Allah ım ya sana bişey demiyorum dostum ne diyeyim sana ki maddeler zaten var diyor mesele ne biliyormusun kim ne hakla neden yeni Bi anayasa çalışması yapıyor gayri meşru olarak sen buna cevap ver varı yoğu bırak!!!
    |
    |
    The Killing Road kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1676 Mesaj
    quote:

Bu mesaj silindi.

İftiracı medya derken? Bırak bu fetövari ağzı... Yakında sen ergenekon gerçekti falan demeye başlarsın.

Seni kim dinlesin sıfır arkadaşlı sıfır mesajlı troll tutuşunca partim bile yok demeye başladın.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 26 Kasım 2020; 14:16:44 >
  • Yarbay
    3574 Mesaj

Nasıl yani şu an eşcinsel, ateist, agnostik olmak yasak mı? Hapse mi giriyorlar olunca? Zira hepsi mevcut anayasamızda güvence altında.Eskiden kaliteli çamur at izi politikası yapılırdı buralarda şimdiki seviyeye bak. Şu tabloyu yapan da, gerçekmiş gibi paylaşan da halkı kin ve düşmanlıga sevk ediyordur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 26 Kasım 2020; 14:27:5 >
    |
    |
  • Yarbay
    6827 Mesaj
    quote:

Peki dostum ben burda ne sormuştum İroni yaparak yeni anayasa çalışması hakkında ne düşünüyorsunuz demişim ve üstte de sana cevabı verdim istersen yazdıklarımı Bi kere daha oku beni çok daha iyi anlayacaksın benim tek derdim ülkem Hangi hakla belli Bi grup Anayasa çalışması yapmaya yelteniyor benim tek derdim o particilik yapmadım bak yazdıklarıma istersen
    Onunda cevabini vereyim madem oyle, pkk, teror vs kim varsa destek veren benim gozumde haindir, bu isterse babam olsun. chp basa gelse ve boyle bir calisma yapiyoruz dese korkmadan partinin karsisinda dururuz. Suan hangi akpli siz yanlis yapiyorsunuz diye kendi partisinin karsisina cikabilir. Cikanlarida goruyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3349 Mesaj

Bazen durup düşünüyorum şu yazıyı yazan adam gerçekden akıl tutulmasımı yaşıyor ,bu ülkede yaşamıyormu, bu olanları görmüyormu yoksa amacı ne ,diye uzun uzun düşünüyorum.Ülke venezüella olma yolunca AKP'nin 17 senelik yönetimiyle adım adım ilerlerken ,başkanlık sisteminin kaldırılması AKP'nin güle güle denmesine 1 seçim kalmışken,sanki ülkeyi 17 senedir başkaları yönetiyormuşcasına neden hala AKP'yi savunuyorlar neden hala bu kadar kumpası,adam kayırmayı,hırsızlığı,kendi ülkesine darbe yapmayı,kendi vatanını satmasını,kendi vatandaşına onlarca vergi yükleyeni ,sanki AKP değil başka bir parti yapıyormuşcasına şuursuzca amacsızca asalakca savunabiliyorlar diye düşünüyorum.Düşünebiliyormusunuz ?17 senedir akp yönetiyor bu ülkeyi 17 sene,aponun kardeşini TV'lere cıkarıp oy toplamaya çalışan AKP ? Pkk'yı ülkeden zurnalarla davulllarla geciren AKP ? Acılım diye diye insanları kandıran AKP ? Fetö ile kucaklaşan AKP ? Zamanında bunlar Fetöcü diyenlere kulak asmayan AKP ? Bunlar fetöcü diyenleri fetöcülükle suçlayan AKP,AKP'yi eleştiren herkezi bölücülükle,fetöcülükle,vatan hainliğiyle suçlayan AKP. Anlayacağın AKP'nin sonuna geldik. Birdahaki seçimleri kazanan parti AKP'nin korkulu rüyası olacak,çünki hepsi kodesden el sallayacak.

|
    |
    İNDİRİM SEYYAHI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3148 Mesaj
    Bu yaptığını ancak facebook gruplarinda işe yarar burada sökmez troll bas git.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    454 Mesaj

Troller yazmasın diyor troll!

|
    |
  • Yarbay
    3805 Mesaj

CHP-İYİP-HDP ortaklığı ifşa oldu. Bunları bir araya getiren "Küresel ağabeyleri". Aynı Küresel Ağabeyler Erdoğan'ı da başa getirmişti. Şimdi Erdoğan istedikleri yoldan çıktı diye, muhalefeti o yola sokmaya çalışıyorlar.

Muhalefet İnce-Özdağ arkasında birleşmeli. Şu anda İYİ-HDP-CHP birlikteliğinin tek hedefi Türkiye'yi tekrar ABD'nin vasal devleti haline getirmek. Öyle olursa ekonomi de rahatlar; ama ben şahsen bağımsızlığımız olsun da, refahı elbet elde ederiz, ülkemizin kaynakları çok fazla. Bağımsızlık olduktan sonra, refah kaçınılmaz olarak gelecektir.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Bebek Oyunları
Radyo Dinle
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,891
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.