Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung 55Q60TV dün kuruldu servis tam çıkarken fark ettim normal dedi buna ama ne dersiniz sağ üst köşede bu açıklık solda daha az bu açıklık.Bunu görmek için tam yandan bakmak gerekiyor.

Mağazaya gittim aynı ürüne ondada vardı ama bu kadar deyildi
    Servis çağırsammı
    Ölü piksel ve ışık sızması yok panel saati sıfır çıktı

Silinebilir
    Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 29 Haziran 2020; 21:49:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ölü pixel ve ışık sızması yoksa ben olsam değiştirmezdim izlerken bu kısım gözükmüyorsa. Yeni gelen üründe ışık sızması yada ölü pixel çıkarsa çok daha fazla can sıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Ölü pixel ve ışık sızması yoksa ben olsam değiştirmezdim izlerken bu kısım gözükmüyorsa. Yeni gelen üründe ışık sızması yada ölü pixel çıkarsa çok daha fazla can sıkar.
    Ölü piksel vs sorunu yok.
    Bu açıklıktan içeri toz dolarsa ne olacak ilerde panel sorununa kadar gidebilir. Bu açıklık karşıdan görünmüyor bu kullanıma engel deyil TV'nin yanına gidip tam yandan bakılırsa görülüyor.
    Yeni Tv'de ölü piksel çıkarsa onuda iade ederiz sıfır alıyoruz bu ayıplı maldır servis geldi şuan incelemede konu

• Anladım gelişmeleri buradan yazarsanız iyi olur. Işık sızmasında zorluk çıkarıyor servis çoğu zaman normal diyor o yüzden söylemiştim. Canlı olarak görmediğimiz için toz vs konularında yorum yapamıyorum.

• şubat kullanıcısına yanıt
    hocam ilerde sıkıntı olur artı o açıklığımn hep o kadar kalacağı garanti değil iade edin bir şekilde bu tv yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: şubat

Ölü piksel vs sorunu yok.
    Bu açıklıktan içeri toz dolarsa ne olacak ilerde panel sorununa kadar gidebilir. Bu açıklık karşıdan görünmüyor bu kullanıma engel deyil TV'nin yanına gidip tam yandan bakılırsa görülüyor.
    Yeni Tv'de ölü piksel çıkarsa onuda iade ederiz sıfır alıyoruz bu ayıplı maldır servis geldi şuan incelemede konu

Alıntıları Göster
    Hocam son durum nedir servis kabul ettimi değişimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam son durum nedir servis kabul ettimi değişimi?

Alıntıları Göster
    Servis normal dedi.Bende mediamarka iade ettim netden almışdım 14 gün olmadığı için.İade sonucunu bekliyorum olumsuz olursa tüketici mahkemesine gideceğim.Buradan son durum bilgisini vereceğim.

• quote:

Servis normal dedi.Bende mediamarka iade ettim netden almışdım 14 gün olmadığı için.İade sonucunu bekliyorum olumsuz olursa tüketici mahkemesine gideceğim.Buradan son durum bilgisini vereceğim.

Alıntıları Göster
    Hocam inşllah en kısa zamanda iadesi olur yetkili servis böyle bir duruma nasıl normal der başka yetkili servis ile görüşme yapsagdınız
  • quote:

Hocam inşllah en kısa zamanda iadesi olur yetkili servis böyle bir duruma nasıl normal der başka yetkili servis ile görüşme yapsagdınız

Alıntıları Göster
    İlk görüşmede Servis bana kendi evindeki tvsindede açıklığın olduğunu kullanıma engel olmadığını söyledi .Tüketici hakem heyetine verin dedi.Samsungu aradım başka servis gelsin dedim ücretli gelir dediler.
    Ortada garip bir şey var servis diyorki çektiğimiz resimleri Samsung'a gönderdik Samsung buna normal dedi bişey yapamayız diyor.Benim bildiğim servis değişecek raporu verirse değişmesi gerek.
    Bu yüzden samsungla muhattap olmamak için tekrar Samsung almamak için para iadesi istedim mediamarkdan ürünü aldılar sonucu bekliyorum.
    Ayıplı malları sürmüş piyasaya tabi benimkini deyişirse emsal olacak şikayet edeni deyişmek zorunda kalacak bu yüzden normal diyorlar benim anladığım bu

hocam ne ayıplı mallar sürüldü piyasaya nede sizin karar emsal olacak diye böyle bişey yapıyorlar emsal olsun olmasın bu tv thh gittimi iş zaten değişilecek o yüzden düşündüğünüz gibi
    bir durum yok ayıplı mal kısmı ise bu tv yi forumda yüzlerce kişi aldı aylardır bu durumdan bahseden kimse yok varsada 3-5 kişidir onada ben denk gelmedim hergün forumda olduğum halde yani birazda sizin şansınıza...artı sanmayın diğer markalarda servisler güllük gülüstanlık onlarda hep sıkıntı ben olsam mm dan gelen cevaba göre direk thh ye giderim kendimi hiç bunaltmam boş yere alırım paramı hatta avukatla görüşürüm o arada kaybolan zamanım için bişey yapabiliyorsam onun içinde dava açarım kimse bu işlerle uğraşmadığı için istedikleri gibi at koşturuyorlar türkiyede yiyorsa aynılarını başka ülkede yapsınlar..bizim millet afedersiniz biraz koyun bunlarda bakıyorki 10 kişiden yarısı uğraşsa ne olur zaten 5 tanesine sıkıntılı ürünü satmışım aslında herkes hakkını arasa artık böyle uğraştıramazlar müşteriyi ama nerde...

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

hocam ne ayıplı mallar sürüldü piyasaya nede sizin karar emsal olacak diye böyle bişey yapıyorlar emsal olsun olmasın bu tv thh gittimi iş zaten değişilecek o yüzden düşündüğünüz gibi
    bir durum yok ayıplı mal kısmı ise bu tv yi forumda yüzlerce kişi aldı aylardır bu durumdan bahseden kimse yok varsada 3-5 kişidir onada ben denk gelmedim hergün forumda olduğum halde yani birazda sizin şansınıza...artı sanmayın diğer markalarda servisler güllük gülüstanlık onlarda hep sıkıntı ben olsam mm dan gelen cevaba göre direk thh ye giderim kendimi hiç bunaltmam boş yere alırım paramı hatta avukatla görüşürüm o arada kaybolan zamanım için bişey yapabiliyorsam onun içinde dava açarım kimse bu işlerle uğraşmadığı için istedikleri gibi at koşturuyorlar türkiyede yiyorsa aynılarını başka ülkede yapsınlar..bizim millet afedersiniz biraz koyun bunlarda bakıyorki 10 kişiden yarısı uğraşsa ne olur zaten 5 tanesine sıkıntılı ürünü satmışım aslında herkes hakkını arasa artık böyle uğraştıramazlar müşteriyi ama nerde...
    Bilmiyorlar ki bu panel açıklığını .Alan bir kaç kişiye mesaj yazdım Facebook Qled gurubundan baktılar onlardada var.Dediğim gibi normalde herkes fark edemez TV yanına gidip tam yandan bakmak gerek.Amacım Q60a dikkat çekmek alanların kontrol etmesini sağlamak verdiğim para ikinci planda .dediğiniz gibi iade olmazsa thh ye başvuracağım yine sonuçlanmazsa mecbur kullanıcaz .Samsung'un insanları enayi yerine koymasını garipsedim. Kağıthane axsis AVM mediamark bahçeli evler vatan PC burada mağazada kontrol ettim onlardada var acaba oradan hava alsın diyeni bırakmışlar o açıklığı :)

• quote:

İlk görüşmede Servis bana kendi evindeki tvsindede açıklığın olduğunu kullanıma engel olmadığını söyledi .Tüketici hakem heyetine verin dedi.Samsungu aradım başka servis gelsin dedim ücretli gelir dediler.
    Ortada garip bir şey var servis diyorki çektiğimiz resimleri Samsung'a gönderdik Samsung buna normal dedi bişey yapamayız diyor.Benim bildiğim servis değişecek raporu verirse değişmesi gerek.
    Bu yüzden samsungla muhattap olmamak için tekrar Samsung almamak için para iadesi istedim mediamarkdan ürünü aldılar sonucu bekliyorum.
    Ayıplı malları sürmüş piyasaya tabi benimkini deyişirse emsal olacak şikayet edeni deyişmek zorunda kalacak bu yüzden normal diyorlar benim anladığım bu

Alıntıları Göster
    Hocam sonuçta ortada ayıplı bir ürün var yasal yollarda arayın hakkınızı burdan bişey cıkmaz bence.
    Geçmiş olsun size inşllah en kısa zamanda çözüme kavuşur.

hocam thh den hertürlü lehinize sonuçlanır ama biraz sürer

• quote:

Hocam sonuçta ortada ayıplı bir ürün var yasal yollarda arayın hakkınızı burdan bişey cıkmaz bence.
    Geçmiş olsun size inşllah en kısa zamanda çözüme kavuşur.

Alıntıları Göster
    Burada yazıpda beklemiyorum merak etmeyin hakkımı arayan bir insanım arkadaşlar sürekli yazmamın nedeni Q60 alan ve alacaklara dikkat çekmek
  • quote:

Burada yazıpda beklemiyorum merak etmeyin hakkımı arayan bir insanım arkadaşlar sürekli yazmamın nedeni Q60 alan ve alacaklara dikkat çekmek

Alıntıları Göster
    Hocam burada yapmak yerine TV TAVSİYESİ genel konuda yaparsanız çoğu alacak kişi dikkat etmiş olur bence
  • quote:

Hocam burada yapmak yerine TV TAVSİYESİ genel konuda yaparsanız çoğu alacak kişi dikkat etmiş olur bence

Alıntıları Göster
    Merak etme orayada burayada her yere yazdı haliyle bende buna sitem ettim
    Ancak aklınca bu arkadaşı gaza getirip samsungu karalattırıp, kontrast ve siyah yoksunu vasat cİPS panelli markanı kurtarmaya çalışma yemezler
    O sattığın LG İps paneller 40 tekne ekmek yese,(segmet babında) VA panelli bir model etmez...

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Merak etme orayada burayada her yere yazdı haliyle bende buna sitem ettim
    Ancak aklınca bu arkadaşı gaza getirip samsungu karalattırıp, kontrast ve siyah yoksunu vasat cİPS panelli markanı kurtarmaya çalışma yemezler
    O sattığın LG İps paneller 40 tekne ekmek yese,(segmet babında) VA panelli bir model etmez...

Alıntıları Göster
    Sayın Dallas efendi burada ıps in ne kadar soluk düşük parlaklık verdiğini herkes biliyor.Sen burada sürekli bu panele çöp diyerek karalama yapıyorsun .
    Fark ettiysen ben hatalı panel üretimi olacağından belli bir seri için alan ve alacaklar için Q60 konusunda uyardım .
    Senin gibi her yerde ıps çöp demiyorum her panelin alıcısı vardır kimisi doğal renk sever .
    LG çalışanı arkadaş bak ne kadar ilgili en azından Samsungdan da böyle bir arkadaşda olsa ilgilense kötümü olurdu .Marka fanatikliğine dönmesin mevzu Q60 alan alacaklar bırakta almadan paneli görsün incelesin ikidebir yazarak konuyu farklı yerlere saptırma tartışma yaratma .
    Son olarak bu panel açıklığını heryerde paylaşmam neden zoruna gidiyor acaba .Biraz olsun insanlara faydan dokunacaksa mağazalara git bak Q60 incele aynı açıklığı görürsen sende paylaşki bu paneli alacak arkadaşlar ileride bir TV fiyatı kadar panele tamir ücreti ödemek zorunda kalmasın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 14 Haziran 2020; 13:59:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.