Şimdi Ara

Yeni Alex'imiz GANSO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 37
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Neo (6 mesaj) Darkstrom (3 mesaj) Silver Eagle (2 mesaj) Neuchatel (2 mesaj) Jurgen Klopp (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (37 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Yeni Alex'imiz GANSO
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    676 Mesaj
    "Yeni Alex" diye bir şey hiçbir zaman olmayacak.
  • Binbaşı
    1948 Mesaj
    Alex'i gönderip Ganso'yu almak mantıksız geliyor bana.Bize Honda,Diego,Van der Vaart gibi oyuncular lazım
  • Yüzbaşı
    594 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kova yaşar

Alex'e kötü bir oyuncu demiyorum iyi bir oyuncu baştan onu söyleyim ancak fenerbahçelilerin alex'i olduğundan çok çok büyük göstermesinin sebebi bana hagi kompleksinden dolayı oluyormuş gibi geliyor. Yani her takımın dönem dönem idol futbolcuları olur. Hagi galatasaraya bu hizmeti fazlasıyla verdi. Fenerbahçeliler de bunun eksikliğini çok daha normal özelliklere sahip biriyle kapattılar yani Alex.

Neyse Ganso iyidir beğendiğim bir futbolcu keşke gelse Türkiye'ye.

Alex sadece futbolcu değil,adamdır da
    |
    |
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    Ganso gelebilecek bir oyuncu ama Alex etkisi yaratmaz tabiiki
    |
    |
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    Bize alex gibi biri lazım derken, hem teknik hem deli danalar gibi koşan birileri değilde, ne yaptığını bile , topu ayağında tutan, takımı rahatlatan, koşmasada olucak tarazda birileri lazım, özellikle ileride iyi pas dağıtabilen zeki birisi lazım
    |
    |
  • Yarbay
    2062 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

Alex'i gönderip Ganso'yu almak mantıksız geliyor bana.Bize Honda,Diego,Van der Vaart gibi oyuncular lazım

şu diego gelsin yeminle fenerli bile olurum

havaalanında yakalayıp fotoğraf çektirmiştim sürekli gülüyordu acayip karizma adam

tam filmlerde başrol oyuncusu tipi var

bilader sen ne ayaksın
    |
    |

• Binbaşı
    1940 Mesaj
    Müzmin sakat
    |
    |
  • Yarbay
    2327 Mesaj
    Neymarla beraber parladı, yıldız adayı dendi ama olamadı.. Zaten her sene Brezilyada 10 tane yıldız adayı çıkar 1 tanesi iş yapar diğer 9'u vasata yakın bir avrupa takımına ya gider yada Brezilya'da devam eder. Ganso'da o 9 kişiden birisi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    662 Mesaj
    Beyler totem mi yapıyorsunuz? Ganso nasıl istenmez ya
    |
    |
  • Yarbay
    2062 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

Oha Ganso için ağır diyenler var.

Bu adamın tek sorunu sakatlık o kadar. Alex'ten öte bir adamdır.

Fail
    |
    |
  • Yüzbaşı
    551 Mesaj
    alex'in tek bacağı bile olamaz bu adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2062 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

quote:

quote:

Fail

Alexten öte olmasını açarmısın biraz ? Hangi yönleriyle daha öte bir adam ? Bir AMC olarak alexten hangi konuda daha iyi ?

Oyun görüşü Alex'ten çok daha iyi ve baskı anında genç yaşına rağmen çok iyi kararlar verebiliyor. Topu ayakta tutmak yerine pas dağıtıp tempoyu düşürmüyor. Fiziki olarak Alex'ten çok üstün ve bölgesine göre oldukça hızlı. Dripling yapıp ceza sahası içine girebiliyor ve sahanın her yerinde oyunu yönlendiriyor. Üstelik sadece Ofansif Orta Saha olarak değil, Merkezde ve kanatlarda da oynayabiliyor. Fiziki mücadeleye girmekten korkmadığı için sık sık sakatlanıyor.

Şu yaşında Alex'in verebileceğini sağlayabilecek bir oyuncu. Geçen sene çok fazla sakatlık sorunu yaşadı. Futbolunu geriye götürüyor.

Sakatlık sorunu olmasa şu anda 50 milyona bir takımdaydı. Neymar'ı popüler yapan adamdır Ganso.

quote:

Oyun görüşü Alex'ten çok daha iyi ve baskı anında genç yaşına rağmen çok iyi kararlar verebiliyor.

Adamın istatistiklerine bakıyorum oyun görüşünün ne kadar iyi olduğu anlaşılıyor zaten. 22 maç 0 gol. Alex topun nereye gideceğini yada gitmesi gerektiğini çok iyi bilen bir adamdı.

quote:

Topu ayakta tutmak yerine pas dağıtıp tempoyu düşürmüyor.

Pas oyunu tempoyu düşürmekse barcelona temposuz oynuyor bu oyunu.

quote:

Fiziki olarak Alex'ten çok üstün ve bölgesine göre oldukça hızlı.

Fiziken bilemem hız olarakta hız konusunun bir önemi yok. Alex ten çoğu futbolcu daha hızlıdır zaten.

quote:

Dripling yapıp ceza sahası içine girebiliyor ve sahanın her yerinde oyunu yönlendiriyor.

Driplingi Alex te yapardı. Alexte sahanın her yerinde oyunu yönlendirebilir.

quote:

Üstelik sadece Ofansif Orta Saha olarak değil, Merkezde ve kanatlarda da oynayabiliyor. Fiziki mücadeleye girmekten korkmadığı için sık sık sakatlanıyor.

Bana Ofansif Orta Saha olarak ne yaptığından bahset diğer mevkiler beni ilgilendirmez. Fiziki mücadeleye ronaldoda giriyor sık sık sakatlanmıyor ama. Gansonun daha iyi fizik antremanlarına ihtiyacı var anlaşılan.

Üstteki hcno nun yorumuna katılıyorum. Alexin sol ayağı etmez bu adam. Kaldıki bir atak oyuncusundan beklenecek en önemli 2 şey asist ve goldür. Adamın istatistiklerine bakıyorum 22 maç 4 asist. Yanlış anlamada sen olaya çok taraflı bakıyorsun anlaşılan.
    |
    |

• Yarbay
    9423 Mesaj
    Elimizde kalır. Sakatlık sorunu var.

|
    |
  • Binbaşı
    1746 Mesaj
    Bu Ganso ya ağır diyenler nesi ağır adamın video da izledim baya koşuyor adam
    |
    |
  • Yarbay
    3954 Mesaj
    Fenerbahçe 15 milyona falan rahat alabilir Alex in 10 sene önceki halinin hızlı versiyonu.

Ben Neymar dan önce avrupaya gideceğini düşünüyordum ama sakatlanmıştı.
    |
    |
  • Binbaşı
    1398 Mesaj
    Ganso tamamen şişirilmiiş balon ki patladı. zaten istesen 10 civarı isterler ona 10 vereceğine 20 liklerden al daha iyi . Bkz: Lucescu style
  • Yarbay
    2062 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Fail

Alexten öte olmasını açarmısın biraz ? Hangi yönleriyle daha öte bir adam ? Bir AMC olarak alexten hangi konuda daha iyi ?

• Yarbay
    2062 Mesaj

Yav Alex bunu top diye oynar. Videolarına bak futbol namına en ufak bir şey göremedim sadece şov. Bu futbolla en fazla salon futbolunda şov yapar. Kaldı ki @Darkstorm'un ilk yorumuna çok güldüm.

quote:

Oyun görüşü Alex'ten çok daha iyi ve baskı anında genç yaşına rağmen çok iyi kararlar verebiliyor.

Bu adamı geç dünyadaki sayılı futbolcuyla Alex'in futbol zekası karşılaştırılabilir. Oyun görüşünden bahsediyor burda bize. Geçiniz kardeşim anlamıyorsanız boş yorumda yapmayınız.
    |
    |
    lombi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    104 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Asıl adı Paulo Henrique Chagas de Lima

Santosdayken Neymar ile beraber şov yapıyordu.Şuan Sao Paulo'da sakatlıklar yüzünden değeri düşmüş.
    Kendisi Alex'in (zamanında) Brezilyada en çok beğendiği genç oyuncuymuş.
    Alex'i kendine örnek alıyor.VE Fenerbahçeden teklif aldığını doğrulamış.

Transfermarkt
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/ganso/mwverlaufgraph/spieler_67920.html

Bu da FİFA 14 Kartı
    http://www.futhead.com/fifa/players/6598/

|
    |

• Yarbay
    2491 Mesaj
    Gelmez

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.