Şimdi Ara

Yeni aldığım teypdeki kalitesiz bass hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncellikle herkese merhaba. 2005 model fiat albea aracımda 6 yılı geçiktir kawai kw 2200 model teyp kullanıyordum. tuşları ve kumandasının bozulmasıyla değiştirme kararı aldım ve piranha 7735 model bluetooth destekli teyp aldım. Eski teyp iso soket olduğundan sorun yoktu fakat yeni teyp 12 pin girişliydi ve bende orjinal kabloyu kesmek istemediğimden Yeni aldığım teypdeki kalitesiz bass hakkında şeklinde bir ürün aldım. Ürün bugün geldi ve teyp montajı tamamladım fakat şöyle bir sorunum var. Eski kawai marka teypteki ses kalitesini alamıyorum. Bass kuvvetli değil sanki tenekeye vuruyormuşçasına çıkıyor. Birde balans ve fader ayarı yaparken sesi tamamen arkaya verince ses kesiliyor fakat kademeyi 7den 6ya düşürünce bile ses gelmeye başlıyor arka hoparlörden. Bunun nedeni nedir acaba ? Önceki teyp de kaliteli bir marka değildi ve zamanında 50 lira bandına satılan bir teypdi.Piranhayı da 60 liraya aldım. Eski teypdeki kaliteyi verse bile yeter çok bir beklentim yok açıkcası.Bunun için ne yapabilirim?Bu teyp modelinden kullanan var mı? Benle aynı sorunu yaşadılar mı acaba ? Cevaplarsanız sevinirim.
    İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LecterHannibal -- 4 Ekim 2018; 19:22:54 >

• 60tl ye ses çıktığına dua et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.