Şimdi Ara

Yeni aldığım Passati sürttük nereye yaptırmalı? Fotoğraf Eklendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: karahancer2

Öyle binin birdaha sürtersiniz yada biri gelir sürter biçer istanbulda her an risk
    yurt dışından gelen yakınım tr de tum araçlar kırık yamuk cızık gezıyor neden boyle bakımsız ve araçlarınıza hurda gibi bakıyorsunuz demişti. Sebebi maalesef sizin gibi düşünenler oluyor. Araçlarımızı hiç bir zaman değerli görüp temiz bir şekilde binmiyoruz. nede olsa vuracaklar değer düşecek satarken mantığıyla kırık dökük kullanıyoruz.
  • metalmilita kullanıcısına yanıt
    Boyasız düzeltme yapılır çok da belli olmaz ama tabi orijinal gibi görünmeyebilir. Zaten size %70-80 oranda toparlarız diyeceklerdir ve gerçekten de dedikleri kadar yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mini onarım paketi için konuşalım bakalım servisle boyamadan ne kadar yapabilirlerse artık teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız icin yaptırdıktan sonra yine yazarım buraya son halini de atarım.

• Kasko

• quote:

Orijinalden alıntı: patya

yurt dışından gelen yakınım tr de tum araçlar kırık yamuk cızık gezıyor neden boyle bakımsız ve araçlarınıza hurda gibi bakıyorsunuz demişti. Sebebi maalesef sizin gibi düşünenler oluyor. Araçlarımızı hiç bir zaman değerli görüp temiz bir şekilde binmiyoruz. nede olsa vuracaklar değer düşecek satarken mantığıyla kırık dökük kullanıyoruz.

Alıntıları Göster
    Bizde isteriz cila atmayı, bizde isteriz ufak çizik olunca gidertmeyi ama şuan piyasa da herşey uçuk durumda. En ufak fiziğe bile 400-500, istiyorlar, kimse de haliyle o parayı ne vereceğim, yürüyor mu? Yürüyor o zaman sorun yok diye düşünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Yaparlar ben yaptim..4 mini onarim hakkim var mesela 3 tanesini baglattim uzunlamasina ( tek parca oldugu icin )
    firmaya göre değişiyor demek ki. benim kasko yapmadı öyle.
  • kaskondaki mini onarımla halledersin. kayıt gözükmez ama fotoğraf alıp satarken söyleyin. oradaki boya cihazda çıkar. ben plastik yer de olsa söylüyorum.
  • Sığır bir servisin sürtmesiyle şu hasar oluştu 2016 Pasat'a.
    Yeni aldığım Passati sürttük nereye yaptırmalı? Fotoğraf  Eklendi

Yetkili serviste 610TL gibi bir rakama karşı tarafın sigortası tarafından yaptırıldı Nisan 2018'de. Renk sedefli siyah.

Sizin opak beyaz ise bu kadar tutmaz. Gösterip bir fiyat alırsınız ona göre serviste veya dışarıda yaptırırsınız. Göstermeyi ihmal etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 16 Ocak 2019; 10:23:2 >
  • çok parlak cikmis fotoğraflar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boyasız göçük düzeltme ile %90 bi düzelme mümkün değil bu hasarda , kozmetik olarak gözünüze bata ve sinir olursunuz ,
    Aracınızın Boya kodu LC9A Saf beyaz olmalı.

Bazı arkadaşlar metal renkler kadar sorun yok demiş ancak yanılıyorlar, aracınızın fabrika boyası PPG marka ve su bazlı bir boya eğer piyasada boyatacak olursanız Su bazlı boya bulmanız mümkün değil , Piyasada Su bazlı boya satışı olmadığı için tüm boyacılar solvent bazlı boya ile iş yapıyor ( tabi yetkili servisten boya tedarik edebilme imkanı varsa o ayrı mesele )

2015 LC9A saf beyaz golf'te renk tutmamam sorunu yaşadık, Solvent bazlı hiçbir boya markası ile renk tutmadı, en son rica minnet yalvar yakar servisten , PPG marka 300 gr SU BAZLI boya alabildik ve muaffak olduk.

Demem o ki kozmetik olarak takıntılarınız var ise aracı yetkili servise götürün piyasa ile uğraşmayın.
  • mini onarıma girmez. buna boyasız düzeltmede sökmez. kaskoyu geç. yetkili servisi de. en iyisi sanayide iyi bir kaportacıya uygun bir fiyata yaptırmak. bulunduğun şehre göre değişir ama ortalama 350 kaporta + 450 de boya gider diye düşünüyorum.
  • Ayni sorun benim yarisede oldu onden sag ve sol camurluk birine cocuklar top oynarken artik ne yaptilarsa saglamca cokertmisler digerinede komsu arabasiyla surtmus . Gecen yikamaciya goturdum abi dedi ben onceden bmw teknik servisinde calisiyordum istersen arkadaslara soylim gelip halletsinler hemde onlar yolunu bulur dedi tamam anlastik 250 tl ye ilk gunki gibi yaptilar cektirme aletleriyle geldiler . Ama gocukte cizik var diyorsun iste o kapanmiyor , cizige baska bi cozum bulacaksin. Tavsiyem tanidik varsa bu sekilde yaptir

• Valla hocam durumunuzu bilmem ben olsam hiç ekspertiz filen v.s karıştırmam şişiriler cebinizden yapın...Satarkende söyleyin böyle böyle diye.Yoksa araçta hasar kaydı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERK BEY

Bendede böyle oldu düzeltilirmi beyler?? Yeni aldığım Passati sürttük nereye yaptırmalı? Fotoğraf  EklendiYeni aldığım Passati sürttük nereye yaptırmalı? Fotoğraf  Eklendi

Sürttüğün yeri boyası geçmiş gibi .. pasta cila ile halledilir gibi duruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaskonuz varsa oradan yaptırın. Kasko para almaz, Alamaz unutmayın sakın.
  • reis bana pm atabilir misin ya da maille ulaşırmısın konu dışı başka konunla alakalı bir şey sorucam frkeskinx@gmail.com

• Bence bu olay değerini düşürmez resmini saklayın mzel serviste boyanın tramere de işlemez ben araç alacak olsam resmi varsa takılmam

• Yeni alınan beyaz passat için yazıyorum, kasko kullanmaya gerek yok o kadar sürtme için. Bozdurmaya değmez.
    Kırmızı araba için hiç üzülmeye değmez. Mini onarım var çoğu kasko paketinin. Bu şekilde halledebilirsin.

• Sizce ne ne yapmalıyım? Klasik şekilde çalışan kaportacıma mi yoksa göçük düzelten kurumsal bir firmaya mı gitmeliyim? Yeni aldığım Passati sürttük nereye yaptırmalı? Fotoğraf  Eklendi Yeni aldığım Passati sürttük nereye yaptırmalı? Fotoğraf  Eklendi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.