Şimdi Ara

Yeni aldığım laptopa çay döküldü yardim lütfen. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62
Cevap
0
Favori
5.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah'tan şekersizmiş. Şekerli çay olsa laptopa nolurdu düşünemiyorum. Geçmiş olsun.
  • üstad geçmiş olsun hava çıkısına kurutma tut uzaktan ve imkanın var ise princin içinde beklet nemini alsın 1 gün boyunca şekersiz çay dökülmüştü dedin şekerli çayın yapışıp kalması bi ihtimal ama şekersiz çay da kuruyup kalabiliyor imkanın var ise aç güzel bi şekilde elektronik kart temizleyici spreyler var onunla eski bidiş fırçası yardımı ile temizle hava ile temasında zaten o sprey ucuyo yada hiç bir imkanın yoksa garantisi var ise garantiye götür sıvı temasından vs bahsetme :)
  • 2 aylık cihazı kafana göre sökme dell yerine garanti sunuyor. arayın bilgi alın temizletmek istiyorum diyin en kötü onlar açsın temizlesin.
  • Şekersiz çaysa bişey olmaz bataryayı söküp kurut yeter
  • csb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç bi şey olmaz fırat bu abi
  • Umarım bir şey olmamıştır hocam, anakarta ulaşmadıysa sıkıntı olmamıştır.

Daha önce kendi laptopuma iki kere kola bi kere limonata döktüm

Anlık olarak kapatıp ters çevirmiştim her seferinde. Tek sıkıntım klavye altında kuruyan şekerli kola olmuştu bende. Bütün tuşları söküp temizlemiştim bi sefer (diğer ikisi ufak sayılırdı dökülme olarak) , tek tuş kaybıyla kurtuldum Allahtan, bi sonraki sefere büyük ihtimal bu kadar şanslı olmam.

• Michael Giacchino kullanıcısına yanıt
    Peki hocam şu durumda bilgisayar geceden beri balkonda ters bir durumda bekliyor. Bugün pirince koyup 24 saat kadar da öyle bekleteceğim. Sizce pirinçten çıkardıktan sonra çalıştırmalı mıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • el_jericho kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar balkonda ters bir şekilde duruyor henüz çalıştıramadım. Pirince yatırıp 24 saat bekletip öyle açmayı düşünüyorum

• Xemus X kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam peki şu durumda pirinçten sonra çalıştırmalı mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ayaz1244

Bilgisayar balkonda ters bir şekilde duruyor henüz çalıştıramadım. Pirince yatırıp 24 saat bekletip öyle açmayı düşünüyorum
    flood yapma, bilgisayar yardımı alacağım diye uzaklaştırma yiyeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayaz1244

Peki hocam şu durumda bilgisayar geceden beri balkonda ters bir durumda bekliyor. Bugün pirince koyup 24 saat kadar da öyle bekleteceğim. Sizce pirinçten çıkardıktan sonra çalıştırmalı mıyım?
    Hocam kurutmanız faydalı olur ama. Cihazın içi temizlenmezse elbet bir gün arıza verecektir cihaz. Pirinç yöntemi pek işe yaramaz çünkü cihaz büyük ve bir sürü hava kanalı var.

• üzüldüm ya daha yeniymiş inşallah düzelir
  • 500tl veriyorum varmı artıran
    Saka biyana Geçmiş olsun

• Klavye kolay kolay geçirmiyor boşa telaş yapmışsın. Bende de Dell laptop var aynısı başıma geldi kola döküldü sıkıntı olmadı.
  • Hocam laptopu bugun açtım. Hiçbir farklılık,sorun görünmüyor. Aynı eskisi gibi duruyor. Klavyede, touchpad'te herhangi bir sorun yok. İnşallah ucuz atlatmışımdır..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.