Şimdi Ara

Yeni aldığım ekran kartının tek fan çalışmıyor sıcaklık 94 derece YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir sorunum var. gigabyte aorus 3060ti aldım 3 fanlı model. oyunda ortadaki fan çalışmıyor ve ekran kartı sıcaklığı 94 dereceye çıkıyor. bir gariplik var ama çözemedim. power supply yetmiyor deyip gidip yeni bi tane aldım ama yok. yine aynı. kafayı yemek üzereyim. bu konuda bir bilgisi olan var mı ? fanın teki neden çalışmaz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Windowsta çalışıyor mu speed fan ile fan hızını arttırmayı dene sıfır aldıysan uğraşma garantiye yolla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PC ilk açılışta fanları test eder kasa kapağını açıp Windows ekranını görene kadar bakın bi tüm fanlar dönüyor mu

• masaüstünde de sadece 2 fan çalışıyor. kendi yazılımı ile fanları ayarladım yok, msi afterburner ile tüm fanları %100 yaptım yok. iade işlemi başlattım, iade edeceğim.

pc ilk açılışta da fanların hepsi çalışmıyor. 2'si çalışıp 1'i aynı şekilde durgun devam ediyor. windows ekranına kadar da sonrasında da ortadaki fan çalışmıyor.

@Cemo94 @armagan_60

• Hocam fan arızası dışında aklıma başka bir şey gelmiyor. İlk açılışta ya da 94 dereceleri gördüğünde tüm fanların çalışması lazım. İade işlemi başlatmakla en mantıklısını yapmışsın.

• Cemo94 kullanıcısına yanıt
    Üzdü açıkçası. 7500’e almıştım nasip değilmiş.

• Ateşle Barut kullanıcısına yanıt
    Sıkma canını iade etmek istemiyorsan yolla garantiye baksınlar. Ya da iade edersen paranı kuruşu kuruşuna geri alacaksın zaten. Dediğin gibi nasip değilmiş.

• Faturasıyla beraber aldığın yere git iade iste

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.