Şimdi Ara

Yeni aldığım Egea'ya hoparlör koymamışlar! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
1
Favori
28.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dghans45

Haklısınız, 6 hoparlör diyor, hakkınızı arayın o zaman. Yalnız katalogda hata da olabilir, kısım başlığını bile GÜVENLİK diye yazmışlar.

• Sitesinden de bir çok kez baktım ve 6 diye hatırlıyorum. Şimdi baktığımda ise 4 yazıyor. Keşke fotografını çekseydim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sabah 444 lü numara aradı, onlara da izah ettim. Bayiden haber bekliyoruz. Eğer bayi olumsuz dönüş yaparsa tekrar bizleri arayın müdahale ederiz dediler.

Üreticiyi koruyan o ibare çok yanlış. Kataloğa yazıp sonra değiştirme hakkı varsa ve bu prensipte olan firmanın ticari itibarı da kalmaz. O zaman aracı aldıktan sonra her şeyi üstünde mi diye kontrol mü edeceğiz. Markaya güven önemli.

Merhaba,

O ibare neredeyse bütün kataloglarda vardır. Bunun ticari itibarla alakası yok. Bütün firmaların kataloglarında aynı şekilde yazar.

BMW 7 serisinin kataloğundan alıntı
    Bu broşürde gösterilen modeller BMW AG tarafından Almanya pazarı için üretilen otomobillere ait
    özellikleri ve yapılandırma seçeneklerini (standart ve opsiyonel) gösterir. Bunlar arasında kısmen
    standart donanımda yer almayan opsiyonel donanım ve aksesuarlar bulunmaktadır. Diğer pazarların özel şartlarına uygun olarak modellerde, standart ve opsiyonel donanımda değişiklikler olabilir.
    Ülkeye özgü otomobil standartları hakkında daha kesin bilgi için lütfen Borusan Otomotiv BMW
    Yetkili Satıcısı ile bağlantıya geçin. Tasarım ve donanımda değişiklik yapılabilir.
    © BMW AG, Münih/Almanya. BMW AG, Münih'in yazılı izni olmadan kısmen veya
    tamamen kopyalanamaz.

Jaguar XJ'nin kataloğundan alıntı
    IMPORTANT NOTICE
    Jaguar Land Rover Limited is constantly seeking ways to improve the specification, design and production of its vehicles and alterations take place continually. Whilst every effort is
    made to produce up-to-date literature, this brochure should not be regarded as an infallible guide to current specifications, nor does it constitute an offer for the sale of any particular
    vehicle. Distributors and dealers are not agents of Jaguar Land Rover Limited by any express or implied undertaking or representation.
    Comparisons are based on manufacturer's own data and testing.

Mercedes S serisinin katalogundan alıntı
    Bu katalogda yer alan verilerle ilgili açıklamalar: Bu baskının redaksiyonunun bitiminden sonra (08.06.2017)
    üründe değişiklikler yapılmış olabilir. Teslimat süresi dahilinde, konstrüksiyon veya şekil değişiklikleri, renk
    tonunda sapmalar ve teslimat kapsamında üretici tarafından değişiklik yapma hakkı, değişiklikler veya sapmalar,
    satıcının menfaatleri gözetilerek, satın alan için kabul edilebilir sınırlar dahilinde kalması şartıyla saklıdır. Satıcı
    veya üretici, siparişi veya sipariş edilen satın alma konusunu işaret veya numaralarla tanımlıyorsa, sadece bu
    husustan hiçbir hak talebi türetilemez. Resimlerde, standart donanım kapsamında olmayan aksesuarlar ve isteğe
    bağlı donanımlar da gösterilebilir. Renk sapmaları, baskı tekniğiyle ilgilidir. Bu baskı, uluslararası alanda kullanıma
    sunulur. Yasal, hukuksal ve vergi mevzuatı ile ilgili ifadeler ve etkileri, sadece Federal Almanya Cumhuriyeti
    için bu basılı belgenin redaksiyonunun bitim tarihinde geçerlidir. Bu nedenle sizin ülkenizde geçerli uygulamalar,
    bunların etkileri ve bağlayıcı son durum için lütfen Mercedes-Benz Türk A.Ş. bayisine danışın.
    www.mercedes-benz.com

Sizce bu markaların itibarı bitmiş midir?

Selamlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla son kullanıcıyım ben. Katalogda detayları konuşup anlaştıktan sonra karşıma bu çıkıyor. Sizce kabul edilebilir mi? Bayi satış müdürü de 6 hop demişti halbuki. Başınıza bu örnekteki gibi bir iş gelse ve ticaret yapsanız, karşıdaki kişiye itibar eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kanıtlar elinizde ise herhald ebu işten siz zararlı çıkmazsınız gibi, tabii fiat, bunu sizin yaptığınızı iddia edecek bir yapısı yoksa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Valla son kullanıcıyım ben. Katalogda detayları konuşup anlaştıktan sonra karşıma bu çıkıyor. Sizce kabul edilebilir mi? Bayi satış müdürü de 6 hop demişti halbuki. Başınıza bu örnekteki gibi bir iş gelse ve ticaret yapsanız, karşıdaki kişiye itibar eder misiniz?

Bayideki satış müdürü eğer satmadan önce 6 hoparlör dediyse, o iş bitmiştir zaten. Onların taahhüdü olur artık o. Halletmeleri lazım.

İnşallah hallolur.

• ne demek ıkı hoparlor koymazlar, boyle bır sey asla olamaz saka gıbıler.
    kesınlıkle aracı iade edin, akıl alır seyler degıl bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

ne demek ıkı hoparlor koymazlar, boyle bır sey asla olamaz saka gıbıler.

Tabii tabii, Fiat da hemen iade alır aracı.

Bir otomobili iade etmek o kadar kolay mı sanıyorsunuz ülkemizde.
    En fazla yapacağı, ki yapması gereken 2 tane tweeter'ı takmaktır.

• Aldığın arabadan haberin yok. Zaten hiçbir zaman o donanımda olmadı. Yeni geldiyse bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

quote:

ne demek ıkı hoparlor koymazlar, boyle bır sey asla olamaz saka gıbıler.

Tabii tabii, Fiat da hemen iade alır aracı.

Bir otomobili iade etmek o kadar kolay mı sanıyorsunuz ülkemizde.
    En fazla yapacağı, ki yapması gereken 2 tane tweeter'ı takmaktır.

Alıntıları Göster
    hakikaten bu forumda ironi yapılmaması gerekiyor. cunku anlasılmıyor

• quote:

hakikaten bu forumda ironi yapılmaması gerekiyor. cunku anlasılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Orta okullusun galiba.Yazdıkların söylemlerin onu gösteriyor..

Edit:Mercedes çöpünü alacağıma BMW hatta Audiyi 100defa tercih ederim.Abuk sabuk ekranlı kokpiti kim ne yapsın
    Yazma daha gülme geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: duggac

arkadaşın yaşı -13 dikkate almayın. amcasının dayısının arabasına hafta sonu yalvar yakar binen tipler gelmiş yorum yapıyor. neymiş boş corolla alırmış. sen git toys shoptan mini cooper al daha sağlam araçtır.
    Güldürdün bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahancer2

Ne bekliyosun şirket için üretilmiş bir araç nerden çalarsam kâr
    Hb ve sw versiyonu gayet bireysel kullanım arabası

Zaten hb ve sw’leri şiketlerde görmedim pek hele sw modelini

• Ölüsü bile Egeadan iyidir Astranın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Ölüsü bile Egeadan iyidir Astranın.
    Aynı fiyatsa astıra alınır ama astra diye 1000₺ bile fazladan vermeye değmez bence.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    bayideki fiyatları söylüyorum sana. 85 bin indirimlerden önce satılıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.