Şimdi Ara

Yeni aldığım Egea'ya hoparlör koymamışlar! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
1
Favori
28.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çakma premium Mercedes
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Okula gitmedin mi sen?

Evet Tır kamyon üreten marka premium olamaz.

Bak Alfaya,BMW’ye,Audiye.

Çalıştığı markalardan bile hayır yok Fransa ve Japonya’nın 3.seçenek markaları.
    (CEO’ları geliri düşük gösterip vergi kaçırıyormuş tencere yuvarlanıp kapağını buldu)
    Bir BMW’ye bak Psa,Toyota bunların kim olduğunu söylemeye gerek var mı? Ne kadar çatlasanda patlasanda Mercedes çakma premiumdur.Çinlilerde hissesini aldı daha da beter adi malzemelerle Çin’de üretip Avrupa’ya satarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QralCess -- 7 Ocak 2019; 10:5:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dghans45 D kullanıcısına yanıt
    Yanlış bir yatırım olmuş. Yine de hayırlı olsun.

• Ya hahahahahahaha bende harman kardonu yetersiz bulmuştum aracimi ilk aldigimda mevzuya bak ahahahahaahhaahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Okula gitmedin mi sen?

Evet Tır kamyon üreten marka premium olamaz.

Bak Alfaya,BMW’ye,Audiye.

Çalıştığı markalardan bile hayır yok Fransa ve Japonya’nın 3.seçenek markaları.
    (CEO’ları geliri düşük gösterip vergi kaçırıyormuş tencere yuvarlanıp kapağını buldu)
    Bir BMW’ye bak Psa,Toyota bunların kim olduğunu söylemeye gerek var mı? Ne kadar çatlasanda patlasanda Mercedes çakma premiumdur.Çinlilerde hissesini aldı daha da beter adi malzemelerle Çin’de üretip Avrupa’ya satarlar
    Durum vahim cevap vermeye bile gerek yok acıdım sana
    Acınacak halde olan sensin YAZIK

• QralCess Q kullanıcısına yanıt
    Yaşın 15 felan herhalde başka türlü mantıklı olamaz şu yazdıkların
    Mercedes e çakma premium diyen insanla ne konuşulur be
    Renault-Nissan grubunu küçümsedi bir de allahım şaka olmalı
    Bunları söyleyen insan FCA bayraktarlığı yapıyor o da ayrı komedi
  • Seviye yerlerde
  • şikayet ettiğiniz şeye bakın. BMW 2012 525 xdrive koltuk soğutmalı aracımda hifi ses sistemi var. size şöyle söyleyeyim, insanın müzik zevkini öldürür. öyle berbat. SIFIRI BU ARACIN 700 BİN CİVARINDA
  • Forumda ne kadar gereksiz adam varmış bu konuda görmüş olduk.
    Fiat alma , reno alma onu alma diyen arkadaşlar.
    Herkes parasına göre hareket ediyor. Herkes ister kaliteli araca binmeyi , tek hiper zekalı siz değilsiniz.
    Millet bilmiyor mu egea nın filolara satıldığını veya ne kalitede olduğunu? Biliyor ama parası buna yetiyor.
    Benim de o kadar param olsa ve sıfır km istesem benimde başka seçeneğim yok.
    2. elde o kadar dalavere varken millet ne yapsın.
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    egea alacağıma gider boş corolla alırım hatta astra sedan alırım daha mantıklıdır.
    60-65 bine var mı sıfır corolla veya astra?

Geçen ay 59 bine sıfır egea alan oldu, komedi gibi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 7 Ocak 2019; 11:39:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah 444 lü numara aradı, onlara da izah ettim. Bayiden haber bekliyoruz. Eğer bayi olumsuz dönüş yaparsa tekrar bizleri arayın müdahale ederiz dediler.

Üreticiyi koruyan o ibare çok yanlış. Kataloğa yazıp sonra değiştirme hakkı varsa ve bu prensipte olan firmanın ticari itibarı da kalmaz. O zaman aracı aldıktan sonra her şeyi üstünde mi diye kontrol mü edeceğiz. Markaya güven önemli.

• Ses paketi almamışsındır hocam.. Aman ışık paketi almayı unutmayın farda koymazlar..
  • çalacak birşey olmadığı için çalamıyorlar doğal olarak. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dghans45

Sabah 444 lü numara aradı, onlara da izah ettim. Bayiden haber bekliyoruz. Eğer bayi olumsuz dönüş yaparsa tekrar bizleri arayın müdahale ederiz dediler.

Üreticiyi koruyan o ibare çok yanlış. Kataloğa yazıp sonra değiştirme hakkı varsa ve bu prensipte olan firmanın ticari itibarı da kalmaz. O zaman aracı aldıktan sonra her şeyi üstünde mi diye kontrol mü edeceğiz. Markaya güven önemli.
    Kusura bakmayın, yanlış anlamayın lütfen merak ettim sadec, hangi katalogda yazıyor acaba 6 hoparlör olduğu?

Sitesine baktım easy paketler stil donanımlı olsa da 4 hoparlör olarak görünüyor.
    Orta okullusun galiba.Yazdıkların söylemlerin onu gösteriyor..

Edit:Mercedes çöpünü alacağıma BMW hatta Audiyi 100defa tercih ederim.Abuk sabuk ekranlı kokpiti kim ne yapsın

• quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Kusura bakmayın, yanlış anlamayın lütfen merak ettim sadec, hangi katalogda yazıyor acaba 6 hoparlör olduğu?

Sitesine baktım easy paketler stil donanımlı olsa da 4 hoparlör olarak görünüyor.

Alıntıları Göster
    Sitesinden katalog indirebikirsiniz orada yazıyor. Ayrıca donanım özelliklerinde de mevcut. Ben hep sedan a baktım yalnız. Hb olunca farklılaşıyor mu bilmiyorum. Birazdan resim atayım.

arkadaşın yaşı -13 dikkate almayın. amcasının dayısının arabasına hafta sonu yalvar yakar binen tipler gelmiş yorum yapıyor. neymiş boş corolla alırmış. sen git toys shoptan mini cooper al daha sağlam araçtır.
  • Yeni aldığım Egea'ya hoparlör koymamışlar!

Yeni aldığım Egea'ya hoparlör koymamışlar!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.