Şimdi Ara

Yeni akk yönetmeliğine TTelekomun tepkileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Btk karar çıkardı falan da, acaba Türk Telekom bunu uygulamak için bişeyler yapmaya başladı mı?
    Mesela sistemde bizim hız limitlerimizi değiştirme işlemini ne zaman yapacak? Ttelekomda çalışan bir arkadaş varsa söyleyebilir mi bi gelişme var mı?
    (Bence kesin sadece yeni taahütlü aboneler falan diyecekler hız falan vermeyecekler ama gene de bilen olursa diye sorayım dedim? Bu arada önceki yazılarda bana çocuk muamelesi yapanlar oldu ,18 yaşında adamız.Gene geldi bebe gibi saçma cevaplar vermeyin lütfen.Kendileri 60 yaşında sanki

• Tahahütlü tahahütsüz herkes için geçerli olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    İnşallah öyle olur.Ayın ilk haftasında abanacağım internete bakalım 8e mi düşecek 3 e mi?
  • 2019 daki seçımler için telekom dirensede akk kaldıracaklarını düşünüyorum.
  • tt bırak akk yı yükseltmeyi 4 mbps 20 akk lı kampanya başlattı 20 akk dolunca 1 mbps ye düşüyor. resmen müşteriyle dalga geçiyorlar.

• Online işlemlerde AKK sonrası hız diye bi bilgi bölümü açıldı. Yani hazırlanıyorlar yada hazırlar. Birde bunu yapmak zorundalar sonuçta devletin zorunlu tuttuğu bir şey. Zamanında nasıl 1 mbit akk 3 olduysa buda aynı şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 23 Nisan 2017; 17:25:20 >
  • zQrba kullanıcısına yanıt
    Burası Türkiye.Kimse kanunları falan umursamıyor.Ben bu işin zor olacağı kanaatindeyim.Yükselttik derler oraya 8 yazarlar ama eve 3.5 falan yollarlar millet de 'aaaa 0.5 mbps yükselmiş işte der gene kalırız biz böyle.(Çaktırmayın böyle tt düşmanı gibi yazıyorum belki yazdıklarımı görüp beni utandırmak için yükseltirler hızları)
  • BTK'nın aldığı bir karar hiçbir internet sağlayıcısının uymama gibi bir şansı yok merak etme
  • Super Online Bazı Kullanıcılarına Kotası Dolduğu Halde Ücretsiz 100 GB Daha Kota Vermiş Galiba Altyapıyı Test Ediyorlar Turk Telekom İse Online İşlemler Menüsüne AKN SONRASI Hız Diye Yeni Bir Bölüm Açmış Son 1 Hafta Kala Çalışmalar Başladı Galiba Baktılar BTK Ertlemeyi Reddetti Yüz Vermediler Seve Seve Yapalım Dediler Servis Sağlayıcılarda
    Yeni akk yönetmeliğine TTelekomun tepkileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ıslakzemin -- 24 Nisan 2017; 14:41:54 >

• Turk telekoma gecen hafta mesaj attım 24 lük paket kullanıyorum 1gelecek ay akk hızı kaça düşecek diye en kısa sürede cevap vereceğiz dediler hala cevap yok.

• miskindvd kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle olur , güya bizimde şuan AKK doldu 3mbps olacak ama 1.58 mbps alıyorum . Daha adam gibi 3mbps yi vermiyorlar
  • Ben 24/2 lik paket kullanıyorum.
    Normalde : down 23.50 - up 2.5
    Akk sonrası : down 2.96 - up 2.5

Bu hızlara göre bakalım mayıs ayında 7.90 görebilecekmiyim.Eğer göremezsem vay haline ttnet, benden çok çekeceğin var bunu bilesin
  • GoldenParsTR kullanıcısına yanıt
    Kısa süre derken 1 mayıstan sonra arayın demişler

• hellmaster44 H kullanıcısına yanıt
    Demin bende aradım müşteri hizmetlerini.Elemanlara demişler sakın müşterilere öyle bişey söylemeyin diye.Diyorum 1 mayısta internetlere birşey mi olacak? bu haberlerde öyle yazıyor diyorum. Bize öyle birşey iletilmedi diyor.Hiç haberi yokmuş gibi davranıyor.Konuyu unutturmaya çalışıyorlar bize iletilmedi falan diyerek
  • miskindvd kullanıcısına yanıt
    Foruma bakarsan hiç bir firma söylemiyor öyle birşey mecburlar btk'nin kararı red edilemez

• Sana yine geldi bebe demiyorum. Onun yerine;

Sen daha 1-2 yaşındayken adsl bağlamaya ve kullanmaya başladım. O seneden beri ulaştırma bakanı veya BTK ne karar aldıysa uygulandı. Forumda senin gibi konu açan bir dünya insan var. Ne zannediyorsunuz bu ülkeyi ve kurumlarını?
  • Turkforce T kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız beyefendi.Söylediklerinize katlıyorum.Bu konuda ki tecrübenize dayanarak ,umuyorum ki dediğiniz gibi olacaktır ve internet kullanımlarımız iyileştirilecektir.
  • ıslakzemin kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz mi verdiler ve siz bişey yaptınız mı. Yoksa superonline direk hiç bişey yapmadan mı verdi. Superonline fiber mi kullanıyorsunuz acaba adls de var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellmaster44

Kısa süre derken 1 mayıstan sonra arayın demişler

o anlamda değil hocam mesajı attım ben en kısa surede cevap verıcez dedıler hala cevap yok D:
  • Bence hepsi bu olaya kendilerince hazırlar sadece ses çıkarmıyorlar ki daha üst paketlere geçerek akn sonrası daha yüksek hızdan faydalanacak kişi sayısı daha az olsun diye. Eğer bu durum işlerine gelseydi bangır bangır reklam yapar mh aboneyi bu konuda bilgilendirir saf ayaklarına yatmazdı. Kos koca turk telekomun bu olaya hazırlanamaycagını düşüncesi bana pek mantıklı gelmiyor. Gerekli deneme ve düzenlemeleri yapmıslardı veya hala yağıyorlardır. Ben bir sorun olacagını düşünmüyorum sahsen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.