Şimdi Ara

Yeni adc tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lucian ve jhin oynuyorum şimdi ıp birikti yeni şampiyon alıcam varus veya vayne düşünüyorum kendimce önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xayah.
  • arkadaşlar diğer önerilerinizide bekliyorum
  • arkadaşlar ligim gold bu arada gold eloda iş yapabileceğim şampiyon olmasını istiyorum bu yüzden vayne diye düşündüm lucian ve jhinin yanına ama fikirlerinizi bekliyorum
  • varus ve cait
  • Tristana ve twitch ile elmasa kadar çıkarsın.

• Tristana al. Bu eloda takım seni korumaz kendi kendini koruyabilecek adclere yönel tris w gibi

• Nasıl bir tarzınız var bilmiyorum. Çünkü saydığınız 2 şampiyon mekanik olarak çok çok farklı birbirinden.

Ama TR için Gold eloda oynanabilecek en via seçimler herhalde Cait-Tristana-Twitch olur.

Üçü de hiper taşıyıcı. Cait vslerde, Tris ittirmede, Twitch TF'lerde olağanüstü işler yapabiliyor.

Gold eloda pek fazla adc koruma anlayışı olmadığı için Tristana mantıklı olur. Hem de TF esnasında pozisyon değiştirebilen nadir şampiyonlardan biri. Ayrıca kaçış ve takip mekanikleri de olması bir avantaj.

Ama ADC'ye yeterince hakim olduğunuzu hissettiğiniz gün, Twitch-Kogmaw-Kalista gibi late game hiper taşıyıcılarını oynamanızı tavsiye ederim. Özellikle de yüksek eloda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siannis -- 8 Temmuz 2017; 6:0:2 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.