Şimdi Ara

Yeni açtığım hesapta 14 gün ban yemeyi başardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet yeni smurf kasıyım diyordum 5 levelde 14 gün ban yedim tek maçtan. Takıma 4 pre ilkokul bebeleri geldi. Bota R basmadım diye hepsi beni reportladı ve 14 gün yedim. Güzel sistem çalışıyor vallahi

Neyseki hesap 5 leveldi yanı. Garip olan hesap daha önce hiç ceza almadı hani ilk 3 oyun ceza falan verilir ya yok direk 14 gün yedim tek oyundan.

Yeniden hesap kasıcaklara sabır bunlara nasıl dayanıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 21 Mayıs 2017; 17:0:23 >

• tebrik ederim kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç degilse report sisteminin çalistigini ögrendik

eyw knk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhonya

hiç degilse report sisteminin çalistigini ögrendik

eyw knk

Ö.d
  • Tek maçta 4 kişinin raporlaması sayesinde 14 gün ban atacaklarını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendâry

Tek maçta 4 kişinin raporlaması sayesinde 14 gün ban atacaklarını sanmıyorum.

Bende şaşırdım açıkcası 3 oyun ceza falan gelicek sandım 14 gün ban yazınca şok

Hesaba girdiğimde sadece o reportlandığım maçtaki konuşmalar var başka oyun falan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 23 Mayıs 2017; 15:54:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

quote:

Orijinalden alıntı: Legendâry

Tek maçta 4 kişinin raporlaması sayesinde 14 gün ban atacaklarını sanmıyorum.

Bende şaşırdım açıkcası 3 oyun ceza falan gelicek sandım 14 gün ban yazınca şok

Hesaba girdiğimde sadece o reportlandığım maçtaki konuşmalar var başka oyun falan yok.

Önceden yediğin raporlar vardır, altın golü o maçta atmışsındır.

• hocam ben de 4 levelde küfürden 2 hafta banlandım tek maç yüzündendi sanırım.
  • Konuşmaları da paylaşır mısın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.