Şimdi Ara

yeni açıköğretim kayıt sistemi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ygs lys kalkması ile yeni açıköğretim sistemine nasıl kayıt olacağız? biliyorsunuz ki ygs şartı gelmişti. Yardımcı olursanız sevinirim

• VALLAHİ ANLAMIYORUM SİZİN GİBİ ÇOK VAR

ARKADAŞLAR AÇIKÖĞRETİM YANİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM E KAYIT OLMAK İÇİN ÖSYM ÜZERİNDEN TERCİH YAPIP KAZANIP KAYIT OLUNACAK.
    BAŞKA EKRAN ARAMAYACASIINIZ

• BAŞKA EKRAN VAR DİYENLER SİZİN GELECEĞİNİZİ TEHLİKEYE ATIYORLAR SİZİ ÖNEMSEMEYİN DALGA GEÇEN ARKADAŞLARDIR. O İNSANLAR SİZİN ARKADAŞINIZ DOSTUNUZ OLAMAZ ONLARDAN UZAK DURUN.[simage][/simage]

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evandevan5a1 -- 16 Ekim 2017; 12:30:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evandevan5a1

VALLAHİ ANLAMIYORUM SİZİN GİBİ ÇOK VAR

ARKADAŞLAR AÇIKÖĞRETİM YANİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM E KAYIT OLMAK İÇİN ÖSYM ÜZERİNDEN TERCİH YAPIP KAZANIP KAYIT OLUNACAK.
    BAŞKA EKRAN ARAMAYACASIINIZ

• BAŞKA EKRAN VAR DİYENLER SİZİN GELECEĞİNİZİ TEHLİKEYE ATIYORLAR SİZİ ÖNEMSEMEYİN DALGA GEÇEN ARKADAŞLARDIR. O İNSANLAR SİZİN ARKADAŞINIZ DOSTUNUZ OLAMAZ ONLARDAN UZAK DURUN.[simage][/simage]

• dostum eyvallah da ygs şartı geldi şimdi de ygs kalktı. Şimdiki sistemi soruyoruz
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    değişmez yine ösym üzerinden tercih yapıp yerleşenler gelicek sınavın adı sanı fark etmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.