Şimdi Ara

Yeni 308 sızdırıldı vw Golf altına yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni 308'in tanıtımdan önce sızdırılan fotoğrafını gören vw Golf korkudan altına yaptı.
    Zavallı golfun liderliği elden gidiyor

Dehşet-ül muazzam-ü Yeni 308 sızdırıldı vw Golf altına yaptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri Kristası -- 17 Mart 2021; 18:9:42 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Rez. Burası karışır

• C sınıfında kartlar yeniden dağıtıldı Yeni 308 sızdırıldı vw Golf altına yaptı 

• Süreyya Hanımı sahneye davet ediyoruz...

• Tipi kesinlikle Golf 8'den iyi. Ancak hala acaba sorun cikarir mi diye insanin aklinda soru isareti bırakıyor.

Gerçi Golf'de de DSG bombasi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jquidd -- 17 Mart 2021; 17:42:19 >
  • Vagcilar saldirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Süreyya hanım golf sahnesine yakışırdı sanki

• Kusura bakmayın ama bu çirkinlikle altına yapan 308’den başkası olmazdı. Hiç golfü işin içine katmıyorum bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 17 Mart 2021; 18:14:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak etmeyin şimdi Peugeot tukaka goygoyu başlar teneke derler elektronik bozulur derler hiç DSG şanzımana mekatronik sorununa şanzıman beyni sorunlarına laf ettirmez tok kapı severler locada yerimi aldım

• bunu gören VW Golf

• bunu gören nasıl golf alsın şimdi. işin yoksa bunu bekle

• Ne fiyata gelecek o önemli
    3008 çıktığında herkes tiguan döver mover diyordu piyasanın içinden geçtiler unutmayın

• lüpüs pejotüs malafatüs

• İlk yarı çarşaflı göründüğünden beri aracın ölçülerinde bi anormallik sezen bi tek ben miyim acaba? Ön panjurların büyüklüğü filan diğer modellere göre biraz orantısız olmuş gibi sanki bi tuhaflık var bu arabada?

(vag'cı değilim bu arada saldırmayın hemen!)

• Forumun gerçekleri ve hayatın gerçekleri farklıdır.

Foruma kalsa mazda ve volvo modelleri dolar her yer ama sonuç ortada. Ayrıca her konuda Vag gurubuna giydirilir.Bu konu da buna örnek.Daha 308 görmeden vag gurubuna sallanmaya başlanmış.

''Golf korkudan altına yaptı'' bu tarz cümleler otomobil bölümününde ki kaliteyi gösteriyor ki çogu kişi bıraktı gitti zaten.Ortalık bu tarz insnalara kaldı Yeni 308 sızdırıldı vw Golf altına yaptı 

Hele bi gelsin 308...

Vag gurubuna her konuda deginilmesi firmanın başarısından sanırım.Adının geçmedi karşılaştırılmadıgı konu yok.

Son olarak rekabet güzeldir.

• Yeni 308 sızdırıldı vw Golf altına yaptı

Jim Carrey'in efsanevi yüz miniğine benzeten tek ben değilimdir diye umuyorum.

• alembizim kullanıcısına yanıt
    Ooo büyük usta konuştu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-44071F6F6

İlk yarı çarşaflı göründüğünden beri aracın ölçülerinde bi anormallik sezen bi tek ben miyim acaba? Ön panjurların büyüklüğü filan diğer modellere göre biraz orantısız olmuş gibi sanki bi tuhaflık var bu arabada?

(vag'cı değilim bu arada saldırmayın hemen!)

Klasik donanımhaber otomobil bölümü konusu.Konu 308 konusu tartışılan vag gurubu.

Otomobil bölümünün en sevilmeyen grubu vagdır. Ama üzerine en çok konu açılan ve en çok karşılaştırılan markasıda vag gurubudur.

Konu 308 konusu olunca aracın özellikleri motor seçenekleri donanımı vs tartışılsın istiyor insan ama daha konu sahibinden başlamışlar vag gurubuyla karşılaştırmaya...

• C hb sınıfında ilk arabam olması nedeniyle golfü çok severim. Peugeot un 3008 5008 2008 208 ile yaptıklarını 308 ile devam ettirmeleri sektörde rekabeti artırır. Bu da tüketiciye yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

Ooo büyük usta konuştu

Açtıgınız konulardan bir tanesi;

https://forum.donanimhaber.com/20-asirlik-volkswagen--147740621

Golf altına yaptı diye başlık atmak size yakışır.Seviyesizligin büyük örnegi.

Sayenizde otomobil bölümü bitti tebrikler.Yeni 308 sızdırıldı vw Golf altına yaptı 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.