Şimdi Ara

YENİ 308 1,2 THP 130 HP hayırlı olsun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
4
Favori
7.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonra diyorsunuz ki mazda 3 niye tavsiye ediyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Dizel otomatik??

2015 te.demekki oda çıkmış olsaydı 82k olacaktı.tabi dizel otomatik büyük ihtimalle yeni 120 lik motorla geleceği için kafadan 85 de sen ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

Dizel otomatik??

2015 te.demekki oda çıkmış olsaydı 82k olacaktı.tabi dizel otomatik büyük ihtimalle yeni 120 lik motorla geleceği için kafadan 85 de sen ona

Yok hocam Peugeot kafasına sıktı.

Daha temiz 6 ay 1 araba satamazlar.

Bayide hiç RCZ R gördün mü bu arada??
  • Pug adam olmicak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah pejo ahh, bu arada cadde de sokakta yeni 308 gören var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

Dizel otomatik??

Yok hocam Peugeot kafasına sıktı.

Daha temiz 6 ay 1 araba satamazlar.

Bayide hiç RCZ R gördün mü bu arada??

yok hiç görmedim
  • Hayret ; fordun 1.0 ve vw nin 1.2 motordan 105 beygir çıkmaz, fındık gibi motor, yağ yakar diyen oto mühendisleri tayfası 1.2 den 130 hp nasıl çıkıyor dememiş.
    *vw araba satmaya çalışıyor , şu veya bu şekilde. iyi veya kötü . ama pejo nun araba satmak gibi derdi yok anlaşılan.adamlar tok satıcı

• Bu arada son zamanlarda Pug müthiş sansasyon yaratıyor forumda.

Artık resmen lobiyiz

Good job boys
  • Şu araçların fiyatlarına bakınca memlekette neden bu kadar çok mercedes,audi satılıyor anlıyorum ,bu araçlara 70-80 bin vereceğime gider onlara 120 bin veririm diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Emre'yle test yaptigimiz bayide vardi bi tane. Kapilar kilitliydi tabi. Bakmakla yetindik.

• vidanj kullanıcısına yanıt
    İçi aynıdır zaten.

Fiyat neydi??
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    127 bin diye hatirliyorum. 2.0 leon cupra yerine bunu alirim falan diyordum oradan hatirladim

• adamlar ne güzel araba yapmışlar haksızlık yapılıyor

• Birkere trafikte beyaz Allure gördüm, o kadar. Çok az satılan Mazda 3'ten bile 3 tane gördüm. 1.6 THP ile sadece 600 lira fark var yuh diyorum resmen yuh
    Yıllık vergi avantajı var diye fiyatını yüksek tutmuşlar. Babayı satarlar bu fiyatlarla.

• peugeot zararda olan bir firma, bu fiyatlarla hala neyin kafasını yaşıyor, iflas bayrağını çeker yakında.
  • süper bir araba ve 1,2 motor 130 hp manuel ile çok iyi tüketim değeri yakalanır ama çok pahalı, o paraya golf 7 bmt 1,2 tsi comfortline + bixenon uled far+sürüş konfor paketi + metalik renk alırım.
  • Baz paket dizel benzinli farki 14k mi ben mi yanlis gordum

• Araç değişim zamanım da, 1.2 THP 130bg EAT6 için umutlarım vardı. Ama bu fiyatlar ile mümkün gözükmüyor.
  • Fiyatlar efsane. aylık 100 tane satamayacak yineo değil de ford 1.0 dan 125 hp alalı ne kadar zaman geçti bilen var mı?
  • Yılın otomobili Türkiye'de küme düşmemeye oynuyor. Bu fiyatla satılmayacağını kendileride biliyordur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.