Şimdi Ara

Yeni 208'i 270 bin TL'den ilana koyan DOKTOR ! TAYİNİM ÇIKTI SATILIK :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
7.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • haa tayini çıktıysa ve satıyosa alınır hacı Yeni 208'i 270 bin TL'den ilana koyan DOKTOR ! TAYİNİM ÇIKTI SATILIK :) 

• Sarı sitede çıkan tüm 208 ilanlarını favorilerime eklemiştim. Hepsi yayından kalkmış durumda. Muhtemelen satılmış. Bu fahiş fiyatlara rağmen satılıyorsa, doktorda ,öğretmende, mühendiste araç alım satım işi yapar bence.

Yeni 208'i 270 bin TL'den ilana koyan DOKTOR ! TAYİNİM ÇIKTI SATILIK :)
  • Al-sat olayına müdahale gelmediği sürece bunlar çok normal.

• Sular kesikti ödevimi yapamadım öğretmenim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tayin yeri uzaksa araba km yapmasın diye satıyordur 🤣🤣
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Herkes alsatci olmuş Mahmut emmii.
  • Aslında suç sitedede var yok öğretmen yok mühendis yok doktor yok avukat kardeşim neysen ne altı üstü araba ben nerden bileyim sen o arabanın içinde neler yaşadın salyalarını akıttın belki götünü 1 hafta yıkamadan her sabah işe giderken osurdunda osurdun püfür püfür sigara içtin arabanın içini 6 ay temizlemedin yasaklayacaklar bu kelimeleri olacak bitecek bukadar hepsi.

• Beyler dalga geçmeyin herifin tayini Erzurum'un çetin dağlarına çıkmış da bu araba ile gidemem diye satıyor (!)

Bu şerefsizler yüzünden 100 bin TL'ye araba alamaz olduk!

• Yalanını yiyim.
  • Meclis bir yasa tasarısı ile aile bağının korunması adına tayini çıkan eşlerin birlikte aynı şehire yerleştirilmesi konusunda... aaa pardon yaa adamın aracıymış eee ayrı kalıp boşanmayacaksanız yanında götür be adam :))

• ''İsteyen istediği gibi satabilir kardeşim'' diyenler açıklasın bu durumu.

3 konudur haykırıyordum bildiğim için ki nasıl hileler dönüyor demiştim ne 3 kağıtçılar fırsatçılar var diyordum üstüne yeni bir taktik daha çıktı helal olsun insanımıza.

Hırsıza kilit nasıl dayanmıyorsa bunlarda da taktik tükenmiyor kardeşim.

Yarın 0 araç almaya gitsen örnek veriyorum araç yok derler gelmiyor araç kardeşim s*k gelmiyor.

Fırsatçılar çökmüş oluyor araçlara vatandaşı kekliyorlar akılları sıra.

Paranında paragözlülüğünde gözü kör olsun.

• geçen gün bizim burdada doblocu bi abi arabasını satıyor , arabanın her yerinde osmanlı turası , besleme stickerleri falan var

Adam arabanın üstüne afiş yaşıptımış , Bayandan satılık doblo çok temiz ..

lan ne güldüm be Yeni 208&#39;i 270 bin TL&#39;den ilana koyan DOKTOR ! TAYİNİM ÇIKTI SATILIK :) Yeni 208&#39;i 270 bin TL&#39;den ilana koyan DOKTOR ! TAYİNİM ÇIKTI SATILIK :) 

• Mariachi@ kullanıcısına yanıt
    Aslında onun amacı daha çok güven vermek için. Yani yerim yurdum belli, bir şey olursa kaçamam mesajı vermek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

geçen gün bizim burdada doblocu bi abi arabasını satıyor , arabanın her yerinde osmanlı turası , besleme stickerleri falan var

Adam arabanın üstüne afiş yaşıptımış , Bayandan satılık doblo çok temiz ..

lan ne güldüm be   

bir zaman makinası olacak, bu osmanlı tuğralı barzoları 1800'lü yıllarda osmanlıya ışınlayacaksın. çok değil 1 ay orada yaşaması için bırakacaksın, 1 ay sonra en koyu cumhuriyetçi bunlar olmazsa, bu işi bilmiyorum derim.

• Sanki ev almış bahaneye bak

• Köye çıkmıştır tayini, arazi aracı alır.Yeni 208&#39;i 270 bin TL&#39;den ilana koyan DOKTOR ! TAYİNİM ÇIKTI SATILIK :) 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.