Şimdi Ara

YENİ 2022 Polo'ya Golf 8 görünümü verildi ve makyajlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017'de çıktığı günden itibaren sınıfının global pazarda en çok satan aracı olan ve 3 yılda Sedan karoseri Virtus ile 2 milyonun üzerinde satış adedine ulaşan Polo yenilendi.

Golf 8 aldığıma beni pişman edersen en koyu düşmanın olurum VW !YENİ 2022 Polo'ya Golf 8 görünümü verildi ve makyajlandı 

Arkadaşlar direksiyon, orta konsol, far, stop, panjur, tamponlar değişmiş.

Arkadaş bildiğin Golf-Polo karışımı olmuş motortalk.de manşet olarak Polf 8 demiş, herhalde ince bir eleştiri.YENİ 2022 Polo'ya Golf 8 görünümü verildi ve makyajlandı  Arka taraf Golf 8 ile aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61960E1CE -- 3 Mayıs 2021; 15:38:28 >

• golf 8 in değer kaybedecek. ağla.

• ismi değişsin Polf olsun veya Golo

• Artik arac modellerini seritte kapladigi yere bakarak ayirt edebiliyoruz. Hepsinin tipleri ayni

Cok kotu bir sey oldugunu da dusunmuyorum. En ust modelleri alan icin kotu, en alt modelleri alan bizler icin degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önceden de Polo - Golf çift yumurta ikizi gibiydi.İlk defa benzetmişler gibi neyine şaşırdılarsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4020D9D24 -- 3 Mayıs 2021; 17:12:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Polo önden güzel gözükürken arkadan çok basit görünüyordu, taa 2011'deki Polo ile aynı gözüküyordu hatta. Böylesi daha iyi olmuş.

• sanki golf bir halta benziyormuş gibi...

• Gayet güzel olmuş. Golf Polo benzerliğine şaşıranları da anlayamadım.

Eski nesillerden beri zaten birbirinin kopyası gibi bunlar. Göz aşinalığı olmayanlar aynı sanıyordu

• Tiguan eskimesin diye Felicia kullanıyordun, Golf ne ara geldi?

• Mini Golf. Gayet güzel olmuş. Bu lansman rengiyle 1.5 TSi 150 ps olanından bir adet sarın lütfen.

• Nasilsa Golf fiyatindan pahaliya aldiginiz bir araç, bari biraz golfe benzesin de gariban Golfu diye sevinirsiniz

Geliriniz değişmedi ama hala arabalar 2-3 katına cikmasina ragmen arabalara saldirmaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmerto -- 4 Mayıs 2021; 0:37:55 >
  • Ön farlara bittim resmen. Mk6 polomu verip bunu almak isterim bir yandanda megane 1.3tce yada talisman kafamı kurcalıyor. B segmente elvedamı etsem...

• quote:

Orijinalden alıntı: pbmax

Ön farlara bittim resmen. Mk6 polomu verip bunu almak isterim bir yandanda megane 1.3tce yada talisman kafamı kurcalıyor. B segmente elvedamı etsem...

MK6 Polo'ya göre ciddi yenilikler var.

Arkalara en minnoşundan da olsa üst donanımlarda disk fren gelmiş, bizim ülkeye gelir mi bilmem ama Latin pazarında elektromekanik park freni de gelmiş. Zaten hepsi 6 havayastıklıydı, artık üst donanımlara en azından kör nokta eklerler.

Bunlar değiştirmek için yeterli olmasa da 3 bölgeli tam otomatik klima olan 2022 model 1.0 TSi Life donanım makyajlı Polo MK6 ile makyajsız Polo ikinci elde arayı açar, şu saatten sonra psikolojik olarakta makyajsız Polo 4 senelik bir araba ikinci elde eskisi gibi olmaz da eskisi gibi değerlenmezde. VW olduğu için diğer firmalar gibi yenisi çıkımca çöp oldu diyemeyiz ama artık popülartiresini yitirecektir.

Megane yerli üretim arabalar içinde ciddiye alınabilecek birkaç arabadan biri, makyajlı kasasını bende beğeniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-61960E1CE

MK6 Polo'ya göre ciddi yenilikler var.

Arkalara en minnoşundan da olsa üst donanımlarda disk fren gelmiş, bizim ülkeye gelir mi bilmem ama Latin pazarında elektromekanik park freni de gelmiş. Zaten hepsi 6 havayastıklıydı, artık üst donanımlara en azından kör nokta eklerler.

Bunlar değiştirmek için yeterli olmasa da 3 bölgeli tam otomatik klima olan 2022 model 1.0 TSi Life donanım makyajlı Polo MK6 ile makyajsız Polo ikinci elde arayı açar, şu saatten sonra psikolojik olarakta makyajsız Polo 4 senelik bir araba ikinci elde eskisi gibi olmaz da eskisi gibi değerlenmezde. VW olduğu için diğer firmalar gibi yenisi çıkımca çöp oldu diyemeyiz ama artık popülartiresini yitirecektir.

Megane yerli üretim arabalar içinde ciddiye alınabilecek birkaç arabadan biri, makyajlı kasasını bende beğeniyorum.

Alıntıları Göster

ben bu tezinize katılmıyorum. Polo eski kasa bile 130 dan aşağı temiz doğru dürüst kalmadı. Güncel kasa ancak makyajsız polonun mu değeri düşecek. Bunu kanıtlayacak başka marka model oldumu bu zamana kadar. Sanmam. Megane makyajlanıyorda ne oluyo. Eskisi yenisi hepsi gidiyor. Keza Golf te öyle. Golf 7.5 çıkınca Golf 7 nin fiyatımı düştü. Üstelik Tr den bahsediyoruz. Burada fiyatlar sürekli çıkıyor. Yeni gelecek kasa en bazı 230 bine gelse eski kasa her türlü en kötü güncel fiyatını günün enflasyon oranında korur.

Hatta eskisi makyajlıdan daha fazla bile değerlenebilir. Bunun örneği eski kasa polo güncel polo olarak görebilirsin. Allstar pololar mk6 polodan daha pahalı satılıyor. 1.2 tsi temiz eski kasa pololar 1.0 polodan daha pahalı satılıyor. Sanırım dünyada tekiz

• Fakir Golf'ü

• İlk defa fabia görünümde poloyu geçecek. Güncel octaviada, golfle eşit hatta daha iyi gibi.

Buna karşın eski suv Skoda’lar vw muadillerinden kötü.

Vw marka konumlandırması konusunda biraz değişikliğe gidiyor gibi. Ancak Şunuda göz önünde bulundurmak lazım. C sedanda vag ın satabildiği tek araç octavia. B segmentinde fabia ülkemizde çok önemsenmesede Avrupa’da çok sevilen bir model. Şehiriçi aracı olarak çok tercih ediliyor. Diğer skodaların çok da sevilmiyor.

• her modelin merkezinde golf var zati

b sınıfı golf = polo

suv golf = tiguan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.