Şimdi Ara

Yeni 2021 Renault Megane Sedan Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
10.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200 bin lira manuel arabaya verilmez. rezalet.

• vedkum kullanıcısına yanıt
    Otomatik olması
    Ötvsi var ;)
    Otomatik vites eklenince vergi dilimi olarak bir üst dilime giriyor. 15000 fark olsa. Üstü devlete gidiyor.1 vites sana 5 vites devlete. :))
  • Joy 1.3 tce dışında alınabilirliği mi var? 202'den 287'ye atlıyor..
    En boş c kasa bir araç olmuş 200 bin lira.. Bu ülkede nasıl araba alınacak? 2021 senesinde arabaya ulaşmak bu kadar mı zor olmalı?
  • Canlı canlı Peugeot 208 gördüm, sınıf farklı ama başlangıç fiyatını 168k okumuştum, bence güzel ve alınır, tabi donanım seviyesine göre fiyat değişir
  • sanatairum kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 3 yıldır şirket aracı olarak Renault megane kullanıyorum (touch paket).

Bundan önce çok farklı marka arabalar kullandım. Özellikle PSA grubuyla kıyaslandığında megane gayet iyi çıktı diyebilirim.

Bu süre zarfında araçta beni yolda bırakacak hiçbir problem yaşamadım. Ancak 2 defa Araç kendi kendine durdu ve “otomatik vitesi kontrol ettirin” gibi bir uyarı çıktı. Sanırım Vites kutusu çok ısınmıştı. Çünkü kenara çekip 3 dakika bekleyince bir daha bu arızayı yapmadı.

(Ama şahsi fikrim bugüne kadar kullandığım hiçbir marka araç, kia kadar sağlam ve dayanıklı değildi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akenatons -- 8 Şubat 2021; 12:17:40 >
  • sanatairum kullanıcısına yanıt
    Hocam en sağlamı hangisi peki

• yhyilkrgll kullanıcısına yanıt
    Motorun ne önemi var teknoloji gelişti çıkın artık şu motor kafasından beygirleri bile aynı
  • akenatons kullanıcısına yanıt
    Kia hangi model kullandınız hocam?
  • tetriser T kullanıcısına yanıt
    2011 de ceed cool almıştım. Arabadan çok memnun kalınca onu satıp en full dizel otomatik versiyonunu aldım. Arabayı karadeniz yaylalarına kadar her yola vurdum bana mısın demedi. Üstelik garantiden de çok memnundum. Kapalı otoparkta hafif bir ıslık sesi geliyordu belli belirsiz. Bakımda söylediğimde anında bedelsiz değiştirdiler.

Malum başka markalarda olsa “normaldir” der geçerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akenatons -- 8 Şubat 2021; 12:16:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Concordato

Hocam en sağlamı hangisi peki

Çalıştığım firma otomotiv yan sanayi olduğu için parça verdiğimiz oem'lerin araçlarını kiralıyoruz.

Toyota,Ford,Reno,Fiat. En cacıkları doğal olarak Egea idi. Sonra Megane. Corolla, Cmax,Kuga diye sıralayabilriim.

Bir ara ikame Kia Cerato vermişlerdi ondan da ciddi olarak memnun kalmıştım.

• Fiyatlar efsane
  • Full opsiyonlusu 450bin 😎
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    O zaman konu başlığı "Yeni" diye başlamayacak, "Makyajlanan" veya "Makyajlı" diye başlayacak ki, insanları ikilemde bırakmasın, insanlar Reno ne zaman makyaj yapıyor ne zaman yeni kasa çıkarıyor takip etmek zorunda değil sonuçta....

• berk768 kullanıcısına yanıt
    Tabi canım hiç aşırı fiyat olur mu altı üstü 200.000TL ile 450.000TL arasında. Asgari ücretli bir insan 30-40 senecik çalışarak alabilir

• Fiyat yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz_sea

O zaman konu başlığı "Yeni" diye başlamayacak, "Makyajlanan" veya "Makyajlı" diye başlayacak ki, insanları ikilemde bırakmasın, insanlar Reno ne zaman makyaj yapıyor ne zaman yeni kasa çıkarıyor takip etmek zorunda değil sonuçta....
    Demek ki sadece başlığı okuyup mesajı yazmışsın.

İlk cümle de;

"Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde örtüsü kaldırılan makyajlı 2021 Renault Megane Sedan Türkiye'de satışa sunuldu."

yazılmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar piyasaya göre iyi

• millet fiyatlara iyi demeye başlamış inanamıyorum....... tek IYI .....

3 sene önce aldığım araba dergileri
    #Aracalmıyoruz
    https://twitter.com/THE_EMIROGLU/status/1358482230465732616

https://twitter.com/i/status/1358499731140464642

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanhan68 -- 8 Şubat 2021; 13:28:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.