Şimdi Ara

Yeni 2021 Kia Sorento Türkiye fiyatı açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
9.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

vay yiğidime bak ..millete yazdığına ne cüret diyor!! aslan parçası millete laf yetiştirme git oyuncaklarınla oyna hadi bakam!!

• Avrupa’dan 2.el araç gelsin en az 20 senelik.onlara binelim…sıfır araç neyimize.Cennette zaten istediğimiz yere gidecekmişiz.Biraz sabır edersek cennette iyi yaşam süreceğiz:)))))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mehmet_clk M kullanıcısına yanıt
    herkes öyle büyük suv istemiyor ki, Amerika'da tucson, x trail (adı farklı geçiyor abd de), sorento da var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçen Cumartesi Bahçelievler 7.Cadde’de denk geldim. Erbil plakalıydı yanılmıyorsam. Uzun uzun baktım. Aşırı heybetli bir görüntüsü vardı. Maalesef yine hayaller hayatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahlandığımızın bir nişanesi daha Yeni 2021 Kia Sorento Türkiye fiyatı açıklandı 

• Marka model fark etmez ÖTV si%50 ve üzeri araçları kesinlikle vatandaş olarak almazsak ,yani boykotu hak ettiği gibi uygularsak KDV ve ÖTV Avrupa'da olduğu gibi bizdede makul seviyelere iner.Ancak mecbur Alacam deyip toplu taşımayı kullanmazsak, ikinci el ucuz araçları tercih etmezsek ,yada ticari araçları kucumseyip binmezsek ,koyun gibi yüksek ÖTV de KDV öder dururuz hep birlikte...

• Vergi politikası fiyati ikiye katliyor. Yani bir sifir silmek yerine yarisina dusurmek demeliydin.

• Egea Cross üzeri bize haram artık...

• Tr de 900 u BMW mersoya verirler

• osmanli64 kullanıcısına yanıt
    Kendisi hep bizi düşünmüştür ama ters manâda. Anladınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    En dolu modeli bile 43.000$ Abd pazarında (opsiyon eklenebilir halde). Oradakilerin hepsi 1.6 lt olmayabilir de, 2 lt ve üzeri motor seçenekleri de oluyor da olabilir üstelik. Vergilere rağmen TR vergisiz giriş fiyatı yüksek gerçekten.

Yeni 2021 Kia Sorento Türkiye fiyatı açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 7 Ekim 2021; 13:39:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki kasayı yaklaşık 1 sene kullandım, çok iyi bir aletti. donanımlı, konforlu, güçlü, 7 kişilik, 4 çeker.. kim binse etkileniyordu. Volvo xc90 sahibi bile aracı övüyordu bana. Ayrıca Amerikada satan bir araç daha çok güven veriyor, Avrupa araçları daha narin ve sorun yumağı olabiliyor.

Tabi fiyatına hiç girmeyeceğim, ben hiç satmayacağı için Kia Türkiye getirmez artık diye düşünüyordum ama prestij için getirmiş anlaşılan.

• çok güzel araç...2041 de alıcam

• 30 sene yemeden içmeden çalışıp öderim ucuzmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komando57 -- 7 Ekim 2021; 20:47:31 >
  • İlk modeli satışa sunulduğunda almıştık sorento. Makyajsız 2.5l tdi 140hp olan modeller. Güzel, albenisi olan bir araçtı. O modeller taklacı güvercindi. Viraja girerken dikkat etmek gerekiyordu. O zaman 80bin civarına almıştık. Şimdi 900.000 tl olmuş. Ülkenin içler acısı hali.

• şu fiyatlara bak, iyice eşşeğin şeyine suyu kaçırdılar.

• yakpinar1222 Y kullanıcısına yanıt

Tatli su cakali nedir?

• 2.5 motor 180hp benzinli denemistim(2021 mayista) tamam buyuk, rakip pahalilara gore guzel gibi ama inanin 2-3 sene sonra belli oluyor kalitesi. Ben bakarken 44 bin $$'di (yurtdisinda denedim) o kadar etmez bence, bilemiyorum, cook alternatifi vardi orda. DEneme surusu vs yapmadan alinmaz zaten. Hatta bir sure kullanin oyle deneyin oyle karar verin.

Tr'de servis bayi sikayetlerine de bakin. Sorun cikarsa da ilgilenmezlerse eksi'de rezalet basligi acip aglamayin, uzmeyin kendinizi

• Fiyatı başlığa yazmadığın iyi olmuş.

Yeme-içme-s.çma gibi olaylar yapmazsam, 26.5 yıl sonra bekle beni güzelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperhan52 -- 7 Ekim 2021; 22:47:14 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.