Şimdi Ara

Yeni 2021 Kia Sorento Türkiye fiyatı açıklandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
9.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Bu araba param çok işte diyene

• serdarcenk kullanıcısına yanıt

Aktrollere göre fiyatların yüksek olmasının sebebi marka ve bayiler. Yeni Sorentonun Avrupada fiyatı 42 bin Euro iken Türkiyede 900 bin TL oluyorsa bunun sorumlusu marka ve bayiler değil bizzat hükümetin kendisidir.

• venomboy_85 kullanıcısına yanıt
    Land Rover'lar ucuz diye bir şey çıktı mı ağzımdan? Hem LR ile bunu gerçekten bir mi tutuyorsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yavaş yavaş abe hayren...o paraya yeni mercedes c yada eqc ( buna biraz daha eklemek lazım) ,eqa alınır ...

• Hyundai Santa Fe'yi nasıl prestij için getirdiyse Kia'da yeni Sorento'yu aynı amaçla getirdi tıpkı Genesis, Stinger'da olduğu gibi yani amaç çok satmak değil markaya imaj ve prestij kazandırmak

• ÖlüyenYörüler kullanıcısına yanıt
    Bunu bmw mercedes ve Volvo ile kıyaslarsan tabi ucuz. Ama aynı kalitede değiller bu markalarla kıyasla. Lexus demiyorum bile.
    Kodiaq a göre bakmak lazım.

• venomboy_85 kullanıcısına yanıt
    Bir tuttuğun araç markasına bir daha bak.

• 3 ömrüm olsa ancak biriktiririm bunun parasını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bu arabayı ve özelliklerini çok beğendim. Fiyatı da benim için makul. Ne dersiniz bunu mu almalıyım yoksa bana önerebileceğiniz başka alternatifler var mı acaba?

Deeeermişimmm!!!

2014 Duster'la yola devam... :)))

• Anlamsız ve boş boş güldüm fiyatı görünce :)

• Fiyatı görünce gözü kanıyor insanın...

• Amerika pazarına hayırlı olsun. Kia kalite ve tasarımda kendini aştı. Bu kur ve vergilerle ekrana ekmek banmaya devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 daha verir M235i xDrive alırım.  

• Akıllara zarar vergi politikasını bir tarafa bırakır, bir medeni ülke yurttaşının satın alma gücüne sahip olduğumuzu düşünürsek;

Yapılması gereken fiyatın sonundan bir adet sıfırı silmek. Yani fiyatın 89.990 TL olduğunu düşünün. Ya da 74.340 Liraya Toyota Rav4 mü alırsınız, yoksa bunu mu ?

Satın alma gücüne göre batı da yaşayan insanlar bu aracı, bu paraya alıyorlar.

Hadi satın alma gücünü bir tarafa bırakın bu araç ABD de 33,990 usd , peki 1 dolar=10 TL ise fiyat 339bin oluyor. Bu, bizdeki "düz" hibritin fiyatı. Eğer plug-in hybrid isterseniz 450bin tl ye alabiliyorsunuz.

Hacı bu bizi kesmez diyenlere, 690bin TL den başlayan fiyatlarla Porsche Cayenne önerilir, ama bundan da pahalı fiyata, bizdeki Kia fiyatına (90bin dolara) araba alana da pek zeki gözüyle bakılmaz .

Sonuçta otomobili hard core vergilerle lüks bir haltmış gibi algılamak zorunda bırakılan bir biz kaldık şu minnak gezegende.

Bırakın batının gelişmiş ülkelerini, Vatan millet Mezopotamya denilerek ülkelerini düze çıkarmaya çalışan Suriye de, Irak da , daha da beteri, henüz bir savaşın mağlubiyetini sindirememiş Ermenistan da bile böyle sürrealistik vergiler yok.

Bizim başımıza ne geldi de, bu hale düştük?

• ahmtıl kullanıcısına yanıt
    Arkadaş bu nasıl bir kıyaslama, Jeep alacak adamın benzer fiyatı var diye Mercedes C alması mümkün mü? onu düşündüyse gider aynı markanın jeep'ine bakar. düşünmeden nasıl yazıyorsunuz yahu ama emin ol hiç şaşırmıyorum. birde EQC yazmış
    Bu kadar mesnetsiz yazdığına göre mercedes'teki yada VW Ford totoya'da bu arabanın karşılığını bilmiyorsun ama fırsatın ve cüretin var yazıyosun işte yurdum insanı.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Sorento gelmiyordu 1-2 yıldır süredir yanlış olmasın, ikiz firma getirince onlarda getirmiş oldu. Rakiplerdeki aynı modellerin çok daha iyisini daha ucuza veriyor anlayan bilen çok az. bilmeden konuşan eden çok fazla insan var.

• Lüks ile ihtiyacı ve gelire göre kazanç hesabını yaparsanız size hitap edip etmediğini bulabilirsiniz. bana göre'de EQC hayal ama zaten benim sikletimde değil ki niye bunun hayalini kurup durayım ki? dimi

• mstfckmk kullanıcısına yanıt
    Peki ekonomik olarak size hitap ediyor mu? hesap kitap lüks yada ihtiyacı ayrıştırmak bu kadar mı zor, evet zor demekki bu yorumu yazmışsınız.

• crssover C kullanıcısına yanıt
    Amerika KIA Telluride var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.