Şimdi Ara

Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
4
Favori
20.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değil. 1.5 turbo. Orada krank çıkışı 192hp diyor okursan yaziyi :))

2.0T nin verisi zaten 5sn o apayri bir dünya. 252hp onun krank çıkışı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt

O zaman sıkıntı youtube da neyse detaylı test gelsin bakalım artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babasinin hayrina konusuyor ya ordakiler.

Hele iclerinden biri 9.6sn demiş. Bunlar da inceleme yapiyorum diye geziyorlar işte.

En sonunda sahalara indirecekler beni.

• commandx C kullanıcısına yanıt

Passat variant verisine bakıyorsunuz sanırım her seferinde

Attığım broşürde 20. Sayfada 8.7 diyor sedan passat için.

Zaten ekran görüntüsü de attım.

• apollo34 kullanıcısına yanıt

Honda basın bülteni verisi zaten

• 0-100 icin bir sey diyemem ama ayni motoru Crvde kullandim bana 190hp gibi hissettirmedi. Sanirim arac yakit tuketimi odakli konfigure edilmiş ama isin ilginci tuketimi de yuksek..

• redmaner kullanıcısına yanıt

her 2 arabaya 4 kişi ve bagaj koyun 0-100 hızlanmalar arasındaki farkı görürsünüz.tek şöför ağırlığı ile performans mukayese edilmez.42 beygir az değil ,10 beygirlik fark bile araç yüklüyken çok şey değiştirir.

• x3x kullanıcısına yanıt

her 2 araca 4x75 kg yolcu + 50 kg bagaj koyup vurun rampaya.350 kg lik fark at ile eşek arasındaki farkı hissettirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pars.42 -- 8 Ekim 2021; 9:4:47 >

Passatın verilerini vw.nin sitesinden aldığını söylüyorsun. Hondanın verilerini de honda türkiye sitesinden alman lazım. İlla passat accorddan daha iyi mi dedirtecekcin ? aynı kasada ufak değişiklikler yapan bunu yıllrdır satan passat yerine özgün tasarımı olan, motoru daha güçlü accordu her türlü tercih ederim.

• Bu fiyata bu araci alacagima superb temiz ikinci el veya c5 aircross exclusive tam full ikinci el temiz arac alirim

Olabilir, dikkat etmedim. Honda tr açıklasın, daha net belli olur.

Accord 8.9 > passat 8.7. Accord 8.9 yazsa da pratikte 8'e yakın olur. Passat 8.7 diyorsa 9 sn de hızlansa başarıdır. Vw'nin avrupada kağıt üzerine oynadığı bariz belli. Bir de tek kıstas 0-100 olamaz. Ara hızlanma, yüklü, yokuş vs her türlü accord avantajlı olur.

Bu videoda da 8.9 diyor, 8.41 de hızlanmış.

Yeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı
  • DS3 için fiyat alan var mı acaba, var mı cazip bir şeyler?

• Hemican kullanıcısına yanıt
    Burada herkesin atladığı bir mevzu var DSG faktörü.

Cvt şanzımanlar gücünü tam yere veremez bunu herkes bilir zaten o yüzden Passat ile accordun arasında ciddi performans farkı yok kağıt üzerinde.

DSG evet daha sorunlu bir şanzımandır fakat gücünü yere en kayıpsız olabildiğince aktarır.

Yani passatla accordun arasındaki krank gücü farkı 40hp ama tekerlekte fark 10hp ya vardır ya da yoktur.

Bugün spor otomobillerde bile gücünü yere kayıpsız aktarması için çift kavramalı şanzımanlar kullanılıyor.

• apollo34 kullanıcısına yanıt

Yav arkadaşım paylaşmıyor honda Türkiye ne yapayım.

Adam gibi firma olup paylaşsınlar broşürü bakalım.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

Bu aracı alacak olan biraz imajı, ismi, duruşu için alır. Skoda ile citroen ile kıyaslanmaz bu açıdan, farklı kulvar. 900bine mercedes alacağıma 500bine superb alayım, citroen alayım demez bence kimse. Ama accord, 508, passat tercih edebilir. Daha prestijli, sevilen modeller.

• O kadar fark olması imkansız. Cvt'nin sıkıntısı kalkışlar. Evet, cvt'de kayıp var ama devri sabitlemesi de cvt nin dsg ye karşı avantajı. Araç en optimum gücünü 5200-5400 arasında veriyor diyelim. Dsg vites değişimlerinde o aralığın dışına çıkarken cvt o aralıkta sabitliyor. Motorun en optimum gücünden faydalanıyor. Aşağıdaki videoya bakın mesela. Cvt hep 5bin devir üzerinde, dsg 4binlere düşüyor. Cvt devrini bulunca alıyor götürüyor.

100'e kadar pek fark olmazken 100'den sonra bariz şekilde farkı açıyor civic. Cvt'de bahsettiğiniz gibi kayıp olsa 100'den sonra fark açılmaz.

Accord lansmanında kalkışların iyileştirildiğini vs söylemişler. Toyota cvt'lerinde 1.vites dişlisi kullanıyor artık. Öyle eskisi gibi kayıplar kalmadı cvt'de.

• Millet babasinin hayrina konuşuyor gene. Yok krankta fark 40hp imiş tekerde anca 10hp cıkarmış falan. Sabah sabah iyi güldüm

2.0t versiyonu birebir aynı gücteki bmw 3.30 a neler yapiyor izleyin bakalim... Turbo Vtec ne demekmiş, biraz bilginiz olsun.

Velhasıl kelam birebir ayni gucteki bir bmw ye bunu yapan accord, kendinden 40hp daha güçsüz passatı ne hale getirir artık siz düşünün. Ya da ben soyleyeyim, iflahını keser. Şamar oğlanına çevirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 8 Ekim 2021; 12:5:22 >

• Bu kadar param yok zaten olsada bunu almam octavia daha güzel hem tasarım hem donanım

• The Division Bell kullanıcısına yanıt

2.0 da cvt yok yalnız 8 ileri tam otomatik varYeni 2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı 

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Hayir 10 ileri cvt var.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.