Şimdi Ara

Yeni 2021 Fiat Pulse'ın iç mekanından ilk resmi görüntüler geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni 2021 Fiat Pulse'ın iç mekanından ilk resmi görüntüler geldi

Fiat, bundan iki ay önce Latin Amerika'da satışa sunacağı yeni SUV modelini duyurmuş ve yapılan oylama sonucu aracın ismi Fiat Pulse olarak belirlenmişti. Duyuruda dış tasarımını gördüğümüz yeni Fiat Pulse'ın iç mekanı da bugün ortaya çıktı.

Fiat Pulse neler sunacak?

Yeni Fiat Pulse'ın konsol yerleşimi yine bu pazarda satılan Argo ve Cronos'a benzese de birtakım farklılıklar mevcut. Sürücünün hemen önünde, multimedya tuşlarının yanı sıra kırmızı 'sport' tuşunun da yer aldığı üç kollu direksiyon mevcut. Ayrıca 7 inçlik tamamen dijital gösterge ekranı ve 10.1 inç dokunmatik multimedya ekranı da dikkat çeken detaylar arasında.

Ayrıca Bkz.Yeni 2021 Volkswagen Taigo tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

SUV'daki multimedya sisteminde son nesil Uconnect yazılımı kullanılmış. Sistemin kontrol edildiği ekranın altındaysa dijital otomatik klima kontrollerinin de yer aldığı düğmeler ve USB girişleri mevcut. Bunun yanı sıra, yapılan açıklamaya göre Pulse'ta uzaktan çalıştırma gibi özellikler de bulunacak. Ayrıca müşteriler yeni döşeme ve renk seçeneklerini de tercih edebilecek.

Önümüzdeki aylarda Brezilya'da satışa sunulması beklenen 2021 Fiat Pulse'ta iki motor seçeneği bulunacak. Bunlardani ilki 110 beygir güç ve 139 Nm tork üreten 1.3 litre atmosferik, diğeriyse 120 beygir güç ve 196 Nm tork üreten 1.0 litre üç silindirli ünite olacak. Atmosferikte 5 ileri manuel veya CVT kombinasyonuna yer verilecekken turbo ünite 6 ileri otomatik şanzımanla satına alınabilecek.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• dünyanın en iyi ve ödüllü fiat fabrikası bizim ülkede.
    ama gel gelelim brezilya ekibi bizimkilerden daha iyi çalışıyor gibime geliyor.

direksiyon çok iyi olmuş. mevcut eski logolu makyajlı egea direksiyonunu söküp takasım geldi.
    önde ve arkada logo uyumu var. ön logo egea'dan daha büyük gibi göründü ama herhalde araç şeklinden.
    tamamen dijital ekran iyi durmuş.
    1 litrelik turbo ünite 6 ileri ve 120 beygir. bizde 5 ileri 100 beygir.

şundaki firefly motoru turbolasan (renegade motoru) dct kombinasyonuyla dacia'yı sahadan siler. bana sadece kocaman otomatik vites saçma geliyor ne de olsa anlamı yok ama diğer firmaların alt modelleri de benzer.

bizimkiler ise 6 yılda makyaj adı altında sanki yeni donanım paketi çıkardı.
  • Bizim egealardan güzel

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tr'ye gelirse muhtemelen diğer tüm SUV'lardan düşük fiyatla geleceğinden muhtemelen suv marketinde de liderliğe oturur. Mesela ben Egea'dan sonra qashqai'ye geçerim diyordum ama bu gelirse buna geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider_hip -- 29 Temmuz 2021; 20:42:38 >
  • Kadınlara göre SUV lar yapmaya başladılar gibime geliyor birçok SUV ufalmaya başladı, otomobil kültürü değişime uğruyor artık.
    Londra kırmızı otobüslerine benzer dikeye giden SUV lar çıkarsa zaman içerisinde diyecek bir söz kalmaz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • togg varken bunu kimse almaz boşa yapmışlar.

• dünyanın en iyi ve ödüllü fiat fabrikası bizim ülkede.
    ama gel gelelim brezilya ekibi bizimkilerden daha iyi çalışıyor gibime geliyor.

direksiyon çok iyi olmuş. mevcut eski logolu makyajlı egea direksiyonunu söküp takasım geldi.
    önde ve arkada logo uyumu var. ön logo egea'dan daha büyük gibi göründü ama herhalde araç şeklinden.
    tamamen dijital ekran iyi durmuş.
    1 litrelik turbo ünite 6 ileri ve 120 beygir. bizde 5 ileri 100 beygir.

şundaki firefly motoru turbolasan (renegade motoru) dct kombinasyonuyla dacia'yı sahadan siler. bana sadece kocaman otomatik vites saçma geliyor ne de olsa anlamı yok ama diğer firmaların alt modelleri de benzer.

bizimkiler ise 6 yılda makyaj adı altında sanki yeni donanım paketi çıkardı.

• Aahahahahaha

• Gayet güzel olmuş.

• Fiat yazısı kamyonet gibi durmuş biraz bide vites topuzu biraz sportif yapsalar daha güzel olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni Jeep modellerinin iç tasarımıyla biraz oynayıp dizayn etmişler. Fena durmuyor görünüş olarak. Panda gibi 4x4 ü rekabetçi bir fiyata gelirse zirve şansı var

• Ah be logoyu niye değiştirdin sen FIAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jestercat -- 30 Temmuz 2021; 0:32:44 >
  • Tasarım bence gayet güzel ben beğendim.

• Güzel olmuş tutar bu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • C sütunu ve stoplardan Seat Arona havası aldım.

• ben beğendim,inş ulaşılabilir bir fiyat olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avrupa dışında üretimse ülkemizde gümrük vergisine takılır. çok yüksek fiyatlara gelir, o da dana yavrusu gibi bekler showroomlarda.

• İç mekanı Egea'dan daha güzel olmuş. Bizdeki 1 litrelik motora da hemen otomatik vites gelmeli, birçok kişi otomatik olmadığı için almaktan vazgeçiyor. Bari 6. vites koysaysınız. 2021 yılında 5 vites mi kaldı?

• Direksiyonun sağındaki kocaman kırmızı buton sport modu değil de infilak butonu gibi duruyor. Sanki basınca 5,4,3,2.. geri sayım başlayacak ve aracı patlatacak gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaglarAkcam -- 30 Temmuz 2021; 13:27:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaglarAkcam

Direksiyonun sağındaki kocaman kırmızı buton sport modu değil de infilak butonu gibi duruyor. Sanki basınca 5,4,3,2.. geri sayım başlayacak ve aracı patlatacak gibi duruyor.

Deminden beri fotoğrafa bakıp ne butonu olduğunu anlamaya çalışıyordum. Panik fren bile aklıma gelmişti.

• CaglarAkcam kullanıcısına yanıt

Hay Allahım ya, çok güldürdün hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.