Şimdi Ara

Yeni 2021 Audi A3 Sedan ve A3 Sportback Türkiye fiyatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
4
Favori
23.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C premium araç ve 1.0 motor 110 beygir ikisinin yan yana bile gelmemesi gerek. Bmw 1 seriside arka çekerden ve zf8 den vazgeçerek kaybetti maalesef. Bu sefer c premiumun kralı mercedes a bence açık ara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baycihan -- 19 Şubat 2021; 1:47:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimmasabi

Auidi bile hala şu ekranı göz açısına, daha yukarıya koymamış da ortaya koyuyor, inanılır gibi değil, hala bu displaylerin nerde olması gerektiğini anlamamışlar. Kazaların bazıları sırf bu ekranlara bakanlar yüzünden olacak.
    Ekranların üst noktası arabanın öndeki arma çizgisine denk gelmeli.

İnsanların arabayı kullanırken ekrana bakmaması için yapılmış olabilir. Sonuçta ekrana bakıp kaza yapmak ta var.

• Makine güzel olmuş. Tuhaf bir şekilde bu sefer sedan kasayı daha hoş buldum.

• Dünyanın hiçbir ülkesinde böyle bir hırszlık ,düzenbazlık yoktur.
    Araba üretcisinden daha fazla kazanan bir hükümete 20 yıl oy veriyor ise bir halk herşeye müstehaktır...Haram zıkkım olsun aldıgınız bu haram vergiler...
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt
    İlk geldiği sene 80-90 aralığından alınıyordu hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Misterr

İlk geldiği sene 80-90 aralığından alınıyordu hocam.
    Burda sizin gibi yazıyor arkdaslar 80/100/120 bindi diye nasıl pişmanım ah almadığına şimdi fiyatı 450 bin belkide daha fazla
  • bayide mutlaka fiyati asagi cekiyorlardir. audi fiyat listesine aldanmamak lazim. fiyat alan arkadaslar paylasirsa goruruz.

• Fiyat aşırı pahalı, bu fiyata taş gibi araçlar var
  • Bugün doğuş ile görüştüm 35 TFSI S-line 468 bin TL gözüküyor falan dedim onun üzerine ekstra donanımlar ile birlikte geleceğini söyledi yani 500 bin gibi bir rakama hazır olun 35 S line için
  • Yeni 2021 Audi A3 Sedan ve A3 Sportback Türkiye fiyatları Yeni 2021 Audi A3 Sedan ve A3 Sportback Türkiye fiyatları

Hayallerinizi yıkmaya geldim:)

• Şu arabaya 200 bin liraya sahip olmak varken, sadece bakmakla yetinmek zor.
  • 2019 A3 sattım, yenisini bekliyordum.

Acaba showroom'a ne zaman düşer?

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    2015 Aralık ayında 1.6 TDI Ambition'ı S-Line paket ve Scuba Mavisi olarak Maltepe Erel'den 102.700 TL'ye aldım. Gerçekten sözün bittiği yerdeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

Yeni 2021 Audi A3 Sedan ve A3 Sportback Türkiye fiyatları Yeni 2021 Audi A3 Sedan ve A3 Sportback Türkiye fiyatları

Paylaştığın görseldeki araç A3 değil A1.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

Yeni 2021 Audi A3 Sedan ve A3 Sportback Türkiye fiyatları Yeni 2021 Audi A3 Sedan ve A3 Sportback Türkiye fiyatları

Oraya bir şahin teyibi ne güzel olur

• İndirimle s-line 1.5 400 bin tl olsa , vay babayın kemiğine yazık günah ya..

• baycihan B kullanıcısına yanıt
    Bu yeni 1.0 motor çok teknolojik. C premium da kral A değil D segmentindeki C bile olamaz. W205'lerin bile ön göğüs sert plastik malzemeden. Elinle vuruyorsun tak tak ses çıkıyor. Kalitesizlik akıyor resmen..
  • Fiyat alan var mi ?
  • Yüksek kurdan giriş yapan araçlar bunlar. Martta biraz daha düşmesi gerek . 320 olursa kaçmaz fırsat olur .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.