Şimdi Ara

Yeni 2019 Corolla 1.6 vision İzlenimlerim (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
875
Cevap
25
Favori
180.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 lastik, pasion jantı ve sis farından sonra multimedya ekranımızıda bugün taktırdık ve eksiğimiz kalmadı. 🤩🤩

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogz45

16 lastik, pasion jantı ve sis farından sonra multimedya ekranımızıda bugün taktırdık ve eksiğimiz kalmadı. 🤩🤩
    Ekranin markasi remi fiyati nedir ? hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam teşekkür ederim. facebook grubunun multimedya sponsorundan aldım. Xy auto marka. 1gb Ram 16 GB hafıza. 1450 TL multimedya,geri görüş ve şerit takipli android ön kayıt kamerası ile birlikte.

Dokunmatiği gayet güzel. YouTube, Google play, internet performansı gayet iyi. Müzik dinlerken arkada yandex navi kasmıyor. Müzik, video, navigasyon, bluetooth için yeterli.Ama çok kurcalarım, çok program indirir, aynı anda birden fazla uygulama çalışsın isterimderseniz yeterli gelmeyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

Benim 2018 life paket aracım var. Satıp sıfır otomatik dream almayı düşünüyorum. 40 bin TL farka değer mi acaba ?
    eski kasa ile yeni kasa arasında çok ciddi fark var hele bir de dream ve üstü paket tercih ederseniz tadından yenmez.
  • ogz45 O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bende 17 jant düşünüyorum şu hayat normale dönünce
  • Görüntü açısından 17 jant gerçekten çok güzel. Lastik, jant maliyeti ve konfor nedeniyle ben 16 tercih ettim.

• quote:

Hocam teşekkür ederim. facebook grubunun multimedya sponsorundan aldım. Xy auto marka. 1gb Ram 16 GB hafıza. 1450 TL multimedya,geri görüş ve şerit takipli android ön kayıt kamerası ile birlikte.

Dokunmatiği gayet güzel. YouTube, Google play, internet performansı gayet iyi. Müzik dinlerken arkada yandex navi kasmıyor. Müzik, video, navigasyon, bluetooth için yeterli.Ama çok kurcalarım, çok program indirir, aynı anda birden fazla uygulama çalışsın isterimderseniz yeterli gelmeyebilir.
    Bende ayni urunden bir hafta icinde almayi dusunuyorum radyo kalitesi benim icin cok onemli nasil eskisine göre yorumlar misiniz ? Bir de on kayit kamerasi nereye monte ediliyor istediginizde acip kapatabiliyor musunuz kaydi ekranin hafizasina mi aliyor ?

• Radyo kalitesi olarak eskisi ile arada bir fark yok. Yaşadığım ilçede çeken radyolar için gayet iyi fakat ilçeden mi bilmem çok fazla radyo yok. Fakat genelde Android tabanlı aletlerin en iyisinde bile radyo çekimi çok iyi olmuyor.

Ön kayıt kamerası dikiz aynasının arkasına cama yapıştırılıyor küçük ve şık bi alet kendi ekranı yok.

Ve usb girişi ile Multimedya ya bağlanıyor. İsterseniz tam ekran isterseniz başka uygulama çalışırken kenarda küçük ekran olarak aktif oluyor. Yada siz ekrandan çıksanız bile kamera üzerindeki Sd karta kayda devam ediyor.
    İnternet, Bluetooth ve telefon performansı gayet iyi paylaşım ve konuşmada sıkıntı yok.

• quote:

Radyo kalitesi olarak eskisi ile arada bir fark yok. Yaşadığım ilçede çeken radyolar için gayet iyi fakat ilçeden mi bilmem çok fazla radyo yok. Fakat genelde Android tabanlı aletlerin en iyisinde bile radyo çekimi çok iyi olmuyor.

Ön kayıt kamerası dikiz aynasının arkasına cama yapıştırılıyor küçük ve şık bi alet kendi ekranı yok.

Ve usb girişi ile Multimedya ya bağlanıyor. İsterseniz tam ekran isterseniz başka uygulama çalışırken kenarda küçük ekran olarak aktif oluyor. Yada siz ekrandan çıksanız bile kamera üzerindeki Sd karta kayda devam ediyor.
    İnternet, Bluetooth ve telefon performansı gayet iyi paylaşım ve konuşmada sıkıntı yok.
    Teşekkürler hocam bir suredir arastiriyordum bu urun benim icin yeterli geri görüş kamerasi icin bagajin tam ortasinda yeri var deniliyor baska yeri kesmeye gerek yok diye okumustum dogru mudur bir de bagaya kadar onden arkaya kabloyu nerelerden goturdunuz ?

• Önemli değil hocam yardımımız oluyorsa ne mutlu.
    Ortada bir delik var ama kamera ile pek alakası yok gibi. Multimedya yanında kelebek kamera geliyor. İki vida ile o deliğin üstüne vidaladık biz. Ve açısını kamera demirin eğerek ayarladık. Görüntüsü yeterli.

Kılavuz tel ile torpido kapağı arkasından kapıların yanındaki plastiklerin altına sokarak ilerledik. Enson arka koltuğu yatırıp koltuk yanındaki plastik altından bagaj döşemesinin altına kadar getirdik.

https://www.youtube.com/watch?v=LkIHhthDpAM&feature=youtu.be

Bu arkadaş baya detaylı montaj videoları paylaşmış baya bi yardımı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogz45 -- 9 Mayıs 2020; 2:42:37 >

• Arkadaşlar toyota çalışanı bir arkadaştan çıkma dream jantı aldım. N11 den 4 tane de michelin primacy lastik aldım.Hafta içi montaj yaptırınca fotoları atarım.Yeni 2019 Corolla 1.6 vision İzlenimlerimYeni 2019 Corolla 1.6 vision İzlenimlerimYeni 2019 Corolla 1.6 vision İzlenimlerim

• quote:

Orijinalden alıntı: fluminense

Arkadaşlar toyota çalışanı bir arkadaştan çıkma dream jantı aldım. N11 den 4 tane de michelin primacy lastik aldım.Hafta içi montaj yaptırınca fotoları atarım.
    Herkese böyle arkadaş lazım
    İyi günlerde kullanın

• emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim inşallah kaza bela olmadan kullanırım.Sırada ön krom çıta ve sis farı var.Sonra multimedya ve cam filmi..

****Bu arada facebook grubunda 1400 km yapmış lastik jant takım var.Fiyat biraz tuzlu ama orijinal arayan bir bakabilir.
  • LC70 kullanıcısına yanıt
    Şu direksiyon kaplama harika olmuş.Bayram sonrası Antalya'ya yolum düşecek,randevu alıp yaptırmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netttt2627

Bu mesaj silindi.
    Keşke dream alabilseydim ama ben aldığımda 20 bin fark vardı,jant multi medya,sis farı,farklı göstergeler,elektronik el freni beni cezbeden özellikler.Şimdi dream için fazladan 10 bin isteniyor.şimdi alaydım kesin dream alırdım.
    lpg ye gelince prins silverline kullanıyorum çok şükür 12 bin km dir tek problem yaşamadım.
  • Bizim araçların 45'lik Akü sorunu var Malum.Bende bugün kontak açık araçta biraz oyalandım birincide marş hemen almadı. Yani bitmeye meyilli. Aramızda bu sorun ile karşılaşan var mıdır?

• Yeni corollanın filtreleri (hava, polen, yağ) eski 1.6 kasa ile aynımı.Bilenler cevaplarsa sevinirim.

• ogz45 O kullanıcısına yanıt
    Corolla 2019 grubu var orada yaşayanlar var, hatta biri aküyü değiştirmiş. On bin bakımında bana akü iyi durumda dediler.

• quote:

Bizim araçların 45'lik Akü sorunu var Malum.Bende bugün kontak açık araçta biraz oyalandım birincide marş hemen almadı. Yani bitmeye meyilli. Aramızda bu sorun ile karşılaşan var mıdır?
    1 yıl geçti bende bir sorun yok.30 dakika multimedia ile oynadığım bile oldu yine sorunsuz marş aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 18 Mayıs 2020; 6:40:55 >
  • Ya bu firmaların da malzemden çalma eğilimleri iyice arttı. 45 amperlik akü takınca çok mu kâr ediyorlar ki.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.