Şimdi Ara

Yeni 2019 Corolla 1.6 vision İzlenimlerim (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
875
Cevap
25
Favori
180.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakalım şiparişleri verdik. Hayırlısı ile gelsinler Takalım görelim bakalım nasılmış.
    oradaki arkadaşın almış olduğu ürünü biliyorum 600 TL lik ürün o takip ediyorum oradan da alan takan oldu mu?
    umarım istediğim gibi olur.

Yeni 2019 Corolla 1.6 vision İzlenimlerim
  • estaba kullanıcısına yanıt
    Benim ürün o arkadaşın ki ile aynıydı aynı anda aynı yerden aldık

Ben takamadım ilgili arkadaş taktı kullanıyor.Biraz sıkıştırıp kabloları değiştirmek gerekiyor direk takınca olmuyor kapak kapanmıyor.Teybin içini açıp bağlantıları yapıp soketleri taşımak gerekiyor ben o işlere girmedim

Türkiye de taktırdığım böyle değil aynı orijinal gibi L şeklinde arkası içine giriyordu arkası dik olunca zor gibi tabi değişiklik vs yapmadılarsa bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 1 Mart 2020; 0:19:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

Benim ürün o arkadaşın ki ile aynıydı aynı anda aynı yerden aldık

Ben takamadım ilgili arkadaş taktı kullanıyor.Biraz sıkıştırıp kabloları değiştirmek gerekiyor direk takınca olmuyor kapak kapanmıyor.Teybin içini açıp bağlantıları yapıp soketleri taşımak gerekiyor ben o işlere girmedim

Türkiye de taktırdığım böyle değil aynı orijinal gibi L şeklinde arkası içine giriyordu arkası dik olunca zor gibi tabi değişiklik vs yapmadılarsa bilmiyorum
    umarım yapmışlardır diyorum. birebir aynı diyor orjinal ürün diyor bakalım firma da öle küçük merdiven altı bi firma değil kocaman fabrikası olan farklı farklı modellere multimedia üreten firma. Bakalım Hakkımızda Hayırlısı..!

göndersinler görelim.

• Merhabalar yolda giderken kaputtan tıkır tıkır ses geliyor. Tam oturmamış kaput sanki bu sorunu yaşayan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertas41 -- 1 Mart 2020; 12:1:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertas41

Merhabalar yolda giderken kaputtan tıkır tıkır ses geliyor. Tam oturmamış kaput sanki bu sorunu yaşayan varmı?
    ilk defa duyuyorum boyle birsey araca sonradan yaptirdiginiz birsey var mi ?

• Herhangi birşey yaptırmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertas41

Merhabalar yolda giderken kaputtan tıkır tıkır ses geliyor. Tam oturmamış kaput sanki bu sorunu yaşayan varmı?
    Ben de de böyle bir sorun yok

Tek ses var sağ ve sol cam yarım açıkken ses geliyor onun dışında bir ses yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

Ben de de böyle bir sorun yok

Tek ses var sağ ve sol cam yarım açıkken ses geliyor onun dışında bir ses yok

Alıntıları Göster
    bu sag ve sol cam yarim acikken gelen sesi benim aracta duymadim cok sukur nasil bir ses bu ben ekimde aldim araci o sorun kronikse eger duzeltmis olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

bu sag ve sol cam yarim acikken gelen sesi benim aracta duymadim cok sukur nasil bir ses bu ben ekimde aldim araci o sorun kronikse eger duzeltmis olabilir mi?

Alıntıları Göster
    Büyük ihtimal en çok geri dönüş bundan dolayı oldu düzeltme ihtimalleri yüksek

Çözümü basit zaten camı sıkıştırıyorlar
  • Şehir içi ortalama yakitlariniz kaç acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samset5566

Şehir içi ortalama yakitlariniz kaç acaba
    istanbul gercekten sehir ici 9.5 ortalama hiz 24 km o yuzden lpg taktirdim

• Merhaba,

Bir yakınıma araç almak niyetiyle dün neredeyse (bütçeye uygun aracı olan markalar tabi) tüm bayileri gezdik. Yakınımın hiç aklında yokken bi bakalım diye girdiğimiz bayide Egea SW ve HB leri çok beğendi ama otomatik almamız şart olduğundan ve Egea da sadece dizel otm. olduğu için bir de Toyotaya bakıp kararımızı verelim dedik.

Cororlla HB baktık ama hem bagaj yetersiz geldi hem de arka koltuklar B sınıfı araçlar gibi diz mesafesine sahip olunca corolla sedan otm. Vision paket aldık. 205/55/16 lastik ve Alajım jant eklenecek, navigasyonlu MM ekran takılacak, geri görüş kamerası ve park sensörü eklenecek birde ellerinde yokmuş ama geldiğinde sis farı takılacak ve bu halde anahtar teslim 148 bine anlaştık.

Nissan, Kia, Opel, Renault, Dacia, Hyundai, Fiat, Toyota, Peugeot markalarına baktık. Tüm bu markalar içerisinde fiyat/fayda/kullanım avantajının en yüksek olduğu 2 marka olarak Toyota ve Fiat'ı gördüm. Ülke şartlarında alınabilecek en mantıklı araçlar bu iki markadaydı.

Size sorum, yakıt tüketimi ş.içi ve ş.dışı ne kadar dı acaba? Birde LPG ye geçmişsiniz, LPG uyumu nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: samset5566

Şehir içi ortalama yakitlariniz kaç acaba
    Şehir içi benzin de ortalama 8-8.5 LT civarı yakıyordum
    LPG Taktırdıktan sonra 30-35 kuruş yakıyor 37 LT LPG ile ortalama 130 TL 350-380 km yapıyorum şehir içi

@MÜŞAVİR
    Çoğu kişi bayide araba bulamazken siz baya ek donanımla almışsınız.Sahibinden de şuan aynı paraya hiç bir ekstrası olmadan aynı paraya satıyorlar gerçekten ucuza almışsınız

LPG konusunda ben memnunum BRC comfort taktırdım 2800 TL tek uyumlu olmayan noktası lpg de giderken benzin ibresi de sanal olarak düşüyor ama bana dert değil trip tuşuna basılı tutunca benzin göstergesi yerine geliyor bu şekilde 2-3 haftada bir yapıyorum hep yarım depo benzin var zaten ibre yerine dönüyor.

Yıllardır bu motora lpg uygulanıyor herhangi şikayet de yok doğru montaj olduktan sonra 200-300 bin sorunsuz binilecek bir motor lpg ile

LPG ile şehir içi - şehir dışı da 30-35 kuruş yakıyor lpg de şehir dışın da da aynı yakmasının sebebi 140-120 hızlarda kullanıyorum sürekli uzun yolda bu şekilde 35 kuruşu geçmiyor.

Bu arabaya benzinli binmek israf satarken lpg yok diye öldürüyorlar butür motorlara boşuna benzin parası vermeye deymez
    Toplam corolla ilan sayısı 6221 adet
    Benzinli corolla: 1674 Adet
    LPGli corolla : 4549 Adet

Normal de lpg takılmış arabanın değeri düşer bana göre Toyota da lpg var diye 2-3 bin fazla para istiyorlar.

LPG taktırmayıp hem benzine bir dünya para vereceksin hemde satarken fiyat kıracaklar bende gittim lpg taktırdım yakıt olarak ciddi tasarruf sağlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 2 Mart 2020; 11:12:39 >

• emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Küçük ilçede kullanılacak, çok trafik olmaz, tatil beldesi olduğu için yazları gidecek 6 ay kalır. Kışları Ankara'da çok trafiğe girmez, duruma göre LPG ye bakarız o zaman. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 2 Mart 2020; 11:20:46 >
  • Hayırlı olsun .

Toyota hep güzel araba yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Küçük ilçede kullanılacak, çok trafik olmaz, tatil beldesi olduğu için yazları gidecek 6 ay kalır. Kışları Ankara'da çok trafiğe girmez, duruma göre LPG ye bakarız o zaman. Teşekkürler.
    Yıllık 10.000 KM geçmiyorsanız pek lpg gerekmeyecektir.

İyi günlerde kullanın

@erdalyel
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba. 2019 Ekim ayında 1.6 Vision MDS aldım. 5 aydır kullanıyorum genel olarak çok memnunum. Merak eden dostlar için bu 5 aylık süreci aşağıdaki videoda anlattım. SOrusu olanları memnuniyetle yanıtlarım. Herkese iyi forumlar.
    https://www.youtube.com/watch?v=yK1kGaU1iyc&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: ynsmrclk

Arkadaşlar merhaba. 2019 Ekim ayında 1.6 Vision MDS aldım. 5 aydır kullanıyorum genel olarak çok memnunum. Merak eden dostlar için bu 5 aylık süreci aşağıdaki videoda anlattım. SOrusu olanları memnuniyetle yanıtlarım. Herkese iyi forumlar.
    https://www.youtube.com/watch?v=yK1kGaU1iyc&feature=youtu.be

Video gizli gözüküyor Bilginize göremiyoruz

• Merhabalar, vision otomatik fiyat teklifi alan oldu mu hiç? Bir de aracı alırken ne hediye isteyebiliriz bayilerden ? Kabul edilebilecek aldığınız hediyelerden örnek verebilirseniz çok çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • emrcnd E kullanıcısına yanıt
    Tekrar dener misiniz bir hata olmuş olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.