Şimdi Ara

Yeni 2017 Ford Fiesta direksiyon cok titriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler asagi yukari 1 ay once 2017 ford fiesta otomatik aldim. Sanirim 350 km oldu simdiden.

Ama yolda ufak bir cukur olsun direksiyonu hemen sallamaya basliyor, bizim evin orasina giderken kotu bir yol var yukari yokus cikarken araba orada resmen yoldan savrulcak gibi oluyor direksiyon sallandigi icin, gecen de azcik hiz yapayim dedim araba neredeyse havalanacakti.

Bu motor daha acilmadigi icin mi oluyor normal midir?

Saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caferhüseyin -- 9 Mayıs 2017; 22:28:47 >

• Lastik basınçlarınızı kontrol ettiniz mi ? Genel de fabrikadan bayiye gelen araçların lastik havaları fazla basılıyor. Başıma gelmişti. 34 olması gereken basınç, 40 çıkmıştı.
  • hayırlı olsunda hangi yeni fiesta bu mevcut kasa değil mi? rakipleri çok daha iyi durumda iken almak için çok iyi fiyat olsa gerek. servise götürün aracı.
  • Öncelikle lastik havalarınızı kontrol etmelisiniz. Fabrika çıkışında çok basılıyor arkadaşın da dediği gibi. 30-31 gibi bir değere getirin. Çok büyük ihtimalle sorununuz düzelecek.
  • motor acma diye birşeyin olmadığını yazıyorlar artık, belki farklı bir arabadan gecis yaptiginizdan dolayı yol tutuş konusunda size farklı geliyor olabilir, arabayı değiştiğimde bana da olmuştu aynısı, belki sadece hissiyattır, ama en güzeli servise götürmeniz yol yakınken.
  • hacibabaefendi H kullanıcısına yanıt
    Ilk arabam bu.

Bundan once arada annemin golf unu ondan once de polosunu surmuslugum vardir hic deneyimlemedim ayni durumu onlarla
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Piyasa fiyatinin 15bin indirimlisini aldik
  • kerim026 kullanıcısına yanıt
    Dediginiz dogru cikti sayin beyefendi. Bugun gittim baktim on tekerler 40 arkalar 39du.

32ye cektim hepsini duzeldi bir nebze.
  • Fiesta'nın direksiyonu hislidir. Hisli olması sürüş dinamikleri açısından iyi bir şeydir. 32 de hala hissediliyordur aracın normal hali o.
  • Öncelikle hayırlı olsun
    bende bir kaç gün önce aldım aracı.
    benim farklı bir sorunum var aracta aux girişini bulamadım (sanırım yok ) bunun dışında usb den müzik dinleyebildiniz mi?
    ben extradan cyclon marka bluetooth bağlattım ama cıkartacağım sebebi ASUS marka telefonları görmemesi.bu konu hakkında bilginiz varsa mesajınızı bekliyorum.
  • blackmilk35 kullanıcısına yanıt
    USB'nin hemen yaninda AUX girisi de. USB ile de AUX ole de sorunsuz dinliyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

USB'nin hemen yaninda AUX girisi de. USB ile de AUX ole de sorunsuz dinliyorum.

yeni modelde malesef bu yok.
    2 adet usb var biri fotografını cektiğiniz yerde diğeri torpidoda

Aracinizda Sony ses sistemi opsiyonu var mi?
  • sanırım var ama yüklü bir miktar istiyorlar. ben cyclone marka geri görüş kamerası navigasyon bluetooth taktırdım ama cıkartacağım.sebebi asus telefonları tanımıyor cyclone 2300 tl verdim. bluetooh için isehttp://urun.n11.com/bluetooth-arac-kiti/s-link-sl-bt10-35-jack-bluetooth-muzik-alici-P172134840 bunu düşünüyorum usb den kullanılırsa satıcıya mesaj attım
    Sony var ise Bluetooth zaten vardır.

Verdiğiniz ürün benim de ilgimi çekti, USB üzerinden Bluetooth ile bağlanma olanağı sağlıyor. Ama hiç yorum görmedim ürün hakkında. Alırsanız yorumunuzu paylaşır mısınız?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Basınçları 32 yaptıktan sonra sorun devam ederse rota baktırın. Nakliye araçlarına biniş-iniş esnasında ayarı bozulabiliyor. Ben 130 km de kışlık lastik takarken rotu kontrol ettirdim, hafif bir ayarsızlık vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syerturan

Basınçları 32 yaptıktan sonra sorun devam ederse rota baktırın. Nakliye araçlarına biniş-iniş esnasında ayarı bozulabiliyor. Ben 130 km de kışlık lastik takarken rotu kontrol ettirdim, hafif bir ayarsızlık vardı.

sony yok üzerinde. cyclone marka takılmıs. benim modele sony ler takılmıyormus.
    ürünün siparişini verdim. cok iyi birşey beklemiyorum ama idare etsin onun dışında birde
    http://urun.n11.com/sarj-cihazi/xiaomi-roidmi-2s-bluetooth-arac-sarj-cihazi-fm-tr-P130386629
    bu ürünü buldum
    https://www.youtube.com/watch?v=kHrlkLhL2n4
    buda incelemesi

Bu cihazlarin yol tutusa fayda saglayacagini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: syerturan

Bu cihazlarin yol tutusa fayda saglayacagini sanmıyorum

aux u görünce atladım
    Tesekkur ederim size de hayirli olsun

Ayni sorun bende de var. Radyonun xaninda aux yaziyor ama sadece 1 tane usb girisi var ona da telefonu takinca saniyede bir baglanti kopuyor sonra tekrar geliyor.

Cozemedim sorunu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.