Şimdi Ara

YENİ 2017 APPLE IPAD PRO (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
9
Favori
20.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben de iPad pro almaya niyetliyim.

Her ne kadar şu an alamasam da Eylül tanıtımından sonra almayı düşünüyorum, kulaklık kampanyası 2 Ekim'de sona eriyor nasılsa.

Elimde çok eski olan iPad 2 var, ve artık cihazı yenilemenin vakti geldi. Sizce bu İPad pro 10.5'i tavsiye edermisiniz yoksa bir sonrakini beklemeli miyim, bir sonraki hemen Eylülde mi tanıtılır yoksa haziranda mı? Ayrıca forumda dikkatimi çeken neden burada mesajlaşanlar ana konu açmıyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    ipad 10.5 yeni bir cihaz zaten

2 ay önce çıktı

Yeni cihazın tanıtılmasını 1-2 sene var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

ipad 10.5 yeni bir cihaz zaten

2 ay önce çıktı

Yeni cihazın tanıtılmasını 1-2 sene var

Beats x kulaklığı kullanan varmı, performansı nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben kullanıyorum

Benim için iyi güzel ama ben müzikten falan anlamıyorum ses olsun yeter :) earpoddan iyi

Ama terleyince şarj yeri ve açma kapama butonu direkt ıslanıyor, bozulabilir. Spor yaparken kullanmak zor gibi

• quote:

Ben kullanıyorum

Benim için iyi güzel ama ben müzikten falan anlamıyorum ses olsun yeter :) earpoddan iyi

Ama terleyince şarj yeri ve açma kapama butonu direkt ıslanıyor, bozulabilir. Spor yaparken kullanmak zor gibi

Ben de pek anlamam aslında müzikten, sadece basslar biraz daha iyi olsun (boğmamak kaydıyla :)). Spor yapmıyorum yapsam da bunu kullanmam earpodu kullanırım :D
    Bass çok iyi değil galiba ( bilgisizim yanlış yorumluyor olabilirim) ama ses kötü değil iyi

Spora gerek yok. Bu havada dışarıda bir yere yürürken bile ben terliyorum o sorun biraz

Bugün earpodla karşılaştırı gibi yaptım. Eskiden bana güzel gelen earpodun sesi biraz kötü geldi. Ama kulakiçini yapısından dolayı pek sevmiyorum.

• quote:

Bass çok iyi değil galiba ( bilgisizim yanlış yorumluyor olabilirim) ama ses kötü değil iyi

Spora gerek yok. Bu havada dışarıda bir yere yürürken bile ben terliyorum o sorun biraz

Bugün earpodla karşılaştırı gibi yaptım. Eskiden bana güzel gelen earpodun sesi biraz kötü geldi. Ama kulakiçini yapısından dolayı pek sevmiyorum.

Sizde benim gibi düşünüyorsunuz hem spor hem de kulakiçi kulaklıkların yapısı konusunda
    Birşey daha soracağım, kusura bakmayın çok fazla vaktinizi alıyorum, bu ipad için kılıf yok gibi doğru dürüst. Ben iphone 5s kullanıyorum, bende Spigen Neo hybrid var. Böyle tam koruyan ama ince olan kılıf yok mu hiç bu ipad için?

ipad pro için en iyi kılıf uag.

http://urun.n11.com/canta-kilif-aski/urban-armor-gear-uag-apple-ipad-pro-97-105-129-kilif-P106955664
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangk

ipad pro için en iyi kılıf uag.

http://urun.n11.com/canta-kilif-aski/urban-armor-gear-uag-apple-ipad-pro-97-105-129-kilif-P106955664

https://www.amazon.com/Targus-VersaVu-Rotating-10-5-inch-THZ671GL/dp/B0721752T7

Bu kılıf sizce gümrükten geçermi? Amazon Türkiye'ye bu ürünü göndermiyor sanırım. Ben de bestbuy diye bir siteden buldum. UAG'dan daha estetik görünüyor kılıf.

https://www.bestbuy.com/site/targus-versavu-classic-case-for-apple-10-5-inch-ipad-pro-black/5836009.p?skuId=5836009

amazon.de ye bakarsan gelip gelmeyeceği yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangk

amazon.de ye bakarsan gelip gelmeyeceği yazar.

Baktım gelmiyor sanırım onda da. Bestbuy tek seçenek gibi. Gümrükten geçmez ama 170 tllik kılıf :(

• 256 gb 10.5 aldım, nand hızı baya harika 1100 mb/s sıralı okuma 380 filan sıralı yazması var ssd den bile hızlı olması mutlu edici

• Bi şey farkettim sizde de öyle mi acaba diye sormak istedim. Cihazdan inanılmaz güzel ses çıkıyor fakat 1-2-3 seviyedeyken çıkan sesi nerdeyse kulağını dayamazsan duymuyorsun. Normal mi bu?

• snowbard kullanıcısına yanıt
    Neyle test ettiniz?

• Arkadaşlar ipad air 2 den ipad proya geçmeye değermi ? Tabiki göreceli bir soru ama herkesden bir fikir almak iyi olur diye düşündüm.
  • PerformanceTest mobile
    YENİ 2017 APPLE IPAD PRO

• BABAHAKKI B kullanıcısına yanıt
    Bence değmez, air2 nin performansı hala çok yüksek donmuyor kasmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: snowbard

Bende memnunum aslında. İşimi görüyor. Belki cihazını yükseltenler vardır, varsa sebepleri neler diye merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: snowbard

Bilmiyorum hiç denediniz mi ama Ipad PRO'dan Air 2'ye geçince Air 2 kasıyormuş gibi geliyor.
  • confuest kullanıcısına yanıt
    yeni gelen ipadlerin 120hz ekranı biraz fark yaratıyor doğrudur, fakat biraz alıştıktan sonra air2den çokta farklı gelmediğini görüceksin, illede almak istiyorum diyorsan al tabi fakat, kişisel önerim beklemendir bir sonraki ipadler çok daha güzel olur illaki. günümüzde bile bir çok insan air2 almaya devam ediyor
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.