Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (243. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.824
Cevap
176
Favori
934.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • epidemic E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim üstadım vakit ayırıp bana yardımcı olduğunuz için.

Şu görüntüye göre, benim müzik seti ve navigasyonu oraya ayrı ayrı sığdırmam zannedersem mümkün olmayacak.

O halde eldeki multimedyaya garanti bitene kadar sahip çıkacağız. Garanti sonrası da başka bir multimedya alıp takacağız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliyuksel06 kullanıcısına yanıt
    Vitara'dan önceki aracımda (ve halen Grand Vitaram'da) elimdeki eski bir 7" tableti (Google Nexus) aparat ile ön cama sabitleyip Navigasyon (yine iGO) amacıyla kullanıyordum. İşin garip yani; o eski Nexus'daki iGO daha doğru çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRAVEHEART11 -- 18 Ekim 2017; 18:55:52 >
  • Yeni bir vitara s incelemesi daha. aracın canına okudular :)

https://www.youtube.com/watch?v=CYkzx9OS5Tc&feature=youtu.be

• mimleon kullanıcısına yanıt
    hocam sizde honda civic fb7 vardı satıp buna geçtiniz sanırım, hayırlı olsun tavsiye edermisiniz,
    birde artı ve eksi yönlerini yazarsanız çok sevinirim
  • deliyurek569 D kullanıcısına yanıt
    4 mevsim lastiklerin buzda ve karda kış lastikleri kadar işe yarayacağını sanmıyorum. Bu sene yine geçen seneki gibi çok kar yağması bekleniyor,ona göre düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayu

hocam sizde honda civic fb7 vardı satıp buna geçtiniz sanırım, hayırlı olsun tavsiye edermisiniz,
    birde artı ve eksi yönlerini yazarsanız çok sevinirim

Tüm bilgi ve deneyimlerimi şu konuda anlatmıştım.

https://forum.donanimhaber.com/2016-suzuki-vitara-deneyimler-test-aksesuar-modifiye--119364304

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyuksel06

Çok teşekkür ederim üstadım vakit ayırıp bana yardımcı olduğunuz için.

Şu görüntüye göre, benim müzik seti ve navigasyonu oraya ayrı ayrı sığdırmam zannedersem mümkün olmayacak.

O halde eldeki multimedyaya garanti bitene kadar sahip çıkacağız. Garanti sonrası da başka bir multimedya alıp takacağız.

Bugün Coşkunlar Denizli Suzuki serviste tamirden gelen Daiichi multimedya ekran takıldı. Hiç bir sorun yok tıkır tıkır çalışıyor umarım böyle devam eder. Ayrıca en güzel tarafı ekran arkasından gelen ses kaybolmuş. Arkadaki kabloları toplamışlar. İdareten takılan müzik sisteminden sonra ön bölümden gelmeye başlayan sesler de kayboldu. Güzel bir detay olarak da arabamı ilk günkü gibi tertemiz teslim ettiler. Teşekkürler, Coşkunlar Suzuki.

• Bugün yıllık bakımı yaptırdım (10.000km- 1 yıl oldu)392 tl'ye. Ama hava ve polen filtresi değişmemiş gözüküyor faturada, yoğunluktan o an farketmedim. Sizce normal mi yoksa uygun fiyat olsun diyemi değişmediler? Yakında bakım yaptıran arkadaşlardan yardım bekliyorum.

• mzsaglam M kullanıcısına yanıt
    Eğer temiz ise değiştirmemeleri normal. Kılavuzda belirttiğine göre 45.000km/3. yıla kadar kontrol edilmesi yeterli.
    Genelde faturayı şişermek için temiz olsa bile değiştirirler.
    Hangi servise gitmiştiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HesaplayanAdam -- 21 Ekim 2017; 21:24:48 >
  • Cevap için teşekkürler. Aykon Pendik 'e gittim. Aracı aldığım yer, çok ilgililer sağolsunlar. Ayrıca ikinci bakım 15.000 km sonra(25.000km'de), bence çok iyi. Suzuki sahiplerini sevindiren bi detay bence, diğer markalar genelde 10.000 km'de bir çağırıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mzsaglam

Bugün yıllık bakımı yaptırdım (10.000km- 1 yıl oldu)392 tl'ye. Ama hava ve polen filtresi değişmemiş gözüküyor faturada, yoğunluktan o an farketmedim. Sizce normal mi yoksa uygun fiyat olsun diyemi değişmediler? Yakında bakım yaptıran arkadaşlardan yardım bekliyorum.

bana 15.000 km bakımı için aykon müdürü 450 TL demişti, bende uygun demiştim.
    %90 15.000 bakımlarında hava ve polen filtresi değişir, sizde değişmediyse gerçekten iyi durumda oldugu için değiştirmemişlerdir.
    fakat bunlar değişmediyse 392 TL pahalı geldi bana.
    faturanın fotografını çekip buraya yükler misiniz görelim ve yorumlayalım ne yapmışlar, neye ne kadar fiyat yazmışlar.

ben daha aykon'a ugrayamadım ama gidip soracağım 15.000 km malzemelerini kendim götürsem sadece işcilik versem kabul ederler mi şeklinde. çünkü anladıgım kadarıyla yağdan felan baya yazıyorlar.

• Ben 15bin bakımını 6. Ayda yaptırmıştım. Ektradan motor alt muhafazayı taktırdım iyide oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Ben 15bin bakımını 6. Ayda yaptırmıştım. Ektradan motor alt muhafazayı taktırdım iyide oldu.

gayet makul bir bakım olmuş.
    yağı hangi markadan koydular bilginiz var mı?
  • Motor alt muhafaza nasıl birşey gerekli mi resim atabilir misiniz?

• Alt muhafaza gayet koruyucu tavsiye ederim.

Yağ hangi marka hiç bakmadım.

• Teşekkürler

• Fatura bu.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.