Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.824
Cevap
176
Favori
934.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gercekten cok cok iyi performans
  • Klima berbat ötesi..33 derece sıcakta, en düşük derecede (Lo) kullanıyorum hikaye..
  • GÜNDOĞDU23 G kullanıcısına yanıt
    sat kurtul,
    bir çok kişi öyle yapıyor.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta sonu biraz dağ toprak gezdik. Araçta 4 kişi var. AllGrip Auto modunda.
    Tekrar asfalt yola dönecektik. Asfalt biraz yüksekte kaldığından ve ön tompan sürtmemesi için çaprazdan girdim. Araç çapraz askıda kaldı, patinaja düştü.
    Hiç kimsenin araçtan inmesine gerek kalmadan, AllGrip'i Lock moduna aldım ve araç çok rahat kendini yukarı çıkartabildi.
    İlk defa off-road için mod değiştirme gereği duydum. AllGrip modları gerçekten işe yarıyormuş
  • selamlar.

bugun glx 4x4 cift renk icin 104bin tl teklif aldim. benim 2009 otomatik dizel lineayi 25e saydilar. 7-8bin lira hasar kaydi var aracta. biraz az geldigi icin dusunmek istedim. siz ne dersiniz arkadaslar?

ayrica test surusunu 1.4 s ile yaptim. araba resmen yardiriyo :) st bana 1.6nin performansinin bu kadar olmasa da beni cok da uzmeyecegini soyledi. yokuslarda keci gibi tirmaniyodu turbo. tork kaynakli tabi bu. bu durumu st ye soyleyince ani hizlanmalarda ya da yokuslarda 1.6yi sport moda alinca bu kadar olmasa da yakin performans alirsiniz dedi.

acikcasi 1.4 s de gozum ama 1.6glxdeki cam tavan ve istedigimde yapacagim lpg donusumu aklimi celiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 sürüşü 1.4s den sonra sizi kesmez....
    sağır kalıyor,
    tercih sizin.....

• rdm kullanıcısına yanıt
    Turbo candır, sunroof canandır. En güzeli, her ikisi olandır.

Karar vermekte kolaylıklar dilerim
    İmza: 1.6 GLX 4x4 kullanıcısı
  • cok yardimci oldunuz tesekkur ederim :)

• mimleon kullanıcısına yanıt
    hocam forumu takip ediyorum uzun zamandir. yazmasam da okuyorum :) siz 1.4s kullaniyosunuz. 1.6 da kullandiniz mi? st nin soyledikleri ne kdr dogru? 1.4s istanbul s.ici ortalama ne yakar? 5 yil binicem insallah bu arabaya lpg donusumu yapamamak sonradan pisman eder mi?

zaman ayirip cevaplarsaniz sevinirim

• rdm kullanıcısına yanıt
    diğer konuda yazdığım gibi,
    https://forum.donanimhaber.com/2016-suzuki-vitara-deneyimler-test-aksesuar-modifiye--119364304
    ilk vitara testini 1.6 ile yapmıştım ve az daha vazgeçiyordum.
    civic 125hp den sonra bana sağır geldi, spor mod falan hikaye, araç gitmiyor, ivmelenmiyor.
    ancak,
    bu forumdaki arkadaşlardan aldığım yorumlar sonrası test etmeden 1.4s aldım.
    iyi ki 1.4s almışım, yorum yapanlara da teşekkür ederim.

sunroof çok dert değil, aslında İzmirde biraz da başa bela, sıcak ve güneşin yakıcılığını geçiriyor.
    yakıt sarfiyatı, civicden az olunca, zaten karşı olduğum Lpg taktırmamak adına 1.4s aldım.

4x4 Suv alıyorsanız yakıtını düşünmeyeceksiniz,
    eğer yakıt sizin için çok önemli ise gidin dizel alın veya daha komforlu Lpg uyumlu araç alın.
    106.000 tl verince daha komforlu araç alabilirsiniz.

Vitara alım sebebi Suv ve 4x4 olmalı diyenlerdenseniz, 1.4s alacaksınız.

kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 15 Haziran 2017; 16:49:38 >

tesekkur ederim hocam. inanilmaz buyuk kararsizlik yasiyorum cidden. bayiyi aradim biraz daha indirim istedim ya da benim araci biraz daha yuksek sayin dedim. bakalim uygun fiyat verirlerse alacagim insaallah.

1.4s olacak hocam 1.6s yazmışsınız sonradan okuyanlar yanlış anlamasın :)

• hollywood29 kullanıcısına yanıt
    sağolasın, düzelttim,
    alerjik nezleden gözümü açamıyorum,
    hata olmuş....

• Birkaç haftadan beri kullandığım 2 uygulamayı paylaşacağım.

1. GPS Logger:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mendhak.gpslogger
    İlgili ayarları aktif edip, gidilen yolları kml formatında kayıt ediyor. Ardından belirlenen aralıklarla herhangi bir online depolama (örneğin Google Drive) üzerine aktarabiliyor. Tabi online kayıt için internet bağlantısı şart.
    Ne zaman nerede olduğunuzu takip edebilirsiniz.
    Alternetif olarak Google Maps Zaman Çizelgesi'ni (Google Konum Geçmişi) de aynı şekilde kullanabilirsiniz. Ancak bazen kayıt etmiyor...

2. Rocket Player
    :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrtstudio.AnotherMusicPlayer
    Şimdiye kadar denediğim müzik oynatıcısı sayısını unuttum. Ya araç kullanırken kullanımı zor oluyor, ya da müzikleri istediğim sırada hızlıca playliste atamıyorum.
    Bu uygulamada Klasör bazlı oynatma yapılabiliyor. Yani örneğin X sanatçısı için bir klasör yaptınız, bu klasör içinde X1, X2, X3 isminde sanatçıya ait üç farklı albüm için klasör var. X klasörüne basılı tutup Play yapınca, X1, X2, X3 içindeki tüm müzikleri playliste atabiliyorsunuz. Masaüstü widget desteği de mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HesaplayanAdam -- 15 Haziran 2017; 21:1:13 >

• HesaplayanAdam kullanıcısına yanıt
    Igo da da var güzegahın kaydı, ayarlrdan kayıt seçeneğini seçerseniz ayarlanabiliyor.
    sonrasında bu log dosyasını google earth de açıp, hızınız dahil bir şekilde gösterebiliyor.
    internet olmadan güzel çözüm.

Evet hocam biliyorum, hatta daha önceden kullandığım portatif GPS cihazında kullanıyordum. Ancak kayıt için Igo'nun açık olması gerekiyor.
    Bunda ise herşeyi ayarlayıp unutabiliyorsunuz. Otomatik olarak kayıda başlayıp, ayarlanan sürelerde seçilen hedefe kml dosyasını gönderebiliyor, isterseniz Igo gibi sd-card üzerine de kayıt mevcut.
    Sonra bu kml dosyalarını Google Drive'dan Google My Maps'e import edebiliyoruz.
    İncelemek ve arşivlemek için de güzel olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HesaplayanAdam -- 15 Haziran 2017; 21:8:14 >
  • HesaplayanAdam kullanıcısına yanıt
    gps uygulamasını bir deneyeyim....

• Merhaba arkadaşlar, aramızda 15bin bakımını yaptıran varmıdır? Fiyatı nekadar. Şuan 12bin km de tatil için şehir dışına çıkacağım nasip olursa. Yola çıkmadan 15bin bakımını da yaptırayım diyorum.

• Bugün tuttuğum verileri bi hesapladım. Aracı alalı 1yıl 1 ay oldu nerdeyse, şu ana kadar 1091lt benzin almışım 13600km yol yapmışım ortalama 8.0lt tüketim çıkıyor. Aracı yumuşak kullanan birisi değilim veri bana gayet tatmin edici geldi, yeni alacak kişilere bu değer yol gösterici olabilir. Araç 1.6 glx 4x2

• redloves kullanıcısına yanıt
    Ben bakımı yaptırdım. Fiyatlar aşağı yukarı aynı, 350TL-360TL küsür. Telefon edip çevre servislerden fiyat alabilirsiniz.
    Pendik Aykon'a gittim. Pek beğenmedim açıkçası. Yol üstü araç tamircisi gibi bir atölyeleri var.
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.