Şimdi Ara

YENİ 2016 CHEVROLET CAMARO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En büyük otomotiv gruplarından biri olan General Motors'a bağlı Chevrolet, yenilenen Camaro modelini tanıttı. Yenilenen tasarımı ve pek çok donanımsal özelliği ile dikkat çeken otomobil, artık daha sportif görünüyor.
    Yenilenen süspansiyon ve şasi değişikleriyle aerodinamik yapısı çok daha güçlü hale gelen otomobil, 6. nesilde General Motors'un Alpha mimarisi üzerine kurulmuş.
    Farklı motor seçenekleri ile dikkat çeken yeni Camaro, 6 farklı kombinasyon ile geliyor. 2.0 litreden başlayan motor seçenekleri arasında, 3.6 litrelik V6 motor ve 455 beygir güce sahip 6.2 litrelik V8 motor dikkat çekiyor. Bu motor tüm zamanların en güçlü Camaro SS modelini ortaya çıkarıyor.
    Yenilenen 6. nesil Camaro'da donanımsal özelliklerin yanı sıra yazılımsal olarak da pek çok yenilik bulunuyor. Aracın içerisinde ilk dikkat çeken ilk çey ise, 8 inçlik ekran ve gelişmiş yazılım.
    http://youtu.be/QAncRLS4Kbo

YENİ 2016 CHEVROLET CAMARO YENİ 2016 CHEVROLET CAMARO YENİ 2016 CHEVROLET CAMARO

• Mevcut kasayı beyenmiyordum ama bu efsane olmuş. Yeni bumblebee.
  • Şunu 2 litreden değilde 1.6 litreden başlatsalar biz de alabilsek ne olurdu sanki 😄
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

Şunu 2 litreden değilde 1.6 litreden başlatsalar biz de alabilsek ne olurdu sanki 😄
    Güzel olmuş fakat ön ızgara far bölümü biraz fazla dar olmuş gibi
  • Arka farların çekici tarafı yok beğenmedim. =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Arka farların çekici tarafı yok beğenmedim. =)
    bizim burda astra golf verdiğimız parayla abd de adamlar camaroya biniyo üzülmemek elde değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

http://youtu.be/VmZ4Y4ItwzU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savior Fenix -- 18 Mayıs 2015; 14:38:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Savior Fenix

Alıntıları Göster
    şöyle araçlara binemeden çekip gidicez şu dünyadan arkadaş. 6.2 v8

• quote:

Orijinalden alıntı: Savior Fenix

Alıntıları Göster
    Ülen ne araba beee. :s

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Arka farların çekici tarafı yok beğenmedim. =)

Bence o gülücüğü her mesajın sonuna yazmaktansa onunla farklı deneyimler yaşayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carantinas

Alıntıları Göster
    2 litre 250 hp civarıda bir motor ile gelecektir muhtemelen. Satışları ülkemizde de artacaktır diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carantinas

Alıntıları Göster
    Neden ön farları git gide daraltıyor firmalar pek anlayamadım. Biraz daha geniş olsa daha iyi olurmuş ama bu haliyle de mükemmel. Binicisi, kazasız belasız biner umarım. Ama helal parayla bu tarz arabalar pek kolay alınamaz diye düşünüyorum, kimsenin günahını almıyım ama.
  • muharrem.05 kullanıcısına yanıt
    Cadillactaki 272hp 400nm SIDI direkt enjeksiyon ile geliyor. Chevrolet avrupadan çekildi ama özel olarak getirtilir herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Cadillactaki 272hp 400nm SIDI direkt enjeksiyon ile geliyor. Chevrolet avrupadan çekildi ama özel olarak getirtilir herhalde.
    sırf o jantlar için bile alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

Sonu Motors ile biten birçok lüks galeri bu aracı getirtecektir

Fiyatlandırması bu aracın satışında ciddi bir faktör olur. Diğer Camaro'lar gibi anormal bir vergiye takılmayacak
  • Camaro da mustang de güncel tasarimlarla eski 60 70 modeldeki ruhlarını öldürdüler bence spor otomobil sınıfına girdiler muscle car dan çıktı ikisi de
  • Arkasi corvette onu mustang olmus bunun ya,nerde kaldi ozgunluk nerde kaldi ruhu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaniyosunfuatabi

Arkasi corvette onu mustang olmus bunun ya,nerde kaldi ozgunluk nerde kaldi ruhu
    Dışı Amerikan, içi Avrupai olmuş. Beğendim.
  • 6.2 nedir abi ya,küfür eder gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.