Şimdi Ara

YENİ 2015 VOLKSWAGEN CADDY [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  YENİ 2015 VOLKSWAGEN CADDY [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü]

# KULÜP İMZA GÖRÜNÜŞ #

Volkswagen Caddy Ana Konu ve Kullananlar Kulübü

# KULÜP İMZA KOD #

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_107674592/tm.htm][image]http://i.imgur.com/3D3tUqQ.png[/image][/link] 
    [size=1][b]Volkswagen Caddy Ana Konu ve Kullananlar Kulübü[/b][/size][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 19 Temmuz 2015; 11:21:47 >

• Evett yeni caddy için hemen konu açılmış Mevcut bi CADDY kulübü vardı kuruculuğunu üstlendiğim ve 2007 yılından bu yana faaliyette olan ama yeni caddy için ayrı bir grup oluşturulmuşsa da tabi ki katılım gösteririz :) :)
  • bizde 1.6 tdi trendline alacağız galiba.
  • Araştırmalarım neticesinde ve volkswagen'in resmi internet sitesindeki donanım kataloglarında Comfortline donanımını Trendline donanımından ayıran belli başlı bi kaç özellik var. Eskiye nazaran daha yumuşak bir geçiş var aralarında, daha önce 1.6 TDİ comfortline kullanmış birisi olaraktan caddy'nin muazzam şekilde donanımının iyi olduğunu savunuyordum fakat yeni caddy trendline'da da aynı durum söz konusu. Trendline modelinde;

- Far sensörü
    - Yağmur sensörü
    - 5" dokunmatik ekranlı multimedya + bluetooth
    - Tamponlar ve kapı kolları gövde rengine boyalı

gibi özellikler mevcut. Comfortline modelinden ayıran özellikler ise;

- Hız sabitleyici
    - Yükseklik ve derinlik ayarlı orta kolçak
    - Arka park mesafe sensörü
    - Klimatronik klima ( çok çok önemli değil )
    - 4 teker çelik jant

Bu durumda ben olsam Trendline modeliyle birlikte opsiyonel olarak hız sabitleyici + park mesafe sensörünüde ekleterek, trend modelini comfort'a çeviririm. Çelik jantlar konusunda da piyasada bir sürü eski caddy'nin comfort jantları var, 1 takım alıp taktım mı al sana comfortline caddy :) arasında 6bin TL fiyat farkı var, bu yapılan ekstralar 6000 TL tutmaz bile. Sağlıcakla kalın.

• Toprağım İlker bu konuyu da sen açtın zannettim.Ben 2014 Comfortline'ı sattım ve yenisine hevesliyim.Bayii yi takip ediyorum gelsin bir inceleyeyim bakalım internetten gördüğüm kadarı ile yine sınıfının en iyisi gibi.Comfortline tercih edeceğim.Sonradan yapılma işi sevmiyorum.Aradaki farklar bana göre ekstra ödemeye değer gibi.Saydığın listede karartılmış camları üst bagajı ayarlı kolçağı döşeme kumaşlarını yazmamışsın.Sen Passat a devam herhalde.Caddy yi özlemedin mi daha? Sen Caddy ciyken sayfan hızlıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel , LPG den iyidir.

• melih9003 M kullanıcısına yanıt
    Abi bugün itibariyle passatı sattım ve bende yeni caddy için bekleyenlerdenim. Fakat ben yeni caddy'den ziyade eğer bulursam 2.0 TDI sportline alcam sıfır kilometre. Bulamazsam 1.6 TDİ Comfortline düşünüyorum Allah nasip ederse inşallah.
  • Buna sevindim.2.0 ın sıfırını bulman biraz zor gibi ben de senin mantığınla düşündüm.İstanbul da 3000 km de var 68 bin TL istiyor ama sıfır her zaman farklı.Sen de yeni Caddy yi bir incele bakalım hem fikirlerini de paylaş senin tecrüben fazla bakış açına güveniyorum.

• melih9003 M kullanıcısına yanıt
    Eyvallah abi vaktim olursa bayramdan önce Eskihisar ya da Doğuş Oto'da bi gezinti yapcam inşallah.
  • Yeni Caddye uyumlumudur sizce? Sanki 8 inc sığmaz gibi duruyor.
    http://www.avin.com.tr/index.php/modeller/volkswagen
  • quote:

Orijinalden alıntı: likapa_53

Yeni Caddye uyumlumudur sizce? Sanki 8 inc sığmaz gibi duruyor.

tavsiyem rns 510 modeline bakın.kendim kullanıyorum.vw orjinal parcası.sizin gosterdiginiz multimedya turevleri hep çin malı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: likapa_53

Yeni Caddye uyumlumudur sizce? Sanki 8 inc sığmaz gibi duruyor.

tavsiyem rns 510 modeline bakın.kendim kullanıyorum.vw orjinal parcası.sizin gosterdiginiz multimedya turevleri hep çin malı.

Teşekkür ederim tavsiyeniz için onları incelemiştim.Android olmasını tercih ederim.Ben Almanyadan getirteceğim Avin abd malı olması lazım.

• donanım farklılıkları yok denecek kadar az hatta hiç yok sensörler var zaten bir park sensörü birde jant tamamdır
  • Konuyu başlatan arkadaşa naçizane bir tavsiyede bulunsam umarım yanlış anlaşılmış olmam, Volkswagen grubu altında 2007 yılında benim başlattığım bir Caddy başlığı mevcut, burdaki arkadaşları oraya yönlendirsek böylece birden fazla caddy başlığı açmamış ve toplanmamış oluruz. Bu başlığı yöneticilere bildirsek nasıl olur ? tüm caddy'ciler tek bir başlık altında topluyduk zaten o şekilde devam etmemizi temenni ediyorum teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih9003

Toprağım İlker bu konuyu da sen açtın zannettim.Ben 2014 Comfortline'ı sattım ve yenisine hevesliyim.Bayii yi takip ediyorum gelsin bir inceleyeyim bakalım internetten gördüğüm kadarı ile yine sınıfının en iyisi gibi.Comfortline tercih edeceğim.Sonradan yapılma işi sevmiyorum.Aradaki farklar bana göre ekstra ödemeye değer gibi.Saydığın listede karartılmış camları üst bagajı ayarlı kolçağı döşeme kumaşlarını yazmamışsın.Sen Passat a devam herhalde.Caddy yi özlemedin mi daha? Sen Caddy ciyken sayfan hızlıydı.

melih bey sizce 2014 confortline caddy i satmak gercekten mantıklı bi kararmıydı?bari 1 2 yıl binip turkiyeye makyajlanmıs ve euro 6 motorlu yeni caddy i bekleseydiniz.bence yanlış yapmışsiniz.cok zarar edersiniz bu şekilde.yeni caddy i gordum.hatta aracımla yan yana ankarada park ettirdim.koseli hatlar ve farlari dısında hicbir fark yok.

• quote:

quote:

Toprağım İlker bu konuyu da sen açtın zannettim.Ben 2014 Comfortline'ı sattım ve yenisine hevesliyim.Bayii yi takip ediyorum gelsin bir inceleyeyim bakalım internetten gördüğüm kadarı ile yine sınıfının en iyisi gibi.Comfortline tercih edeceğim.Sonradan yapılma işi sevmiyorum.Aradaki farklar bana göre ekstra ödemeye değer gibi.Saydığın listede karartılmış camları üst bagajı ayarlı kolçağı döşeme kumaşlarını yazmamışsın.Sen Passat a devam herhalde.Caddy yi özlemedin mi daha? Sen Caddy ciyken sayfan hızlıydı.

melih bey sizce 2014 confortline caddy i satmak gercekten mantıklı bi kararmıydı?bari 1 2 yıl binip turkiyeye makyajlanmıs ve euro 6 motorlu yeni caddy i bekleseydiniz.bence yanlış yapmışsiniz.cok zarar edersiniz bu şekilde.yeni caddy i gordum.hatta aracımla yan yana ankarada park ettirdim.koseli hatlar ve farlari dısında hicbir fark yok.

Hsngencer 2014 Comfortline'ı satmak istekli planlı bir şey değildi Mart 2014 te aldığım aracı 2014 ağustosta üzülerek satmak zorunda kaldım. 6 aylık sürede tam 12 irili ufaklı hadise geldi başına.Çizilmeler dokunmalar sıyırmalar vs.vs.Artık araca tedirgin binmeye başlamıştım.En az 20 aracım oldu hiç böyle kısa zamanda çok hadise yaşamamıştım.Neyse gelelim yeni Caddy ye.Elbette temiz 2012 üzeri temiz Caddy sahibiyseniz yeniyle değişmek için satılmaz fakat yorgun bir Caddy niz varsa veya hafif ticariye geçecekseniz bu yeni Caddy alınır.
    Yeni Caddy de bir önceki modele göre beğenmediğim bir kaç konu var.
    1-5 inch ekran 7 inch ve navigasyonlu olmalıydı.
    2-Bagaj panizotu perde yerine eskisi gibi sert materyal olmalıydı. Uzun yolculuklarda takım elbise vs kırışmayacak esyalar için idealdi.
    3-Immobilizer ışığı öne aynaya doğru alınmış saçma.
    4-Torpido gözü sabit iki katlı olsa daha kullanışlı olur.Opel de öyleydi.
    5-Kalabalık büyük şehirlerde park sırasında çok ihtiyaç olan ön park sensörü alınamıyor. Bu özellik highline da olacak ama şu anda sadece Trendline ve Comfortline gelecek görünüyor.

Köşeli hatlara gelince VW nin yeni trendi bu.Ben köşeli hatları seviyorum.Bütçem uysa Mercedes GLK veya Land Rover Discovery alırım.Eski bir Connect ci olarak Yeni Connect i tercih edemiyorum çünkü en sade kullanışlı yapı ve yüksek ikinci el değeri VW de.Sağlıcakla kalın.

• quote:

quote:

quote:

Hsngencer 2014 Comfortline'ı satmak istekli planlı bir şey değildi Mart 2014 te aldığım aracı 2014 ağustosta üzülerek satmak zorunda kaldım. 6 aylık sürede tam 12 irili ufaklı hadise geldi başına.Çizilmeler dokunmalar sıyırmalar vs.vs.Artık araca tedirgin binmeye başlamıştım.En az 20 aracım oldu hiç böyle kısa zamanda çok hadise yaşamamıştım.Neyse gelelim yeni Caddy ye.Elbette temiz 2012 üzeri temiz Caddy sahibiyseniz yeniyle değişmek için satılmaz fakat yorgun bir Caddy niz varsa veya hafif ticariye geçecekseniz bu yeni Caddy alınır.
    Yeni Caddy de bir önceki modele göre beğenmediğim bir kaç konu var.
    1-5 inch ekran 7 inch ve navigasyonlu olmalıydı.
    2-Bagaj panizotu perde yerine eskisi gibi sert materyal olmalıydı. Uzun yolculuklarda takım elbise vs kırışmayacak esyalar için idealdi.
    3-Immobilizer ışığı öne aynaya doğru alınmış saçma.
    4-Torpido gözü sabit iki katlı olsa daha kullanışlı olur.Opel de öyleydi.
    5-Kalabalık büyük şehirlerde park sırasında çok ihtiyaç olan ön park sensörü alınamıyor. Bu özellik highline da olacak ama şu anda sadece Trendline ve Comfortline gelecek görünüyor.

Köşeli hatlara gelince VW nin yeni trendi bu.Ben köşeli hatları seviyorum.Bütçem uysa Mercedes GLK veya Land Rover Discovery alırım.Eski bir Connect ci olarak Yeni Connect i tercih edemiyorum çünkü en sade kullanışlı yapı ve yüksek ikinci el değeri VW de.Sağlıcakla kalın.

hayırlısı olsun sizin icin.insallah istediginiz gibi olur.bende confortline a rns 510 +bluetooth +ve geri gorus kamerasi taktırdım.full+full oldu.cizimiz darbemizde yok 1 yıldır.bu bizi goturur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.