Şimdi Ara

YENİ 2015 LEXUS NX (ÜRETİM VERSİYONUNUN İLK RESİMLERİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence de güzel olmuş. Lexus tasarım olarak farklı duruyor.

Biraz avrupaya yatırım yapsalar, 1.6, 20 dizel benzinli turbo motorlar, otomatik şanzuman sunsalar başarılı olurlar aslında. 1.6 dizel ct, is, nx serisi ülkemizde ve avrupada başarılı olurdu.

Büyüyemezsen küçülürsün lexus, hadi biraz atağa geç artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandx -- 15 Mayıs 2014; 15:57:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Bence de güzel olmuş. Lexus tasarım olarak farklı duruyor.

Biraz avrupaya yatırım yapsalar, 1.6, 20 dizel benzinli turbo motorlar, otomatik şanzuman sunsalar başarılı olurlar aslında. 1.6 dizel ct, is, nx serisi ülkemizde ve avrupada başarılı olurdu.

Büyüyemezsen küçülürsün lexus, hadi biraz atağa geç artık

Toyota müdahale ediyor olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inque

Bizim pazara Lexus neden girmiyor anlamak güç. Zaten hem lüks araçları var hem de fiyat olarak Mercedes, BMW'den falan çok uygunlar.

Bizim ülkemize gelince pek bir uygunlukları kalmıyor vergiden dolayı. Uygun olsa bile mtv'den kaybediyor. En küçük motorlusu 2500cc(ct 200 hibrit hariç). Yeni 2.0 turbo çıkarmışlar. Onunla beraber dizel falan da çıkarırlarsa belki ülkemize de gelirler.
  • Toyota lexus diye ayırmaya bile gerek yok bence, bu tür stratejik kararlar tek bir merkezden alınıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandx -- 15 Mayıs 2014; 16:04:22 >
  • quote:

Toyota lexus diye ayırmaya bile gerek yok bence, bu tür stratejik kararlar tek bir merkezden alınıyordur.

Ayırmıyorum da hani belki içlerinden biri isyan eder ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

quote:

Toyota lexus diye ayırmaya bile gerek yok bence, bu tür stratejik kararlar tek bir merkezden alınıyordur.

Bu japonları anlamak zor Çok mu korkaklar nedir. Ellerindeki potansiyelin farkında değiller sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopluumit

Yemin ederim. Daha yakışıklı...

YENİ 2015 LEXUS NX (ÜRETİM VERSİYONUNUN İLK RESİMLERİ)

Nasıl bir zevkiniz varmış merak ettim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

quote:

Bu japonları anlamak zor Çok mu korkaklar nedir. Ellerindeki potansiyelin farkında değiller sanki

Şu var ya şu,vuracan kırbacı

YENİ 2015 LEXUS NX (ÜRETİM VERSİYONUNUN İLK RESİMLERİ)

• Omg süper daha ne olsun.Premium sonuçta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben IS-F modelini kullandıktan sonra m3 ten soğudum . Çok hoşuma gitmişti. Lexus CT200h yatıyor bulgaristandaki garajımda. Keşke burada da lexus olsaydı :/
  • değişik olmuş...
  • 2.0 dizel 4x4 otomatik gelir ise 160-180 bin arası gayet güzel iş yapar
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    İlk resimlerdeki tasarım çok kötü. Ha şu tasarım yukarıdaki tasarımdan benim neznimde daha iyi keza şunu azıcık şişirip vw amblemi çaksam herkes ayılır bayılır. Ve herkesin zevkleri ve renkleri başkadır tartışılamaz.
  • Gabriel.Espaso kullanıcısına yanıt
    Malesef ülkemizde ki marka takıntısı ve yüksek vergi yüzünden bu tür araçları ülkemizde göremiyoruz toyotanın premium markası olmasına rağmen durum böyle imkanım olsa IS300 sahibi olmak isterdim

http://youtu.be/9u3gxDrkGOE
  • şu lexusus canavar gibi araç birde fordun amerikan versiyonlu jeepleri var türkiyede göremetim varmı bilmiyorum sanrım yook kamyonetleride fena bu fordun çok güçlü motorları varr
  • Sevmedim tipini...arkasıda yeni kasa focusun stoplarını andırıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok şık olmuş içiyle dışıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: weycell1905

quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

Araç güzelde, şu ekranları neden gömme yapmaktan vazgeçiyor üreticiler?Böyle güzel durmuyor.Yine bu araçta fazla sırıtmamış ama Mercedes işin suyunu çıkardı rezillik konusunda.Şu ekranları gizleyin arkadaş böyle olmuyor yahu!

Yeni moda bu, mazda 3'te de böyle, bence de hos değil.

gömülü ekran yansıma yapıyor o yuzden tablet ekran kullanılıyor, ama alıştıkça bence hoş
  • para verip alırmısın? kimse almaz
    100 kişiden çıkar 1.5 kişi seçimi yapar... lexus farklı...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.