Şimdi Ara

Yeni 13m mercedes travego (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
1
Favori
14.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Konfor olarak zamanında ithal gelen O 404 lerin üzerine tanımam.

Hala daha öyle bir otobüs gelmedi.

Alıntıları Göster
    çitayı yükseltelim ve 303 europa diyelim yollarda onlar gerçek bir efsaneydi 1990 lı yıllarrda..

otomarsan yapımı yerli 303 ler vardı..
    https://www.youtube.com/watch?v=GbJbPwuRaUw&feature=youtu.be

bu aracı herkes filosuna katamıyordu bu araca hayrandım..(
  • quote:

Konfor olarak zamanında ithal gelen O 404 lerin üzerine tanımam.

Hala daha öyle bir otobüs gelmedi.

Alıntıları Göster
    katılıyorum ama küçük bir ekleme yapmak istiyorum; 560 intour lar da çok konforluydu. yada bana öylesi denk geldi has turizimindi özellikle en öndeki diz mesafesi efsaneydi.
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    303 europa şu yan camları tavana doğru kavisli olan modeldi yanlış hatırlamıyorsam :))

303 serisini ben sevemedim hiç ya nedense. İç mekanlarında ozellikle çok 80ler havası vardı. Koltuklar, meşhur çizgili 302 den kalma döşemeler vs. çok modern durmuyordu. Bide millet fosur fosur sigara içerdi anasını satayim yol tam bir işkenceye dönerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

303 europa şu yan camları tavana doğru kavisli olan modeldi yanlış hatırlamıyorsam :))

303 serisini ben sevemedim hiç ya nedense. İç mekanlarında ozellikle çok 80ler havası vardı. Koltuklar, meşhur çizgili 302 den kalma döşemeler vs. çok modern durmuyordu. Bide millet fosur fosur sigara içerdi anasını satayim yol tam bir işkenceye dönerdi.
    takip ettiğim birkaç kişi var; sen, zotacing, command. sen bandan yeni kurtuldun command 1 aylık ban aldı zotacing banlanmış. neler oluyor forumda? anlamsızca, trolca yorum yapanlara birşey yok, benim ciddiye alıp birşeyler öğrendiğim ne kadar adam varsa banlanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

takip ettiğim birkaç kişi var; sen, zotacing, command. sen bandan yeni kurtuldun command 1 aylık ban aldı zotacing banlanmış. neler oluyor forumda? anlamsızca, trolca yorum yapanlara birşey yok, benim ciddiye alıp birşeyler öğrendiğim ne kadar adam varsa banlanıyor

Alıntıları Göster
    Eyvallah... Vallla ben yine heran girebilirim kodese. Geçen gene biriyle dalaştım bugün yarın kapıya dayanır cendermeler

• quote:

İki çeşiti vardı.Daha eski olanı camlar kavisli olan.90 model altı diye biliyorum.Acayip sesi vardı.303 lerde v6 ların sesi ortalığı inletirdi v8 lerde o kadar ses yoktu.
    Birde 90 model üstü 303 le aynı tip ön kapı üstü cam olmayan modeli vardı.
    Kavisliler direk ithaldi düz olanı bilmiyorum.(düz yerliymiş)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 26 Nisan 2020; 21:1:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    V8 de o kadar yabana atılacak bir motor değil di be

Sesten tork fışkırıyor resmen.

• quote:

V8 de o kadar yabana atılacak bir motor değil di be

Sesten tork fışkırıyor resmen.
    Bu aslında v6 sesi gibi
    Ya v6 motor yada egzoz la oynamışlar
    Bizim ev yolun kenarındaydı.Adana Antep Van dan Antalya ya geçen otobüsler sabaha karşı geçerlerdi.O sessizlikte anlardık geçenin ne olduğu.
    Birçok yerde 303 lerin tamamı v8 olarak geçiyor ama 90 altı v6 biliyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 26 Nisan 2020; 21:26:52 >
  • texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    Command division tamam da diğerini demesen eyidi...

• Çocukluğumda 302'lerle şehir dışı yolculukları yapılırdı. Kalem kutusu kadar metal kapaklı küllükleri vardı. 80'lerin ikinci yarısı

2000'li yıllarda istanbul-ankara arası haftada 1 kez gidiş geliş yolculuğum olurdu. Varan turizm'le giderdim. Puan da veriyordu. 1 yılda 4 ya da 5 kere gidiş dönüş bilet kazanırdım.

Otobüsleri eskiydi, 315 hd ya da 316 hd sanırım.

1994 de de 304'e bindiğimi hatırlıyorum. Sanırım o yıl çıktı. Bundan daha iyisi nasıl olur derdik.

Hey gidi günler

• individual İ kullanıcısına yanıt
    302ler ile ben de çok seyehat ettim zamanında :)) hey gidi eski Türkiye. Yollar zaten rezalet, otobüs desen yalıtım diye bişey yoktu arabada motor resmen kucağında çalışıyor gibiydi. Dediğin gibi her koltuğun arkasında metal kullukler...

Suları da tek içimlik şeffaf poşette dağıtırdı muavinler

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Valla olabilir üstad kesin bişey diyemem :))

• quote:

302ler ile ben de çok seyehat ettim zamanında :)) hey gidi eski Türkiye. Yollar zaten rezalet, otobüs desen yalıtım diye bişey yoktu arabada motor resmen kucağında çalışıyor gibiydi. Dediğin gibi her koltuğun arkasında metal kullukler...

Suları da tek içimlik şeffaf poşette dağıtırdı muavinler
    Sen de az ihtiyar değilmişin be yav
    302 lerle ben de çok gittim geldim. Aydın turizmin aydın-ege üniv kampüs arası çalışan servis otobüsü vardı 302, az gidip gelmedim onunla. Sonradan yanlış hatırlamıyorsam 302 s ler çıktı v6 motorlu millet anlata anlata bitiremezdi.

Varan sektördeki kalburüstü şirketti, 2000 yılında koltuk arkası ekranlı araçları vardı, tesisleri, hizmet kalitesi bambaşkaydı.

Adamların o kadar kaliteli bi hizmeti vardı ki, bu sektörde ayakta kalamadılar resmen. Yakında yeniden açılacak diyorlar, bakalım nasıl olacak bu şartlardaki sektörde.
  • CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    Ee zaman zehir gibi akıyor patron... Yolu yariladik biz artık.

Bu arada adam başlığı açtı kayboldu. Uğradığı da yok

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    sen geç kalmışsın ben cam şişelerden içmiştim suyu poşetlerden önce. suyu sakladıkları dolapların ve bagajın allen anahtarı ile açılması, en ufak kazada kağıt gibi bükülmeler... yolculuk için berbat zamanlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

sen geç kalmışsın ben cam şişelerden içmiştim suyu poşetlerden önce. suyu sakladıkları dolapların ve bagajın allen anahtarı ile açılması, en ufak kazada kağıt gibi bükülmeler... yolculuk için berbat zamanlardı.
    O sulara ben de yetiştim. Şişeler dolapların içerisinde suyun içerisinde soğurdu hatta. Boş kasalar da arka beşlinin önünde yerde koridorda dururdu tangır tangır öterdi.

• CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    molada muavin arka lastiğin arkasına takozu koyar, çekiçle arka lastiğe birkaç defa vururdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

O sulara ben de yetiştim. Şişeler dolapların içerisinde suyun içerisinde soğurdu hatta. Boş kasalar da arka beşlinin önünde yerde koridorda dururdu tangır tangır öterdi.

Alıntıları Göster
    Başka bir mazot deposu faciası. Akordion gibi olmuş gene. Allah'tan bu sefer alev almamış. Gerçi Travego da önlemlerini almışlardır artık.

Yeni 13m mercedes travego

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 27 Nisan 2020; 9:58:47 >
    Hocam 304'ün bir hikayesi var, paylaşayım;

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.