Şimdi Ara

Yeni 13 inç MacBook Pro iOS uygulama geliştirmek için yeterli olur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yazılımla uğraşmak için "13 inç MacBook Pro"dan almak istiyorum "6.299,00 TL" fiyatı olduğu için açıkçası araştırmadan almakta istemiyorum. Yazılımla uğraşacağım, Android ve iOS uygulama geliştirmek için ideal mi ? Makine beni uzun bir süre götürebilir mi? iOS uygulama için bu bilgisayar yeterli olur mu?

• Olur hocam hatta air bile yeterli olur :) görüntü işleme ile ilgili birşey yapmayacaksan daha üstüne bakmana gerek yok.
  • olur , Air bile yeterli olur
  • Götürür, bir tavsiye, harici bir monitör de alın, iki monitör çok daha rahat çalışırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

Götürür, bir tavsiye, harici bir monitör de alın, iki monitör çok daha rahat çalışırsınız

Harici monitör olarak tavsiyeniz.
  • a.f.y. kullanıcısına yanıt
    geçenlerde ofisteki bilgisyarlardan birisine bu ekranı aldım fiyat performans olarak çok başarılı

http://www.vatanbilgisayar.com/hp-t3m78aa-24es-23-8-genis-ekran-ips-led-monitor.html
  • dreampowder kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheApproachingCurve

Olur hocam hatta air bile yeterli olur :) görüntü işleme ile ilgili birşey yapmayacaksan daha üstüne bakmana gerek yok.

Görüntü işlemeden kastın, makine öğrenmesi ile görüntü işleme ise laptopların hiçbirisi kurtarmaz. NVIDIA Tesla gibi ekran kartlarıyla canavar bir desktop lazım. :)
  • MrKoenig kullanıcısına yanıt
    Apple son WWDC toplantısında Augmented Reality'e giriyor, bu bağlamda da thunderbolt üzerinden bağlanabilen harici ekran kartlarını destekleyeceğini duyurdu, gerekirse öyle bir eklenti yapılır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

Apple son WWDC toplantısında Augmented Reality'e giriyor, bu bağlamda da thunderbolt üzerinden bağlanabilen harici ekran kartlarını destekleyeceğini duyurdu, gerekirse öyle bir eklenti yapılır :)

O zaman tabiki çalışır, zaten veri olarak da besleyebilecek durumda Thunderbolt portları.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.