Şimdi Ara

øøøø YENİ 1 haziran 7 temmuz axess 55 chip para (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
38
Favori
9.760
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kubilayn

bu kampanya axess' in sayfasında yok. 4556 ya sms gönderdim RAMAZAN yazıp, Bu servis şu an kullanım dışıdır'' cevabı geldi.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3845/ramazanda-55-tlye-varan-chip-para

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanyaya katıl butonu yok sayfada. dediğim gibi sms gönderdim ancak servis dışı dedi. başka var mı ben gibi
  • 4556 degil, 4566 olacak.

• Telefonda akbank'ın uygulaması varsa oradanda kampanyaya katılabilirsiniz. Ben öyle katıldım kampanyaya şimdi sıra axess pos'u olan shell bulmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokcesel -- 8 Haziran 2016; 11:02:15 >
  • Mayıs'ta Shell bonus kampanyası vardı.

yakınınızda en fazla 2 shell olsa , buna katılmış olanlar %99 üye işyeri oluyor. Tabi axess pos cihazı var mı onu tespit etmek gerekli.

Belki shell mh. size yakın adresleri verebilir.

• görmedim bunu yaw yoksa cok pis combolardım
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Gitmeden önce aramayi düşünüyorum bu ay 2 kere 100 liralık alirim 22 lira az degil :)

• Bimde deneyen oldu mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bir Shell'i aradım ortak pos dedi puan gelip gelmeyeceğini bilmiyorum dedi. Ortak postan puan gelmez sanirim ?

• Ramazan yazip 4556 ya gonderdim axess kartim var ancak su mesaji aldim

Bu servis su an kullanim disidir
    Vodafone

• quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

Ramazan yazip 4556 ya gonderdim axess kartim var ancak su mesaji aldim

Bu servis su an kullanim disidir
    Vodafone

görsel yanlış

axess içün 4566

0532 752 4566

• evet görsel yanlış, Şuan da kampanyaya katıl butonu aktifleştirilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokcesel

Hocam bir Shell'i aradım ortak pos dedi puan gelip gelmeyeceğini bilmiyorum dedi. Ortak postan puan gelmez sanirim ?

ekranda AXESS logo varsa (geçişlerde) ve üye işyeri ise olur.

Benim burada şahsa ait shell var + Axess pos ama ÜYE İŞYERİ değil.

Sadece YAKIT SEKTÖRÜ olursa şartsız oradan alıyorum.

• Opet İstasyonlarında fiyatların yazdığı totemin yanında bir de üye olunan kartların logoları oluyor. Onlar genelde doğrudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: Gokcesel

ekranda AXESS logo varsa (geçişlerde) ve üye işyeri ise olur.

Benim burada şahsa ait shell var + Axess pos ama ÜYE İŞYERİ değil.

Sadece YAKIT SEKTÖRÜ olursa şartsız oradan alıyorum.

Hocam simdi müşteri hizmetlerini aradım ortak pos ve başka bankaların pos cihazlarında gecerli degil diyor. Ankara da üye olan is yerlerini sordum biz de boyle bir bilgi bulunmuyor dedi.

Şimdi bizim evin burada bir Shell var şahsa ait Orayı aradım, Akbank'ın pos cihazinin oldugunu söyledi ama senin dediğine göre orası ' üye is yeri ' degil. Ben nereden alacağım mazotu simdi faydalanamayacagim sanırım bu kampanyadan

• Bonus Flash uygulamasında konuma göre kampanyanın geçerli olduğu iş yerleri gösteriliyor bunu yapan başka banka yok mu

• Ben bu konuda biraz şanslıyım, çünkü hem sıcak fırsatlar takipçisi hem de artık tüm ilçe deki istasyonları biliyorum.

Ufak bir yakıt (yada 100 tl sigara) alıp ertesi gün bankayı arayıp tüm bu sorularını tekrar sorabilirsin.

Aslında ORTAK POS olması konusunda yanlış bilgi vermiş olsalar da ÜYE İŞYERİ riski daha önemli.

Hiç ihtiyacın yoksa 10 TL yakıt alıp axess pos dan çektir (Elemana axess seçeneğini göster/anlat) sonra bankayı ara.

Ben 10 kart olsa 50 kez çekecek imkana sahip olduğum için artık dikkat etmiyorum.

• Gokcesel kullanıcısına yanıt
    Hocam axess posu olması bence yeterli oluyor. Dün bizim kasaptan 150TLlik alışveriş yaptımki kasap/şarküteri sektör olarak dahil değil sanırım. Mahalle kasabı üye işyeri de değil posundan puan vs kullanılmıyor. Ama 5 dk sonra bir bakayım dedim meğerse sektör bilgisi süpermarketmiş ve axess posu olmasından mütevellit 11 TL hemen yatmış. Biraz karışık bu üye işyeri mevzuu. Ben axess posu olup sektör bilgisi tutan heryerde puan kazanmak mümkün diye düşünüyorum en azından benim işlemde geçerli oldu.

• internet üzerinden kampanyaya dahil olan site var mı?
    gepe kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sizin kadar takip etmiyorum açıkcası ilk defa denk geldim 2 gun sonra da uzun yola çıkacağım icin de değerlendireyim dedim.

Ben hep mazotu aynı istasyondan alıyorum. Ortak pos olan yer burası. Simdi Akbank mobil uygulamasında gördüm de ben 1 hafta önce 50 liralık mazot almıştım 0.05TL chip para vermiş mesela sanıyorum buradan alırsam kampanyanın gecerli olacağını düşünüyorum bunu gördükten sonra.

Teşekkür ederim yardımınız ve cevabınız icin ayrıca.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.