Şimdi Ara

Silinsin (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
17
Favori
28.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Firma #Hepsiburada Yiyecek #Yemek
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bende Alicamda 3 5 tane ve sürekli olarak . Daha önce yemek sepeti den sipariş vermedim bu işin öncesi nedir siparişin iptal olmaması icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tryunar

Hocam bende Alicamda 3 5 tane ve sürekli olarak . Daha önce yemek sepeti den sipariş vermedim bu işin öncesi nedir siparişin iptal olmaması icin

her seferinde yeni bi numarayla onaylatman gerekicek. 1 numara 1 kez eskiden bikaç taktik vardı bok ettiler yalan oldu.!!
  • arada hatalı hesaplar olabiliyor ama siparişlerimiz geldi teşekkürler güvenli alışveriş için.
  • numara değişmeme rağmen İptal hep iptal oluyor artık joker indirimi felan kullanıyorum bıktım iptallerden hesap paramda gidiyor satıcı iade yapmıyor sorumluluk almıyor
  • Dediği vakitte hesapları gönderdi. Sorunsuz şekilde sipariş verdim. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güvenilir ve ilgili bir arkadaş

• 2 adet hesaptan sorunsuz sipariş verdim, teşekkürler.

• Güvenilir arkadaş . 100 den fazla alışverişim olmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: xymox

Güvenilir arkadaş . 100 den fazla alışverişim olmuştur

Geri bildirim için teşekkür ederim.

• 2 adet hesap alındı sorunsuz bir şekilde sipariş verdim güvenilirdir.
  • Bu satıcıdan hesap aldım siparişim iptal edildi daha önce aynı bumara ile sipariş vermeme rağöen böyle sorunlar yaşamamıştım satıcıdan yeni hesap iatediğinde yeniden ücret istiyor yazık gerçekten 1 tl için be hale düşmüşsünüz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce hesap aldım ve sipariş verdim.
    Güvenilir ve alakalı bir satıcı.
    Tavsiye ederim
  • Eonars E kullanıcısına yanıt
    Hocam satıcı zaten ana başlığa yazmış gerekli açıklamayı, bence su yazıyı yaparak sen kendini 1 lira için küçültüyorsun. Ayrıca 100 den fazla alım yaptım forumda güvenilir bir satıcıdır,teşekkür ederim kendisine bu vesileyle.

• takdag90 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam güzel mesajınız için. Maalesef ne yapsak ta bazı insanlara anlatamıyoruz. Biz de alışverişimizi sizin gibi değerli dostlarımızla yapıyoruz. Bu bize yetiyor.

• Whatsapp’tan mesaj attım

• Güncel

• Her uyelik icin kullanilmamis telefon numarasi gerekiyor onuda yazin bence millette onlarca numara yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ado102

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Alakasi yok iki kere kod almistim telefon numarasi ayni diye iki siparisimde iptal oldu kuponlarda buhar olmustu bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Alakasi yok iki kere kod almistim telefon numarasi ayni diye iki siparisimde iptal oldu kuponlarda buhar olmustu bilginize.

Alıntıları Göster
    O sizin sorunuzuz. İlanda kapı gibi yazmışım İPTALLER HAKKINDA BİLGİSİ OLMAYAN HESAP SATIN ALMASIN diye. Sizinki iptal oldu diye herkesinki iptal oluyor sanmayın. Bu size son cevabım. Polemiğe girmeyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.