Şimdi Ara

Yemeksepeti Seçili Restoranlarda %25 İndirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
3.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: king2424

@Madik1903 Hocam restorandan Yemeksepeti üzerinden alınan tüm ürünlerde %25 indirim var, nasıl saklasın yemek sepeti bunu, getir siparişi olarak mı göstersin. Yemeksepeti indirimin hepsini işletmeye yıkmıyorsa, indirim makul, ama tabii işletmenin insafına kalmış.

@nicksizayı Getir'in indirimli restoranlarda komisyon ücretini bizlere indirim olarak yansıttığı kanaatindeyim hocam, tahmin ettiğim gibi ise indirim oranı yüzde %50 olduğunda Getir cebinden her 10 lira için 1.5 lira ödüyor, Yemeksepeti bir üçkağıt yapmıyorsa Yemeksepeti'nin cebinden çıkan para 10 lira için sadece 25 kuruş, bu meblağ 100.000 lira için 2500 lira yapıyor. Umarım indirim restoran ve Yemeksepeti arasında paylaşılıyordur ve restoranlar indirim oranını yükseltip Yemeksepeti'ne kendi ilacını tattırırlar.

getir %50 de 10 10 paylaşılıyor örneğin 40tl lik sipariş restoranda 30tl gözüküyor 10 u getir veriyor 10 u restoran %50 hesabı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Getir varken gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekellik bitiyor eyyy yemek sepeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FOCUSSTYLE -- 20 Ekim 2020; 2:53:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • getir de çok ağır ya.. daha bursa da yoklar

pandemı oncesı baslamışlardı tam ıptal ettıler koca sehrı

• ördek gibi adam Ö kullanıcısına yanıt

Muhtemelen restoran anlaşmalı. Getiryemek %50 indirim yaptığında bana gelen yemekte fişe baktım 40 liralık yemeğe ben 20 verdim fişte 30 yazıyordu. Muhtemelen bir kısmını restoran bir kısmını firma ödüyor. Bu da öyle bi durumdur diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffycan

Muhtemelen restoran anlaşmalı. Getiryemek %50 indirim yaptığında bana gelen yemekte fişe baktım 40 liralık yemeğe ben 20 verdim fişte 30 yazıyordu. Muhtemelen bir kısmını restoran bir kısmını firma ödüyor. Bu da öyle bi durumdur diye düşünüyorum.

evet getirin %50 anlaşması sanırım %50 nin yarısın restoran yarısını getir karşılıyor 25 25

• feedyourhead. F kullanıcısına yanıt

nevzat yemeksepetini satalı 5 yıl oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Delivery hero diye bir Alman şirketi satın almıştı yanılmıyorsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendine Joker sırası gelince lahmacun 20 lira, 2 adet etli tantuni menü 90 lira yazan işletmeyi gördüm.

Sonuç çıkacak mı? Tabi ki hayır. Ekran görüntüsü ile duruyor.

YemekSepeti ancak sosyal medyada malzeme olacak komik cevaplar verme uğraşında olsun.

Bu %25 meselesinde de yakında bindirime indirimleri görürüz.

Getir güzel kampany yapıyor restoran zincirini genişletirse daha da bunları tercih etmem.

• sioux kullanıcısına yanıt
    CEO olarak sıfır yetkisi olduğunu düşünememiştim, teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.