Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

YEMEKSEPETİ KURUMSAL ÜYELİK REZİLLİGİ ! RESTORANLARIN ÇEKTİKLERİ ! BUYRUN OKUYUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
107
Cevap
0
Favori
10.196
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> YEMEKSEPETİ KURUMSAL ÜYELİK REZİLLİGİ ! RESTORANLARIN ÇEKTİKLERİ ! BUYRUN OKUYUN
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      970 Mesaj
      26 Temmuz 2018 13:42:41
      Kardeş bak madem rahatsızsın bu sistemi kullanma tamam mı ?
      |
      |

• Yarbay
      2651 Mesaj
      26 Temmuz 2018 14:29:05
      Sizin yaptığınız iyi cesaret. Donanımhaber ölücülerine joker’i kötülüyorsunuz. Siz üç gün içinde batıyoruz deseniz “zaten batıyorsunuz son üç gün bize bedava yemek verin” diyecek arkadaşlara restoranların zarar ettiğini anlatmaya çalışıyorsunuz. Kolay gelsin. Bu arada şirketin kuralları belli. Sizin de kuralına göre oynamanız gerekiyor. Bunların bir çoğu tüketici yararına.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      590 Mesaj
      26 Temmuz 2018 15:02:47
      Bende kullanıyorum yemeksepetini çok memnunum hatta. Küçük esnafran da aldığım oluyor zincir restonlardan da. 1 saate kadar siparişi alırım ama 1 saati geçerse iptal ederim bedava değil sonuçta para ödüyorum. Sen işini iyi yaparsan kazanırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• 26 Temmuz 2018 15:05:12
      konuya girince aciktim. mutlu musunuz. gidiyorum. .
      |
      |

ben hastayım dedim dedim bana inanmadınız bak ne oldu şimdi? gördünüz mü?
      :)
    • Yüzbaşı
      498 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      TallMan

26 Temmuz 2018 16:31:48
      30 liralık jokerden 15 lira restorana kalıyorsa ve normal satışlardan vs zarar ediyorlarsa bu restoranlar gerizekalı mı hala orada üye kalıyor? Demek ki siparişleri kat kat artıyor daha çok kazanıyorlar ki devam ediyorlar. Devir böyle artık bi fast food restoranına gidip yiyip gelmek var bir de 2 tık ile sipariş vermek. Alan mutlu veren mutlu bence
      |
      |

• Yarbay
      2611 Mesaj
      26 Temmuz 2018 18:10:51
      müşteri olarak çok seviyorum kullaniyorum.

Restaurant olarak sevmiyorsaniz sistemden çıkın mecbur degilsiniz ya.

Ha cikmiyorsaniz demek ki adamlar iyi para kazandiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      94 Mesaj
      26 Temmuz 2018 20:55:47
      Açıkcası pek umrumda olan bir durum degil ama çok sevdigim esnaflar olunca konusup artik siparislerimi telefon ile verecegimi soyluyorum mutlu oluyorlar. Her onunuze gelene yapmayın. Hizmeti iyi olup hakedene yapin.

|
      |

• Yarbay
      2103 Mesaj
      26 Temmuz 2018 21:08:24
      2 yıldır kullanıyorum, sadece yemek siparişi veriyorum, restoranlardan gördüklerimi yazayım:

1) %12 komisyonu + benzin parasını fiyata ekleyin, kafanız rahat etsin. McDonald's örneğine bakın mesela, en az 10 TL koyuyorlar menülerin üstüne.
      2) yorum yok.
      3) Jokerlerde bazı menüleri kapatabiliyorsunuz, jokere özel menü de çıkarabiliyorsunuz. Zararı engellemek sizin elinizde.
      4) Sipariş yola çıkınca sipariş iptal etmezler. Yola çıkmasına yakın bi süre kalınca ararlarsa yolda dersiniz.
      5) Bırak da bilelim siparişin ne zaman geleceğini tahmini de olsa?
      6) Oraya çıkmak gereksiz, işinizi iyi yaparsanız zaten yeni müşteriler gelecektir. Ben bildiğim yerlerden sipariş veriyorum, puanına ve süresine bakarak tabi.

Özet olarak iş sizde bitiyor.
      |
      |

Steam ID: thetimelorddh | Social Club ID: AlperOZD | Atatürkçü. | English | PHP | Javascript | jQuery | C | Java | Android | İTÜ İnşaat Mühendisliği | SINCE 01.02.2012

I am The Doctor. I always will be. But times change, and so must I... we all change. When you think about it, we are all different people, all through our lives and that's okay, that's good! You've gotta keep moving, so long as you remember all the people that you used to be. I will not forget one line of this, not one day. I swear. I will always remember when the doctor was me.
    • Yarbay
      3684 Mesaj
      26 Temmuz 2018 21:15:24
      Kdv ödediği için şikayet ediyor ahah senin gibiler yüzünden benzin 6 lira. o tırtıkladığın kdv ler dolaylı yoldan beim cebimden çıkıyor haram zıkkım olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 26 Temmuz 2018; 21:16:20 >
      |
      |

Bir fanboydan alıntı: "Bence bu olay Playstation markasının da bitişini simgeliyor. Bu olayla birlikte Playstation da Dreamcast gibi tarihin tozlu raflarında yerini alacaktır. Microsoft ve Nintendo, Sony'yi piyasadan silerler diye düşünüyorum."
    • Binbaşı
      1274 Mesaj
      26 Temmuz 2018 22:06:15
      Yemek sepeti gibi aracı kurum ve kuruluşlara neden ihtiyaç var ki?

Büyük firmaların zaten kendi siteleri ve sipariş sistemleri var.
      Daha küçük yerel firmalara ise telefonunu alıp sipariş verme imkanı var.

Problem?
      |
      |

• Yarbay
      5866 Mesaj
      26 Temmuz 2018 22:15:01
      Az bile yapıyorlar üyeliğini iptal ederler inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Apple İmac 21.5 Late 2013 2.7 Ghz İntel Core İ5
      Apple İphone 8 Plus 64 GB Space Gray
    • Uzaklaştırılmış 258 gün cezanın, 257 gün 3 saat 55 dakika kadarı kaldı.
      27 Temmuz 2018 01:45:43
      Kardeşim benim bulunduğum semtte birçok mağaza var ama alt limiti 20 üstü yerleri seçmeme rağmen firma iptal ediyor siparişi acaba 3 ünüde aynı firmadan sipariş etseydim banlanacakmıydı çünkü 3 farklı firmaya sipariş çektim 3 üde iptal oldu.

Ayrıca şunu da söyleyeyim, seni gayet iyi anlıyorum. Bu anlattıklarınla sen haklısın Allah yardımcın olsun. Aynı şekilde restorantında sende halkı kazıklıyor fahiş fiyat çekiyorsan sende suçlusun çekiyorsan laf meclisten dışarı

|
      |

Gözüm,aklım,fikrim var deme; hepsini öldür..
      Sana çöl gibi gelen,O göl diyorsa; göldür..Üye kendi isteğiyle uzaklaştırılmıştır.
    • Yarbay
      2408 Mesaj
      27 Temmuz 2018 15:34:21
      benzin olayı sizle alakalı, bize uzak bir mahallenin minimum sipariş tutarı 50 tl mesela

ayrıca yemekten aldığı komisyonu ekleyebilirsiniz, çoğu yer öyle yapıyor, döner 3 tl ise koyuyor 4 tl ye, alan zaten alıyor, komisyonuda içine dahil etmiş olursunuz

|
      |

• Yarbay
      3484 Mesaj
      27 Temmuz 2018 18:19:15
      o degilde hic dikkat etmediniz mi joker cikan restauranta gidin bakin tum kampanyali ve en cok siparis verilen urunler listede yok,adamlar onu bile kaldirmislar !!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Zaman bir girdap gibidir,onu anladığını hissettiğinde iş işten geçmiştir,yasamda buna benzer,zaten yasamın yansımasıda ZAMAN değilmidir!!!
    • Yarbay
      2806 Mesaj
      28 Temmuz 2018 02:07:46
      Joker çıktıkça denerim hiç kaçırmam. Sonra beğendiklerim bir kenarda durur, joker olmadığı zaman onlara sipariş veririm. Böyle bir reklama vereceği paranın yanında bir kaç saatlik ucuza satış nedir ki?
      |
      |
    • 28 Temmuz 2018 02:30:08
      Musteri memnuniyeti nedir bilmeyen barbarlara kumas dike dike ogretiyorlar demek musteri memnuniyetinin ne demek oldugunu. Bunda kotu bir yan goremiyorum ben.

|
      |

• Yarbay
      6627 Mesaj
      28 Temmuz 2018 03:06:18
      E kardeşim kullanmak zorunlu mu bunu? O yazdığın maddelere rağmen sen bunu kullanıyorsan demek ki kullanmadığın zamana göre daha fazla para kazanıyorsun kesintilerden sonra, değil mi? Senin dükkanı hayatında duymamış insanlar sipariş veriyor, yine joker açtığında normalde kötü bu, bundan söylemeyelim diyecek insanlar deniyor, severlerse bir daha söylüyorlar ya da arkadaşlarına söylüyorlar. Yemeksepeti gibi reklam zor bulursun, oraya buraya ilan assan kimse takmaz, yemeksepetinde ise insanlar görüp deneyelim diyorlar.
      |
      |

When one person suffers from a delusion, it is called insanity. When many people suffer from a delusion it is called a Religion.
      -Robert M. Pirsig
    • Binbaşı
      1792 Mesaj
      28 Temmuz 2018 03:59:48
      rezillik falan değil siz şuan boş ypaiyorsunuz başka birşey değil adamların sistemleri gayet iyi işliyor üye olmak zorunda değilsin yemek sepetine kimse sana yemek sepetine üye ol falan demiyor madem sevmiyorsun bu kadar satişlarini üye olmadan yap
      |
      |

• Yüzbaşı
      421 Mesaj
      28 Temmuz 2018 06:34:45
      çok güzel anlatmışsınız benzin mesafe anlatmıssınız da 4.5 tl lik kolayı 7 tl ye satıyoruz hele bide şahsen başıma çok geldiği için söylüyorum 2.5 litre kola 7 tl ödeyip teneke kola.gönderimlerinden hiç bahsetmemişsiniz. bir özürle çıkıyor restoranlar işin içinden. giren giriyor. Haklı olduğunuz yönler yokmu var. Ama sütten çıkma ak kaşık da deil bu restoranlar

• Yüzbaşı
      447 Mesaj
      28 Temmuz 2018 10:51:16
      O ses ten bi çiğköfte siparişi verdim tam tamına 55 dakikada geldi.
      Pişen birşey değil.
      Hazırlanması gereken birşey değil.
      İnce dokunuşlar isteyen birşey değil.
      Birdaha yemeksepetinde o ses e girermiyim asla girmem.

Yemeksepeti olmasa elimle gider çiğköfte alırmıydım ? Asla almazdım. Üşenirim yani. Adam sizin kasanıza para koyuyor ve komisyon tabiki almak zorunda.
      Gereksiz alınganlıklar sezdim yav. ^^

Not: Migros da 250ml cola 1.85 TL
      Çoğu restoranda 330ml cola 4 4.5 TL bandında.
      Benzin masraflarınızı fazlasıyla çıkarıyorsunuz yan ürünlerden zaten.

Onuda geçtim benzin masrafınızı zaten vergiden düşüyorsunuz.
      Benzin yakmasan bile vergi olarak ödemekle yükümlüsünüz zaten.
      Ha malı dükkanda satarken fiş vermiyor çoğu firma orası ayrı konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to1ga -- 28 Temmuz 2018; 10:57:19 >
      |
      |

ExpLaineR
    Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.