Şimdi Ara

Yemeksepeti jet ski ile yemek teslimatına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yemeksepeti jet ski ile yemek teslimatına başladı

Ülkemizde online yemek siparişinin yaygınlaşmasında en büyük rol sahibi Yemeksepeti, farklı teslimat yöntemlerini kullanıma sunuyor. Daha önce yapay zekalı robotla teslimata başlayan Yemeksepeti şimdi de Jet Ski ile teslimat özelliğini kullanıma sundu. Projenin ilk adımı olarak Muğla’da Marmaris Koyu’nda teslimata başlandı.

Marmaris Koyu yakınında anlaşmalı restoranlardaki yiyecek ve içecekler, Marmaris koylarındaki teknelere Yemeksepeti jet ski'leri ile teslim ediliyor. Marmaris, Adaköy, Keçi Adası, Bedir Adası ve Karga Adası koylarına Yemeksepeti Jet Ski'leri ile teslimat yapılacak. Teknelerin adres tanımlaması ise GPS konumuna göre uygulama tarafından algılanacak.

Ayrıca Bkz.Yemeksepeti, YEBO ile otonom teslimata başlıyor

Yemeksepeti jet ski ile yemek teslimatına başladı

Yemeksepeti jet ski’leri yaz sezonu boyunca Marmaris Koyu’nda hizmet sunacak. Yemeksepeti, yenilikçi teslimat çözümlerine daha önce de otonom teslimat robotlarını eklemişti. İstanbul İstanbul Caddebostan’da Yemekesepeti YEBO adı verilen dört tekerlekli otonom araçlar ile teslimat yapılıyor.

• Google falan varken, maps varken yemeksepetinin tutmuş olması, bu kadar şikayete, veri çalınmasına rağmen hala da kullanılması çok şaşırtıcı. Bizim insanımız kendini öpeni seviyor. Yani haritanı açıp çevrendeki restorantı aratmak o kadar mı zor.

Yazık, restorant sahibi geçen twitterda isyandaydı. Bana ayrı yalan söyleniyor, müşteriye ayrı diye. Valla billa ben haftasonu çalışmıyorum diyor. Kapalı olduğumun bilgisini veriyorsunuz değil mi diye soruyor. Tabi efendim diyorlar. Sonra kendi müşteri gibi bakıyor, kapalı yerinin siparişini alıyorlar. yarım saat 1 saat geçiyor, restorant hazırlayamıyor diyorlar. Ula kapalı kapalı. Restorant bir ton küfür yediği ile kalıyor, rating'i düşüyor, haksız yere.
  • hizmetin adıda sanırım

Ye-ski olması lazım

• Hâlâ yemek sepeti kullanan kaldı mı yaa?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yeni uygulaması kullanışsız olduğu için rakiplerinin uygulamasına geçtim, durmasın sabah akşam jet ski ile teslimat yapsın.

• Yakıt zaten yemek ücreti kadar. Gösterişten başka amacı yok

• Yemek sepeti kampanya yapmıyor önceleri joker yakalardık şimdi o da yok, herhangi bir kupon da yok. Aşırı pahalı yeni tasarım da berbat artık kullanmıyorum. Trendyol yemek şimdilik iş görüyor

• Google falan varken, maps varken yemeksepetinin tutmuş olması, bu kadar şikayete, veri çalınmasına rağmen hala da kullanılması çok şaşırtıcı. Bizim insanımız kendini öpeni seviyor. Yani haritanı açıp çevrendeki restorantı aratmak o kadar mı zor.

Yazık, restorant sahibi geçen twitterda isyandaydı. Bana ayrı yalan söyleniyor, müşteriye ayrı diye. Valla billa ben haftasonu çalışmıyorum diyor. Kapalı olduğumun bilgisini veriyorsunuz değil mi diye soruyor. Tabi efendim diyorlar. Sonra kendi müşteri gibi bakıyor, kapalı yerinin siparişini alıyorlar. yarım saat 1 saat geçiyor, restorant hazırlayamıyor diyorlar. Ula kapalı kapalı. Restorant bir ton küfür yediği ile kalıyor, rating'i düşüyor, haksız yere.

• Teslimat ücreti 100 TL mi:D

• hakaniko kullanıcısına yanıt
    Yattaki, teknedeki adam paraya bakmıyor ki, hizmete bakıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hayatımda bu kadar kendini baltalayan başka firma görmedim.
    Yeni tasarım ve sistem rezalet resmen. 10 seneden fazaldır kullanıyoırdum bıraktım.
    Hiç mi piyasa araştırması yapmıyorlar?

• reklam hiç gösterişli olmamış yani sattığı kesim biraz daha üst tabaka bence reklam daha gösterişli yapılabilirdi.

• Yatı olan adam için para elinin kiri tabi

• 3 aydır sipariş veremiyorum kapıda ödemeyi seçince bile ödemeniz reddedildi hatası alıyorum 3 aydır çözemediler şunu, aynen jet ski

• Yemek yol 1000 lira vatana millete hayırlı olsun, muğlada yatında karnı acıkan varlıklı insanlar için güzel bir uygulama olmuş.

• Jet ski değil jetpack ile getirse yine yaramaz. Alternatifleri sayesinde kullanmak için hiçbir sebebim kalmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok o berbat rezil Arayüzden sonra genelde Getiri tercih ediyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.