Şimdi Ara

AMAZON 500+30 TL HEDİYE BAKİYE. İNDİRİM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Firma #Hepsiburada #n11 #Amazon
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Kendi hesabımda bulunan 500 TL Amazon Hediye Bakiyesi 450 TL'den satılıktır.

İçerisinde ayrıca 30 TL İndirim kuponu da bulunmaktadır yani 530 TL kullanmış olacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insafsızherif -- 6 Eylül 2022; 23:18:24 >

• insafsızherif kullanıcısına yanıt
    insafsızherif demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: insafsızherif

Şu forumda binlerce liralık alışverişim oldu sattım aldım bir tane şikayet almadım foruma şimdi girebildim insan hali belki ölmüşümdür kaza geçirmiş bir yerde sıkıntıya düşmüş olabilirim foruma girip cevap vermeseydim anlardım lütfen sakin olun şarjım gitti köydeyim acil işim çıktı o yüzden giremedim en kısa zamanda o 35 TLNİZİ GÖNDERECEĞİM TÜM KONULARIMA DA YAZMANIZ ÇOK BÜYÜK AYIP İNSAN HALİNDEN ANLAMANI BEKLERDİM
    Foruma dün gece girip yemedik parani diyip sonra da saatlerce hiç bir şey yapmayisiniz? Diyelim ki söylediğiniz şey dogru. Yani telefonun cekmediği ülkemizde cok nadir yer vardır. Hadi bunu da gectim gece 01:30 civarı foruma girip cevap veriyorsunuz sakin ol yemedik paranı diye. Yemedin de o saatte gelip bunu yazıp gitmek nedir? Bir de ben suclandım, süper :)
  • fiyatı nedir
  • merhaba pm bakabilir misin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Udemy 50 liralık kurs alacagım. Pm lutfen. %30 dısında ek odeme yok dimi?
  • alacaktım vazgeçtim , teşekkürlr.
  • Şu forumda binlerce liralık alışverişim oldu sattım aldım bir tane şikayet almadım foruma şimdi girebildim insan hali belki ölmüşümdür kaza geçirmiş bir yerde sıkıntıya düşmüş olabilirim foruma girip cevap vermeseydim anlardım lütfen sakin olun şarjım gitti köydeyim acil işim çıktı o yüzden giremedim en kısa zamanda o 35 TLNİZİ GÖNDERECEĞİM TÜM KONULARIMA DA YAZMANIZ ÇOK BÜYÜK AYIP İNSAN HALİNDEN ANLAMANI BEKLERDİM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: insafsızherif

Şu forumda binlerce liralık alışverişim oldu sattım aldım bir tane şikayet almadım foruma şimdi girebildim insan hali belki ölmüşümdür kaza geçirmiş bir yerde sıkıntıya düşmüş olabilirim foruma girip cevap vermeseydim anlardım lütfen sakin olun şarjım gitti köydeyim acil işim çıktı o yüzden giremedim en kısa zamanda o 35 TLNİZİ GÖNDERECEĞİM TÜM KONULARIMA DA YAZMANIZ ÇOK BÜYÜK AYIP İNSAN HALİNDEN ANLAMANI BEKLERDİM
    Foruma dün gece girip yemedik parani diyip sonra da saatlerce hiç bir şey yapmayisiniz? Diyelim ki söylediğiniz şey dogru. Yani telefonun cekmediği ülkemizde cok nadir yer vardır. Hadi bunu da gectim gece 01:30 civarı foruma girip cevap veriyorsunuz sakin ol yemedik paranı diye. Yemedin de o saatte gelip bunu yazıp gitmek nedir? Bir de ben suclandım, süper :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fidalarin Murdoch -- 2 Ağustos 2020; 18:37:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Edit: bir kaç gün sununda iademi aldım. Bahaneleri vardı. Çok fazla inanmadım ama insanlık hali. Olabilir.
  • Arkadaştan daha önce yesepeti cüzdan alan varsa tavsiye eder mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cüzdan hakkında bilgi için mesaj atıyorum.
    Kendisinden Papara hesaba 350 lira ödeme karşılığında cüzdan edindim. Çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sreylare -- 15 Ağustos 2020; 21:59:12 >
  • 25 TL müthiş indirim.

• 25 lira 500 liralık miktara göre çok düşük bir indirim.

• diler100 D kullanıcısına yanıt

fiyatı indirdim 530 tl artık 450 tl.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.