Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yemek Tarifleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    30 Mesaj
    Kendi yazmış olduğum yemek tarifleri programı aşağıdaki linktedir. Ücretsizdir. Esas amaç kullanıcının beğendiği tarifleri bilgisayarına katagoriler halinde ekleyebilmesidir. Program hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.
    İndirmek İçin Tıklayınız

NOT1: Programın çalışabilmesi için sisteminizde Java kurulu olmalıdır. Javayı indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.
    JAVA

NOT2:İndirme sayfası açıldığında adres çubuğundaki r ve a harfleri arasındaki çizgiyi silip entere basın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenemelerNet -- 19 Mart 2006; 0:55:44 >

|
    |

• Yüzbaşı
    333 Mesaj
    programı kurdum java çekiyorum; inş annemin işine yarar
    |
    |
  • Yarbay
    11901 Mesaj
    Anne gel bak negüzel bişey koymuşlar buraya :)
    |
    |

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
  • Yarbay
    11901 Mesaj
    boşuna çaarmışım annemi, çorba dışında bitane bile yemek yok.. evet arkadaş demiş zaten yemek eklemek içinmiş... sevgili dostum bunun için insanlar word'üde kullanabilirler.. neyse sağol yinede
    |
    |

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj
    dostum iyi güzzel yapmıssın saol amaanneme rezil ettin beni sevinsin diye cagırdım sadece bi köfte 2 de çorba tarifi var bunda
    |
    |
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    Yorumlarınız için teşekkürler. Dediğim gibi esas amaç kullanıcının beğendiği tarifleri bilgisayarına katagoriler halinde ekleyebilmesidir. Yeni sürümde daha çok tarif eklemek ve birkaç değişiklik yapmak istiyorum. O zaman yine yorumlarınızı almak isterim. Teşekkürler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj
    hoca bu en çok öğrenci evlerinde yaşayan öğrencilerin işine yarar... arkadaşlara yolliycam bunu..
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Masal
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,189
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.