Şimdi Ara

Yemek sipariş etmek riskli mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
12
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yemek sipariş etmek riskli mi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    568 Mesaj
    Yemek sipariş edilmemesi gerektiğini söyleyenler var virüsten dolayı sorun olur mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4378 Mesaj
    Ben etmiyorum şahsen ama edecek olsam büyük firmalardan falan ederdim burger mcdonalds falan.
    |

Orijinalden alıntı: The Red Devil

Ben etmiyorum şahsen ama edecek olsam büyük firmalardan falan ederdim burger mcdonalds falan.
    Büyük firmalar daha çok sipariş alıyor böylece daha çok kişiyle muhattap oluyor. Mantıken kurye sipariş vermeye gitti korona virüslü kişiye siparişi verdi ve parayı aldı, paradan virüs bulaştı sonra sen sipariş verdin aynı kurye sana yemek getirdi virüs sanada bulaştı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4378 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mahmutt159

Büyük firmalar daha çok sipariş alıyor böylece daha çok kişiyle muhattap oluyor. Mantıken kurye sipariş vermeye gitti korona virüslü kişiye siparişi verdi ve parayı aldı, paradan virüs bulaştı sonra sen sipariş verdin aynı kurye sana yemek getirdi virüs sanada bulaştı

Alıntıları Göster
    Birçok büyük firma temassız sipariş uyguluyor artık görmediniz sanırım. Siparişi kapıya bırakıp gidiyor kartla ödüyorsunuz.

Orijinalden alıntı: The Red Devil

Birçok büyük firma temassız sipariş uyguluyor artık görmediniz sanırım. Siparişi kapıya bırakıp gidiyor kartla ödüyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Hayır gördüm de sadece para yolu ile size geçmiyor ki haberlere göre virüs çoğu yerde belli süreler yaşayabiliyor bu durumda poşetten, yemek paketinden bile size geçebilir ben güvenemiyorum bu yüzden. Hatta firmanın aşçısı kurye ile temasa geçip direkt aşçıdan yemeğe bulaşıp yemekten bile virüs çıkabilir
    |
    |

• Yarbay
    5725 Mesaj

coronaya gelene kadar tonla hastalık vardı. hastalık hastası olmayalım bence. işyerinde sürekli dışardan yiyoruz . daha ölmedik
    |
    |
    Long Nightt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Ignite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.