Şimdi Ara

Yemek sipariş etmek riskli mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yemek sipariş edilmemesi gerektiğini söyleyenler var virüsten dolayı sorun olur mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunu ben de merak ediyorum. Temassız sipariş etme durumu var ama yine de büyük risk alır mıyız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben etmiyorum şahsen ama edecek olsam büyük firmalardan falan ederdim burger mcdonalds falan.
  • kesinlikle riskli.
    onu getiren adamın hasta olup olmadığını bilemezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Ben etmiyorum şahsen ama edecek olsam büyük firmalardan falan ederdim burger mcdonalds falan.
    Büyük firmalar daha çok sipariş alıyor böylece daha çok kişiyle muhattap oluyor. Mantıken kurye sipariş vermeye gitti korona virüslü kişiye siparişi verdi ve parayı aldı, paradan virüs bulaştı sonra sen sipariş verdin aynı kurye sana yemek getirdi virüs sanada bulaştı

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutt159

Büyük firmalar daha çok sipariş alıyor böylece daha çok kişiyle muhattap oluyor. Mantıken kurye sipariş vermeye gitti korona virüslü kişiye siparişi verdi ve parayı aldı, paradan virüs bulaştı sonra sen sipariş verdin aynı kurye sana yemek getirdi virüs sanada bulaştı

Alıntıları Göster
    Birçok büyük firma temassız sipariş uyguluyor artık görmediniz sanırım. Siparişi kapıya bırakıp gidiyor kartla ödüyorsunuz.
  • Bu ülkede pizzaya tüküren ucundan yiyen kurye gördü.Yani yemekte sıkıntı olmazda onu getiren kurye sıkıntılı bir elemansa sıkıntı olabilir.Şahsen bu aralar dışardan yemek sipariş etmek riskli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Birçok büyük firma temassız sipariş uyguluyor artık görmediniz sanırım. Siparişi kapıya bırakıp gidiyor kartla ödüyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Hayır gördüm de sadece para yolu ile size geçmiyor ki haberlere göre virüs çoğu yerde belli süreler yaşayabiliyor bu durumda poşetten, yemek paketinden bile size geçebilir ben güvenemiyorum bu yüzden. Hatta firmanın aşçısı kurye ile temasa geçip direkt aşçıdan yemeğe bulaşıp yemekten bile virüs çıkabilir

• Long Nightt kullanıcısına yanıt
    coronaya gelene kadar tonla hastalık vardı. hastalık hastası olmayalım bence. işyerinde sürekli dışardan yiyoruz . daha ölmedik
  • Ignite kullanıcısına yanıt
  • tabi riskli. yemeği hazırlayanın üzerine öksürmediği, hapşırmadığı ne malum?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.