Şimdi Ara

Yemek mutfak bölümü açılmış Geçmiş Olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yemek mutfak bölümü açıldığına göre artık akşam yemeğim,şimdi bunu yiyorum tarzı konular açtığınızda 15 gün uzaklaştırma alçaksınız konu yanlış yerde olduğu için.Hatta geceleri şimdi şu olsaydı tarzı özendirme konuları açıldığındada 15 gün uzaklaştırma verirler.

• Ramazan geldi bu yeni bölüm yarar bize
  • İyi tarafından bakar isek geçtiğimiz ramazan ayında, oruç vakti yemek konuları açan kişiler bu ramazanda da açar ise 15 gün tatil kazanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMDPhenom

Yemek mutfak bölümü açıldığına göre artık akşam yemeğim,şimdi bunu yiyorum tarzı konular açtığınızda 15 gün uzaklaştırma "alçaksınız" konu yanlış yerde olduğu için.Hatta geceleri şimdi şu olsaydı tarzı özendirme konuları açıldığındada 15 gün uzaklaştırma verirler.

ince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steppa -- 26 Haziran 2013; 1:11:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storques

quote:

Orijinalden alıntı: AMDPhenom

Yemek mutfak bölümü açıldığına göre artık akşam yemeğim,şimdi bunu yiyorum tarzı konular açtığınızda 15 gün uzaklaştırma "alçaksınız" konu yanlış yerde olduğu için.Hatta geceleri şimdi şu olsaydı tarzı özendirme konuları açıldığındada 15 gün uzaklaştırma verirler.

ince

süpersin forumdaş

bu arada yazım hatası olmuş yöneticiler durduk yere hakaretten 7 gün vermesin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.