Şimdi Ara

Yeliz KORAY'dan yeni gondermeler! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
8
Favori
17.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
350 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: milkomeda

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: junis

Sen git biraz daha adalet yürüyüşü yap nasıl olsa alışmışsınız fetöyü yalamaya başka türlü nasıl yaranacaktınız, adalet istersiniz ancak. Neyse blok seninle uğraşamam.

harbiden beyniniz yok ha fetoyu yalama diyor ya la

Ikiniz birbirinize laf ediyorsunuz . Elinizde en ufak bir belge yok. Ben sundan dolayi diyorum de. Sende de.

Yaptiginiz tek sey birbirinizd hakaret. Ne ugruna ? Bir parti . Birbirinizde turksunuz sanirsiniz ki iki dusman. Helal olsun..yabanci devletler ulasmis amacina. Kafa olarak bitigiz.

chp ile alakam yok fakat chpye fetocu demek sizce mantıklı mı

dediklerinizde haklısınız hepimiz Türküz bende sizin gibi düşünüyordum fakat insanı çileden çıkarıyorlar sustukça başımıza çıktılar

Hocam siz ve o kisi sosyal medyadan ordan burdan yazilar okuyor etkileniyorsunuz. Bir kitle birsey diyor hep ayni laflar. Ben chpyi kafamda nasil bitirdim mesela ? Adamlar hdp binasina gitti . Kendi gozlerimle gordum. Gitmeyecek abi. Yuruyuse geliyorlarsa ben onlarla yurumem diyecek vericek basin bildirisini. Hukumet ile cemaatte bir ara cok iyi arkadasti. Bunu da hukumet destekcileri kabul edecek. Zaman gazetesi aboneliklerini , turkce olimpiyatlarinin , para basimlarini kabul edecekler. Ona gore de 15 temmuzu yorumlayacaklar.

Milletimiz sunu yapmiyor. Goremiyor. Bu nasil bi taraftarlik. Parti nedir ya vatan varken ? Parti dedigin kurulur kapanir. Biri Ataturk Ataturk diyor digeri ise din din. Ne kadar yanlis seyler ya. Yurtdisinda insanlarin biz bunlarla ugrasirken sadecr karnini doyurmakla ugrastigini gorsek " abi biz ne yapiyoruz yaa. " diyecek. Biz hem karnimizi doyurmaya calisiyoruz hem stres yasiyor hemde hayatta kalmaya calisiyoruz. Kimse kimseye tahammul etmiyor. Bu nasil bir sabirsizlik. Avrupa da karsidan karsiya 15 kisi gececekse sofor 15 kisinin gecmesini bekliyor sabrediyor. Bizde hayatta olmaz. Ben bekliyorum ama ulkenin cogu beklemezdi eminim.

yine haklısınız hdp ile kol kola yürüdüler ve zaten ben karşıyım böyle şeylere

15 senedir aynı iktidar başta ve ben hiç mi hiç memnun değilim ülkenin halinden 15 senedir sabrediyoruz zaten

ülkenin bu halini ben baskıcı dincilere bağlıyorum belki yanılıyorum fakat düşüncem bu yönde ülkeye dincilerin fayda getiremeyeceğinin farkındayım ve ancak bu şekilde tepki koyabiliyorun bende isterim mutlu mesut yaşamayı fakat ülke neredeyse ikiye bölünmüş durumda ne yapılır bu durumda bilemiyorum açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: junis

Sen git biraz daha adalet yürüyüşü yap nasıl olsa alışmışsınız fetöyü yalamaya başka türlü nasıl yaranacaktınız, adalet istersiniz ancak. Neyse blok seninle uğraşamam.

harbiden beyniniz yok ha fetoyu yalama diyor ya la

Ikiniz birbirinize laf ediyorsunuz . Elinizde en ufak bir belge yok. Ben sundan dolayi diyorum de. Sende de.

Yaptiginiz tek sey birbirinizd hakaret. Ne ugruna ? Bir parti . Birbirinizde turksunuz sanirsiniz ki iki dusman. Helal olsun..yabanci devletler ulasmis amacina. Kafa olarak bitigiz.

chp ile alakam yok fakat chpye fetocu demek sizce mantıklı mı

dediklerinizde haklısınız hepimiz Türküz bende sizin gibi düşünüyordum fakat insanı çileden çıkarıyorlar sustukça başımıza çıktılar

Hocam siz ve o kisi sosyal medyadan ordan burdan yazilar okuyor etkileniyorsunuz. Bir kitle birsey diyor hep ayni laflar. Ben chpyi kafamda nasil bitirdim mesela ? Adamlar hdp binasina gitti . Kendi gozlerimle gordum. Gitmeyecek abi. Yuruyuse geliyorlarsa ben onlarla yurumem diyecek vericek basin bildirisini. Hukumet ile cemaatte bir ara cok iyi arkadasti. Bunu da hukumet destekcileri kabul edecek. Zaman gazetesi aboneliklerini , turkce olimpiyatlarinin , para basimlarini kabul edecekler. Ona gore de 15 temmuzu yorumlayacaklar.

Milletimiz sunu yapmiyor. Goremiyor. Bu nasil bi taraftarlik. Parti nedir ya vatan varken ? Parti dedigin kurulur kapanir. Biri Ataturk Ataturk diyor digeri ise din din. Ne kadar yanlis seyler ya. Yurtdisinda insanlarin biz bunlarla ugrasirken sadecr karnini doyurmakla ugrastigini gorsek " abi biz ne yapiyoruz yaa. " diyecek. Biz hem karnimizi doyurmaya calisiyoruz hem stres yasiyor hemde hayatta kalmaya calisiyoruz. Kimse kimseye tahammul etmiyor. Bu nasil bir sabirsizlik. Avrupa da karsidan karsiya 15 kisi gececekse sofor 15 kisinin gecmesini bekliyor sabrediyor. Bizde hayatta olmaz. Ben bekliyorum ama ulkenin cogu beklemezdi eminim.

yine haklısınız hdp ile kol kola yürüdüler ve zaten ben karşıyım böyle şeylere

15 senedir aynı iktidar başta ve ben hiç mi hiç memnun değilim ülkenin halinden 15 senedir sabrediyoruz zaten

ülkenin bu halini ben baskıcı dincilere bağlıyorum belki yanılıyorum fakat düşüncem bu yönde ülkeye dincilerin fayda getiremeyeceğinin farkındayım ve ancak bu şekilde tepki koyabiliyorun bende isterim mutlu mesut yaşamayı fakat ülke neredeyse ikiye bölünmüş durumda ne yapılır bu durumda bilemiyorum açıkçası

Yapacagin sey var. Orman yanarken su doken olcan. En dogru seyi yap sen icin rahat olsun. Ulken icin calis , evlatlarin varsa veya olursa onlari medeniyet seviyelerine yakisir sekilde yetistir , yabanci dil ogrensinler okusunlar. Yorumlamayi bilsinler. Dini onlara kisilerden degil kendisi ogrensin. Vicdanli bir birey ol , evladini da oyle yetistir. Hak yeme , yedirtme.

Ben dogru olmaya calisiyorum. Ve sunu biliyorum ki inceleyen seyler kopuyor. Zamani gelince zaman affetmez. Mumla arariz herseyi o zaman biz ne yaptik deriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazından sadece şurayı çekmek istiyorum; Başörtüsüne kimse karşı değildir. ;Tsknın eve gelip zorla baş açtırdığını göz ardı etmek ne denli doğru?
  • bu kadar adaletin güvenilmediği bir ülkede bu ne cesaret yarappiiii

• Muhteşem demiş. Helal olsun. Yolu, bahtı açık olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: forumu

Kurunun yaninda yaşdan bahsederken, keske kurudan da bahsetseydin.

Neyse Yeliz Hanim, iyi tarafindan bak. Bu gozalti olayi sizin icin iyi oldu. Artik yeni mv. adayimizsin. Hayirli olsun.

Yoo daha kolay mvekilligi yollari var. Makam soforlugu gibi

Acaba KK da vakti zamanında başında bulunduğu kuruma akrabalarını işe almışmıdır sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

bu kadar adaletin güvenilmediği bir ülkede bu ne cesaret yarappiiii

yarabbi olacak rambocuk
  • face1tr kullanıcısına yanıt
    Sadece başörtülü bayanlara özel bir uygulama yok yani. Öyleyse bu madde üzerinde daha fazla konuşmanın anlamı da yok. Bunun üstünü çizebiliriz.

• helallll
  • Mükemmel yazmış helal olsun ona

• Şu konulara muhalefet görev bilip sürekli değinse, şuan iktidardı. O kadar çok konu var ama muhalefet bu konuları gündeme getirmeyi bilmiyor.

7/24 anlat arkadaşım, kaset, yolsuzluk konusu unutuldu kimse deginmiyor. Anlat be adam anlat. 7 gün 24 saat anlat. Senin işin ne

• Tam diyordum ki güzel yazı. Güzel noktalara değinmiş taa ki

"Bir ağaç için canını siper eden gençlere “Çapulcular-Vandallar” demedim." cümlesini okuyana kadar.

Geziyi hala bir ağaç meselesi olduğuna mı inanıyor bu kadın cidden?

Geçiniz efenim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaFéin

kim okuycak bunu moruk

İşte şu kadarcik yazıyı okumaktan aciz insanların ülkeyi getirdiği durumun özeti.

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaFéin

kim okuycak bunu moruk

İşte şu kadarcik yazıyı okumaktan aciz insanların ülkeyi getirdiği durumun özeti.

ağla
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeB tadeS

Tam diyordum ki güzel yazı. Güzel noktalara değinmiş taa ki

"Bir ağaç için canını siper eden gençlere “Çapulcular-Vandallar” demedim." cümlesini okuyana kadar.

Geziyi hala bir ağaç meselesi olduğuna mı inanıyor bu kadın cidden?

Geçiniz efenim.

Öyleydi. Belediye işçileri çadırları yakıp, polis ordusu bir gurup genci park içinde sıkıştırıp gazlayıp,coplayana kadar öyleydi (Hatırlarsanız parktan kaçmaya çalışan gençler duvardan tırmanmaya kalkınca duvar üstlerine yıkılmıştı) .. üst üste yaşananlar, verilen demeçler vs. olayları tırmandırmış ve toplumsal ayaklanmaya yol açmıştı.. Aslında en başından olayların bu kadar büyümesi izlenecek ılımlı bir politika ile önlenebilirdi. Ama her mevzuda olduğu gibi RTE bu durumu da kendi lehine çevirmek "safları sıklaştırmak" için yangına körükle gitti. Sonra da ipin ucu kaçtı zaten.

• Kadın cesurmuş.
  • Akepe neden herkesi hapse atıyor.Bu korkunç bir durum.

• Şöle Atatürk CHP olaylarını bırakın artık.

Atatürk'den öncesi yokmuydu?? Var sayfalarca kitaplarca dolu dolu tarihimiz var bir çok ülkeden zengin.

Osmanlı padişahlarının da beylik beyleride misyonunu yerine getirdi nefislerine yenildikleri noktalarda dağıldılar. Mustafa Kemal Atatürk babadan kazanmadı haklarını bizzat sahada savaştı ve tüm dünyada örnek oldu bırakın artık karalamayı.
    Vİzyonsu olmayan misyonsuz at gözlüklü insanlar için değil de onlardan doğacak çocuklara yazık.
  • Bu arkadaşın tarzı Yılmaz Özdil'in tarzına çok mu benziyor yoksa bana mı öyle geliyor? Yukarıda adını görmeden okusam kesin o derdim çünkü. Yılmaz Özdil de son paragrafa kadar örneklemeler verip son paragrafta yargıyı ya da konuyu bir sonuca bağlar genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

Böyle dürüst, ne dediğini bilen insanlar içeriye alınıyor da hala "Demokrasi Günü" diye bir gün kutlanıyorsa yazıklar olsun.

Demokrasi. . AKP İslâm vurgusu yaparken demokrasi çığırtkanlığını da elden bırakmıyor. İslâm ve demokrasi. İkisi birlikte? İkisinde de samimi değiller. Cehennemin en alt tabakası münafıklara aittir.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.